Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2019-06-26, 15:56   #59661
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

na čia kiekvieno asmeninė nuomonė kokią auto pirkti. Aš pvz geriau imčiau pliką superbą, nei popilnę octavią už tą pačia sumą, dėl elementaraus - automobilio dydžio.
ŠIuo atveju tiguaną irgi pasiemė gal dėl pravažumo, ir aukštesnės sedėsenos. Aukšta prošvaisa yra didžiulis pliusas kas nuvažiuoja į sodybą ar į žvejybą.. tų 4x4 netiek reikia, kiek aukštos prošvaisos.

dėl w221 tai robis tiesą sako.. Rida nemaža, nu bet važiuoti su w221 smagiau nei su e klase apynauju

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-26, 16:08   #59662
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
kalbant dar apie S klasę man įdomu pasidarė, o jų ne long būna? kažkaip prefl W221 ne long dar teko matyt, bet FL visi bent jau USA longai
W221 usa visi longai tiek pre fl tiek fl.
europiniai buna ir tokie ir tokie

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-26, 16:10   #59663
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
kalbant dar apie S klasę man įdomu pasidarė, o jų ne long būna? kažkaip prefl W221 ne long dar teko matyt, bet FL visi bent jau USA longai
Visi S is USA yra long

Trumpi buvo tik EU.. bet zymiai maziau negu pre fl.. nes vietos tikrai nedaug trumpoj bazej.. dar jeigu uz vairo 180+ pilietis.. tai visai nera logikos imti trumpa S klase...

nors net 222 - S63 europoj ejo trumpa baze.. kas visai su protu prasilenkia.. nu bet jeigu zmogui reikia.. tai kodel ne

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
na čia kiekvieno asmeninė nuomonė kokią auto pirkti. Aš pvz geriau imčiau pliką superbą, nei popilnę octavią už tą pačia sumą, dėl elementaraus - automobilio dydžio.
ŠIuo atveju tiguaną irgi pasiemė gal dėl pravažumo, ir aukštesnės sedėsenos. Aukšta prošvaisa yra didžiulis pliusas kas nuvažiuoja į sodybą ar į žvejybą.. tų 4x4 netiek reikia, kiek aukštos prošvaisos.

dėl w221 tai robis tiesą sako.. Rida nemaža, nu bet važiuoti su w221 smagiau nei su e klase apynauju
Taip, Robis cia mano mintis atkartojo.. cia vyrai rinkosi tarp GL450, USA 2013+ tai sake tikrai nera ka lyginti, nors tipo GL modernesnis atrodo.. bet sakau gal tik pagal isvaizda nes viduj tai jie nieko neturi dazniausiai.. Bet kadangi cia visiem dabar SUVú reikia del nezinomu priezasciu.. tai nieko nepadarysi


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2019-06-26 23:14 val.
Vilius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-26, 16:14   #59664
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
rida nekažką. Suprantu, kad su visa istorija ir t.t., sau jei norėčiau, su mažesne rida iš usa susirasčiau ir kaina gautųsi gerokai mažesnė. Plius salono spalva pardavimui sunkiai einama
nežinau ar su W221 iš USA čia biznis gaunasi, mano 2008m nupirktas uz 5k eur usa po visu muitų, mokeščių, remontų ir perdarinėjimu i fl dabar stovi 18k
Tai jau už tiek dabar FL autopliuse pilna

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-26, 16:17   #59665
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
nežinau ar su ta USA čia biznis gaunasi, mano 2008m nupirktas uz 5k eur usa po visu muitų, mokeščių, remontų ir perdarinėjimu i fl dabar stovi 18k
Tai jau už tiek dabar FL autopliuse pilna
Kas to nedaro, nezino... pamato kaip masina aukcione iseina uz $6000.. tai kaip ji tau gausis €18K .. bet oi kaip gaunasi..

Vilius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-26, 16:43   #59666
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
nežinau ar su W221 iš USA čia biznis gaunasi, mano 2008m nupirktas uz 5k eur usa po visu muitų, mokeščių, remontų ir perdarinėjimu i fl dabar stovi 18k
Tai jau už tiek dabar FL autopliuse pilna
18k už pre-FL? Koks geras bebūtų,bet kaina baisi.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-26, 17:25   #59667
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
18k už pre-FL? Koks geras bebūtų,bet kaina baisi.
pries metus ar pusantru.. normalu buvo.. dabar kazkaip krite viskas.. bet jiegu reketu nupirkt.. tai normalaus ir uz tuos 18 nerasi..

Vilius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-26, 17:27   #59668
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vilius View Post
Taip, Robis cia mano mintis atkartojo.. cia vyrai rinkosi tarp GL450, USA 2013+ tai sake tikrai nera ka lyginti, nors tipo GL modernesnis atrodo.. bet sakau gal tik pagal isvaizda nes viduj tai jie nieko neturi dazniausiai.. Bet kadangi cia visiem dabar SUVú reikia del nezinomu priezasciu.. tai nieko nepadarysi
Tai kad tie GL450 pliki būna, net be su oda retenybė, tai lyginti sunku su W221.

Kažkas rašė apie USA W221, kad tik long buvo, na gal tada kanadietišką kokį aukcione mačiau, bet tikrai ne long buvo, bet senas pamenu, 08’ gal

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-26, 17:30   #59669
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
Tai kad tie GL450 pliki būna, net be su oda retenybė, tai lyginti sunku su W221.

Kažkas rašė apie USA W221, kad tik long buvo, na gal tada kanadietišką kokį aukcione mačiau, bet tikrai ne long buvo, bet senas pamenu, 08’ gal
Nu man irgi keistai zmogus rinkosi tarp GL ir S..

As isivaizduociau S klases pirkeja, kad jau tikrai zino ko nori.. o cia labiausiai dziugino kad sedyne prisipucia ant posukio ... tai jam tada ir GL450 bus rimtas bolidas.. nes airmatic bus..

Vilius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-26, 17:30   #59670
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Čia esu nupirkęs vienam ponui 2010’ už 5975USD laimėtas: https://www.iaai.com/Images/EnlargeI...ageId=25178482
GL450 ir 550 labai stipriai skiriasi. Pas 550 bus dinaminės sėdynės su ventiliacija, tikra oda, distronikas, puodelių vietų temperatūros palaikymas, prisoskės, 360 kameros,multimedija gale ir t.t., tie 450 graudūs tušti

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.