Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-08-31, 10:08   #31
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

1.8T motorai gerai ir pakankamai ekonomiski. Tik ju varikliai kaip ir visi turbininiai megsta gerus tepalus. Varikliai ju geri, tik turbinos silpnokos, bet jei pataikysi neuzvaikyta varianta, tai vazinesi ilgai ir ramiai. As pats turejau A3 1.8T 132kw Quattro, tai apie motora atsiliepimai tik patys geriausi. Vazinejau visa ziema, mieste kuro ~11l, o trasoje 7l uztekdavo. Paskui pardaviau ja, bet veliau labai gailejausi. Dabar mano draugas Anglijoj turi nusipirkes 97m A6 su 1.8T 110kw motoru. Mokejo 850 svaru. Pasikeite dirzus, tepalus ir vaziuoja pildamas ~10l mieste. Snekejau nesenai, sake labai patenkintas pirkiniu.

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 12:40   #32
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BLEIDAS View Post
1.8T motorai gerai ir pakankamai ekonomiski. Tik ju varikliai kaip ir visi turbininiai megsta gerus tepalus. Varikliai ju geri, tik turbinos silpnokos, bet jei pataikysi neuzvaikyta varianta, tai vazinesi ilgai ir ramiai. As pats turejau A3 1.8T 132kw Quattro, tai apie motora atsiliepimai tik patys geriausi. Vazinejau visa ziema, mieste kuro ~11l, o trasoje 7l uztekdavo. Paskui pardaviau ja, bet veliau labai gailejausi. Dabar mano draugas Anglijoj turi nusipirkes 97m A6 su 1.8T 110kw motoru. Mokejo 850 svaru. Pasikeite dirzus, tepalus ir vaziuoja pildamas ~10l mieste. Snekejau nesenai, sake labai patenkintas pirkiniu.
Aš turėjau 97 metų A4 1.8T (110 kw), automata. Važiavo tikrai smagiai, bet kuro sanaudos, tai buvo tikrai aukštesnės. Aš mieste pyliau 14-15 litrų, aišku mano važiavimo stilius yra ne lėtas, bet manau min. turėtų būti su automatu 12 litriuku. Auto.ru rodo 11,7.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 15:51   #33
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

poto paskaitysiu visa tema,daskaichiau kur apie varikli ir sanaudas. Turiu A6 1999-2000m. jau kokie 7 metai. 2,4 benzinas,tiptronikas. Pravazhiavo jau berods virsh 260.000km vazhiuokle nbuvo tvarkyta, nors jau zhadejau ryt poryt pakesisti (turiu visa kita tu traukiu), pora kartu buvo keisti granatu galai,nezhinau kaip vadinasi,na ne pachios granatos pigus tie galai po 40€. Dezhei tepalas ishvis niekad nekeistas. Viskas ten normaliai su tuom audinem 165ag berods, man vidutinishkai valgo apie 9l. trasoi tikriausiai dar mazhiau,vienu zhodzhiu pagal kubataura, atrodo nerealiai mazhai.
A4 1.9tdi 2000m. 110ag. vazhiuokle pakeichiau,kai buvo 220000km, nors galejau dar shimta metu nekeisti, niekas nebarshkejo ir nuimtos detales atrode geros, na gal vairo traukiu antgaliai pavarge buvo truputi. Ta tai ishvis nevalgo, neseniai vazhiavau 550km. i viena puse ir tiek pat atgal, jau gaunasi lygiai 1000km, ir gryzhes dar savaite vazhinejau,kai prasisuko 1150km. (lempute dar nedege) uzhsipyliau vel baka, kiek ji valgo neskaichiavau, bet uzh mano mersa tikrai mazhiau ) Bakas 60litru.
Meiles tom audinem didelios nejauchiu, bet kaip darbiniai kuiliai, man jos patikimos atrodo.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 17:55   #34
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

na kas liecia dizeline audine tai kaina iskarto dviguba tu paciu metu tokio pat modelio, beto apie dizelius nulis, o prie benzo dar pirstus ikisti galesiu sanaudos ir man paslaptingas dalikas kaip cia gausis

dabar praverciau skelbimus dar akym, pvz a4 1.9tdi pigiau iseina nei a6 1.8 - 2.0 benzas jeigu sakot vaziuokle tokia pat gal tada imti ta 1.9tdi nes daug kas sako kad ji nieko nevalgo ? beja metai tie patis


Paskutinį kartą redagavo mikis; 2011-08-31 18:05 val.
mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 18:05   #35
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
na kas liecia dizeline audine tai kaina iskarto dviguba tu paciu metu tokio pat modelio, beto apie dizelius nulis, o prie benzo dar pirstus ikisti galesiu sanaudos ir man paslaptingas dalikas kaip cia gausis
nieko ten prie to benzo neprikishi labai, yra kruva visokiu blokeliu,kuriu kiekvienas virsh shtukos kainuoja ))) Jei jau uzhlinks tai uzhlinks,atsuktuvo neikishi. Atsiminiau, dar berods kazhkoki komutatoriu esu keites labai senai 1500€ kainavo Imk 1.9tdi A6 ir nesuk galvos,bus shaibu nusipirksi ir ta mersa.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 18:12   #36
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

tai gal geriau imti a4 1.9tdi ) o kai bus saibu nusipirksiu padoru mersa :> pas mane jau galiakas yra, mentai sustabditu itariu konfiskuotu mano skarbonke

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
nieko ten prie to benzo neprikishi labai, yra kruva visokiu blokeliu,kuriu kiekvienas virsh shtukos kainuoja ))) Jei jau uzhlinks tai uzhlinks,atsuktuvo neikishi. Atsiminiau, dar berods kazhkoki komutatoriu esu keites labai senai 1500€ kainavo Imk 1.9tdi A6 ir nesuk galvos,bus shaibu nusipirksi ir ta mersa.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 18:16   #37
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

jo tie 1.9tdi superiniai motorai, pasiemi pigiausia 66kw, uzsicipuoji, ir lakstai su 90kw kai raketa, pats smaukausi kasdien su IV guoliu 66kw, eina labai gerai kaip toks motoras, mieste su baku 1200km, trasoj visa kelia vaziuojant 140km/h apsukos 3000rpm, suvalgo 6.5 litro. asaros lenda ziurint i merso sanaudas

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 18:18   #38
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

A6 nors važiuoja maloniai, o A4 barškalynė kaip golfas (čia tik mano nuomonė)

o 1,9TDI motoras (pas mane dabar Galakse 66kw čipuotas) eina kaip iškruštas ir sąnaudos trasoj 6-6,5, mieste 7-7,5

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 18:20   #39
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
tai gal geriau imti a4 1.9tdi ) o kai bus saibu nusipirksiu padoru mersa :> pas mane jau galiakas yra, mentai sustabditu itariu konfiskuotu mano skarbonke
nezhinau, visi varo ant tu A4 ,kad barshkalai ir mazhos, bet man tai visai limpa,net patikti pradeda )) ji man nereikalinga,norejau ir parduoti, bet manoji isimylejo , neleidzhia parduoti ) Nieko ji nebarshka,traukia nesveikai, salerkos ,kaip zhiebtuvelis valgo,ko dar reikia. ? nezhinau uzh kiek ieshkai, bet gali ir ta naujesne nuo 2001m pasiimti, ta tai naujau jau bishki atrodo.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-31, 18:22   #40
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

bet nuo 2000 vidurio joms eina jau pumpeduziniai motorai, kuriems reik salerkos idealios kaip mersų CDI motorams

ldalius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.