Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLS Klasė » W218

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2021-10-18, 12:24   #31
Packe
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-10-23
Pranešimai: 11

Packe is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė utiutiu View Post
350 cdi.
Tai 3 litru motoras ne 3.5

Turiu toki x218.. man ir sitas motoras jau vangus. Noreciau galingesni turet. Prie galios turbut priprantama. ( nelakstau beveik)

Kuro sanaudos mieste 10-12. Jei vien kamstis ir trumpi atstumai ar ziema tai bus ir daugiau.

Uzmiestis. Kaip vaziuosi. Ramiai 80-100 bus 6l~ ( yra teke. Taip uzmiesti ramiai vaziuojant pasiekti ir vidutines 5,3 sanaudas. Bet ten matyt ir vejas i sikna pute) . 120~7-8l 140~8l. 160~9-10l, 180~ 10-11

Aptarnavimo kastai. Sudetinga lygint. Nelygu kur keisi ir kuris aptarnavimas ( A ar B)

O visa kita - byres kaip ir eilines auto. Nuo 250k km+ buk pasiruoses po biski viska keist is eiles
Kadangi uz tokia kaina ieskao, tai mazai “begusios” nebus tikrai.

Ir tikrai nelabai supratau kodel neziuri i 3 litru dyzeli jei kuro neskaiciuoji
Gal tada dairytis i v8 benza optimaliausia butu
Dekui uz info.

Tai ko reikia.

Del servisu, silberi tik del patikru, toliau yra kitu serivsu ne su overpice ikainiais. Pigiai ir gerai nebuna tad tam esu nusiteikes.

Pastaba del 250k km. gera info. bendram nusiteikimui Bet kaip ir sakei, su visais auto butu pan. sh.

Del kuro, tikejausi panasaus komentaro , matosi pas mane yra lietuviskas mentalitetas... , o jai rimtai, dyzelio gali neskaiciuot, bet kitus eksplotacinius kastus sveika pasidomet ir savo komentaru pagelbejai. Dekui

Teliko isgirsti atsiliepimus apie 250cdi.

Packe neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.