Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2019-02-01, 12:05   #351
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, gal kas papratai ir "ukiskai" apsvies biski mane zodziu radau nama sakyciau dezute gal daugiau. istinkuotos sienos isvedziota elektra ir isbetonuotos juodgrindes. pirmas aukstas numatytas grindinis sildymas, antras aukstas vonia ir koridorius grindinis kambariai radijatoriais. dabar klausimas ka daryti del sildymo? dujos yra salia, bet i nama neivestas, projektas yra (dar galiojantis) galima isivesti jas. bet sakau gal tokiu atveju statyti siurbli oras vaduo? ar ka patartumt tokioi situacijoi? ar prisildys oras vanduo ziema tarkim jai palaikys savaites -25? t(tikimybe maza) bet tiketis blogiausio reikia? na manau minti pagavot mano. ka noriu suzinoti, gal zinot kiek + - kainuoja sitas reikalas kvadratura 160m2 dekui

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-01, 12:45   #352
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,540

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Jei jau išvedžioti vamzdeliai ir užbetonuota, tai reiktų kažkaip įsitikinti ar vamzdeliai teisingai išvedžioti, nes jau ne vienas atvejis, kai taip nusiperka ir nešyla normaliai grindys

Jei bus žema tem-ra, tai tek panaudoti nemažai dar ir elektros

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-01, 13:05   #353
Valdas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-06-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 324

Valdas is on a distinguished road



Standartinis

Jei dujos šalia, tai klausimų kaip ir nėra, tik dujos. Nes ŠS kaip pagrindinis šildymo šaltinis netinka arba kitaip tariant nerekomenduojama rinktis.Dar pas tave 2a. radiatoriai kas ŠS irgi nelabai, nes krenta COP.

Valdas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-01, 13:12   #354
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Sveiki, gal kas papratai ir "ukiskai" apsvies biski mane zodziu radau nama sakyciau dezute gal daugiau. istinkuotos sienos isvedziota elektra ir isbetonuotos juodgrindes. pirmas aukstas numatytas grindinis sildymas, antras aukstas vonia ir koridorius grindinis kambariai radijatoriais. dabar klausimas ka daryti del sildymo? dujos yra salia, bet i nama neivestas, projektas yra (dar galiojantis) galima isivesti jas. bet sakau gal tokiu atveju statyti siurbli oras vaduo? ar ka patartumt tokioi situacijoi? ar prisildys oras vanduo ziema tarkim jai palaikys savaites -25? t(tikimybe maza) bet tiketis blogiausio reikia? na manau minti pagavot mano. ka noriu suzinoti, gal zinot kiek + - kainuoja sitas reikalas kvadratura 160m2 dekui
Kaina su montavimu apie 4500.tevai dėjosi prieš kelis mėnesius. Bet pas juos dujų nebuvo, jei dujos šalia, dujinis daug pigiau gaunasi. Tokiai kvadratūra su oras vanduo po 100eur į mėnesį su vandens paruošimu tikrai desi.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-01, 13:14   #355
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darius View Post
Jei jau išvedžioti vamzdeliai ir užbetonuota, tai reiktų kažkaip įsitikinti ar vamzdeliai teisingai išvedžioti, nes jau ne vienas atvejis, kai taip nusiperka ir nešyla normaliai grindys

Jei bus žema tem-ra, tai tek panaudoti nemažai dar ir elektros
Citata:
Pradžioje rašė Valdas View Post
Jei dujos šalia, tai klausimų kaip ir nėra, tik dujos. Nes ŠS kaip pagrindinis šildymo šaltinis netinka arba kitaip tariant nerekomenduojama rinktis.Dar pas tave 2a. radiatoriai kas ŠS irgi nelabai, nes krenta COP.
Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
Kaina su montavimu apie 4500.tevai dėjosi prieš kelis mėnesius. Bet pas juos dujų nebuvo, jei dujos šalia, dujinis daug pigiau gaunasi. Tokiai kvadratūra su oras vanduo po 100eur į mėnesį su vandens paruošimu tikrai desi.
Ne ne dariau. Dar neisvedziota. Todel ir klausiu.
Valdai ir sporbatis. Dekui us info. As esu ta ir girdejas, kad pagrindinis sildymas nlb oras vanduo.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-01, 13:22   #356
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

jei 160kv. tai su dujom šildytis ir karšta vandeni ruošt pvz su kondencaciniu Junkers katilu ,jei bus šildomos grindys (nors ir dalinai ) už dujas ruoškis iki 200euru ,jei šilta žiema 150,o ir vasara sudega iki 100kub ruošiant vandeni,na nebent nesiprausi,pas mane 10 metu dujinis šildymas,taip kad vidurkis toks,nelabai yra ekonomija,tik patogu.

