Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-03-26, 17:29   #61
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
matai cia jau kaip kam as pvz kai pirma pirkau tai man 3 dalykai kurie turejo buti tai oda 3.0 variklis ir automatas sita kai pirkau norejau kad butu max pilnas bet taip nesigavo bet be odos net neziurejau nors vienas buwo tikrai geras pazystmas pardavinejo sakiau eik salin su tom sedynem is uzuolaidos
na matai keistas as zmogus. nekenciu odos. nepernesu kondicionieriaus. elektriniai veidrodziai, sedynes, vairo reguliavimas. man beprasmiai daigtai

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-26, 17:46   #62
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

nzn man kondicionierius irgi pirma masina su juo tai nieko negaliu pasakyti o el vairas, veidordeliai sedynes nera butinybe bet kai yra tai

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-26, 17:50   #63
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
nzn man kondicionierius irgi pirma masina su juo tai nieko negaliu pasakyti o el vairas, veidordeliai sedynes nera butinybe bet kai yra tai
bet kam to reikia. masina gi ne ku... kaip sakoma. viena kart nusistatei ir gana

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-26, 18:32   #64
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Na langai turi buti elektriniai,veidrodeliai savaime aishku,oda dar kazhkaip pergyvenchiau,bet butiniausiai tai kondicionierius,man jis ne prabanga o butinybe,pas mane vasara iki 50 laipsniu shilumos buna, tai galit primesti koks jausmas automobili stovint kokiam kamshti?)) nebepades nei langai,nei liukai atidaryti.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-26, 18:34   #65
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Na langai turi buti elektriniai,veidrodeliai savaime aishku,oda dar kazhkaip pergyvenchiau,bet butiniausiai tai kondicionierius,man jis ne prabanga o butinybe,pas mane vasara iki 50 laipsniu shilumos buna, tai galit primesti koks jausmas automobili stovint kokiam kamshti?)) nebepades nei langai,nei liukai atidaryti.
na tau kondiske suprantama. o kam el veidrodeliai? kasdien reguliuoji?
as geriau kepsiu masinoi bet to velnio daigto ir nejungsiu

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-26, 19:03   #66
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Na del veidrodeliu truputi perdejau))na zhinoma ,kad galiu ir su ranka pasireguliuoti,bet kad disku nebraizhyti dazhnai naudoju keleivio puses veidrodeli))) Jei reikia labai arti sienos, ar kokio stulpo gelezhinio pastatyti,-lietuvoj gal ir nera tai aktualu,pas jus gatves plachios ir automobilius visi tvarkingai parkuoja. Kad jums proto nebeknisti numesiu nuorodas,ant kokiu apsistojau ,bet idealiai toki koki noriu nerandu tas jau atiduoda uzh 4800€ , bet man spalva nelabai patinka,tiksliau ish vis nepatinka ir kapotas su bagazhine seni http://www.segundamano.es/vi/14078517.htm?ca=41_s bet shiaip atrodo tvarkingas ir brangus, Bet greichiausiai vazhiuosiu pazhiureti shita http://www.segundamano.es/vi/13854860.htm?ca=41_s man spalva limpa,metai ,pravazhiavimas,-bet vel nera odos,bet atiduos uzh 3000€ ,kalbejau telefonu kelis kartus,tai zhmogus nebeishsimoka uzh nama,leidzhia vezhti i visus servisus tikrinti zhiureti,turi atsiusti daugiau nuotrauku,o ir ryt draugas gal nuvazhiuos apzhiures,kad man be reikalo nesimalti i sostine.Tai va primechiau,jei paimchiau uzh 3000€ tai susimeschiau ir ta odini salona ir ratus uzhsidechiau normalesnius,sakiau,kad sutinku moketi brangiau bet tame ir reikalas,kad uzh ta brangiau nerandu tokio ,kad jau tikrai butu toks kokio noriu.Ka jus manot?

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-26, 19:10   #67
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

visom keturiom uz pirma varianta

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-26, 19:27   #68
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Na bet ta spalva paskenduolishka kazhkokia

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-26, 19:35   #69
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Na bet ta spalva paskenduolishka kazhkokia
nu man tai norma ta spalva. tik va dabar pastebejau kad sparno spalva skiriasi ir vairas keistas. ydomu kas jam buvo nutike. beto AMG apdaila man lb slysta

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-03-26, 19:46   #70
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
nu man tai norma ta spalva. tik va dabar pastebejau kad sparno spalva skiriasi ir vairas keistas. ydomu kas jam buvo nutike. beto AMG apdaila man lb slysta
Katik paskambinau dar karta,ten senelis 60 metu,dauzho i galva i siena,kad nedazhyta mashina,tik priekinis bampers dazhytas,amortikai nauji sudeti, vairas merse pirktas,sako jei rasiu nors viena trukuma apmokes man kelione,ash jam sakiau,kad duru spalva skiriasi,neprisipazhysta sako chia ant nuotraukos taip,blin nebezhinau ka daryti Kad kilometrai tikri,visada merso centre tepalus keisdavo. Gal jam skleroze? nebeatsimena ,kad dazhe mashina?)) Jei nebus ka veikti reiks sheshtadieni nulekti,pazhiureti,apie 200km. tik.

samagonas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.