Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-02-03, 11:54   #21
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDracus View Post
Neturiu aš tos žaizdos
Bet tik man keista skamba, kad mano brolis išvažiavęs į Vilnių gyventi, toks kietas pasidarė, tikras "Vilnevske".
Aš jam sakau, ėėė tu kopūste, ragus truputį apsikarpyk. Sakau nuvažiuok į Vilnių ten ir ten, man reikią paimti vieną kitą daiktą. O jis, "...tu žinai kiek laiko sugaištu kamščiuose?"
Tai sakau, kokio velni otu ten grūdeisi gyvent. Kietas nori būti tai dabar kentėk, išmetinėk po kelias valandas kas dieną.
Nu nera taip baisu kaip sako brolis tavo su kamsciais tam Vilniuj. Cia nebent reiketu vaziuot per visa miesta ir dar kad kokia avarija butu kuri uzblokavo 1-2 juostas is 3
Gal jis itraukia dar laika susiruost, pavalyt masina, priparkuot ja, susimoket uz stovjima(jei centre) ir t.t.
Kamsciai buna 7.00-8.00 ir nuo 17.00 iki 19.00. Man i darba galima sakyt per 80% miesto 11km uzimdavo nuvaziuoti ryte per 35-45 min su viskuo(cia per ukmerges g. kelia dar kai prie kiekvieno posukio stovi policija rytais ir baudzia tuos kurie A juostom vazineja, tas ziauriai uzknisa). Dabar kai atidare aplinkelio papildoma ruoza dar labiau apkrovimas sumazejo paciam mieste.
Diena be minetu valandu papult is bet kurio tasko miesto iki centro galima per 15-20 min

Tuos kurie verkia del kamsciu reikia nusiust padirbet su masina i Maskva

aleximo neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.