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-01, 13:31   #357
Valdas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-06-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 324

Valdas is on a distinguished road



Standartinis

Ir siaip rekomenduociau visa namo sildyma daryti grindinini, nes zemesne silumnesio temp. ir taupai $$. Ir nereiks sistemu atskirineti ir jei kada sugalvosi SS isideti viskas tiks.

Valdas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-01, 14:31   #358
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Jei gyventi ruošiesi pora metų - dujos (nes pigiau įrengti). Jei gyvenesi ilgai, tai dėk gerą oras-vanduo sistemą. Bus tikrai pigiau kas mėnesį mokėti. Dujų pajugimas ir katilas bus kokie 2000-3000 EUR, o oras vanduo ~5000 EUR. Bet už dujas bašliuosi žiema nuo 100 EUR į mėnesį, o oras vanduo max iki 50 EUR.

Aš jau 3 žiema gyvenu su oras vanduo ir net minties neturėčiau dėt dujas, nebent ant pardavimo.

P.S. oras vanduo - turi būti visur grindinis šildymas.
P.P.S. oras vanduo vasarą vėsina patalpą (jei tokia funkcija yra katile).
P.P.P.S. spjauk į veidą žmogui, kuris kliedi, kad netinka pagrindiniam šildymui Oras vanduo šilumos siurblys

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-01, 14:53   #359
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Jei gyventi ruošiesi pora metų - dujos (nes pigiau įrengti). Jei gyvenesi ilgai, tai dėk gerą oras-vanduo sistemą. Bus tikrai pigiau kas mėnesį mokėti. Dujų pajugimas ir katilas bus kokie 2000-3000 EUR, o oras vanduo ~5000 EUR. Bet už dujas bašliuosi žiema nuo 100 EUR į mėnesį, o oras vanduo max iki 50 EUR.

Aš jau 3 žiema gyvenu su oras vanduo ir net minties neturėčiau dėt dujas, nebent ant pardavimo.

P.S. oras vanduo - turi būti visur grindinis šildymas.
P.P.S. oras vanduo vasarą vėsina patalpą (jei tokia funkcija yra katile).
P.P.P.S. spjauk į veidą žmogui, kuris kliedi, kad netinka pagrindiniam šildymui Oras vanduo šilumos siurblys
Kad tinka dabar tai as ta puikiai suprantu. Bet ok. Laukia -25 3-5 savaites. “Ikacelins” tas siurblys normliai, kad palaikyti kambariuose 23-24c ?
P.s. nesnekam, kad 23-24c jau daug. Man patinka kai silta.
Ir negalvojam, kad taip nebus -25 3 savaites
O per ka jis vesina? Ortakius?

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-02-01, 15:20   #360
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Kad tinka dabar tai as ta puikiai suprantu. Bet ok. Laukia -25 3-5 savaites. “Ikacelins” tas siurblys normliai, kad palaikyti kambariuose 23-24c ?
P.s. nesnekam, kad 23-24c jau daug. Man patinka kai silta.
Ir negalvojam, kad taip nebus -25 3 savaites
O per ka jis vesina? Ortakius?
Per grindis žiema šiltas vanduo bėga, vasara vėsus. Labai faina, tikrai ne per šaltos, bet tokios gaivios grindys būna.

Pats supranti, kad 3 savaites -25 yra neįmanoma? Man prieš 2 metus buvo savaitė tikrai labai šalta, kai diena buvo apie -18, o naktį -25 ir viskas puikiai. Nepastebėjau, kad kažkas ne taip. Elektros dvigubai neprifigačino tikrai

Pas mane apačioj +23, viršuj +20. Namas B klasės kiauras dabar tai išvis su A+ tai 2x mažiau elektros turėtų vartot.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.