Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-06-29, 10:30   #21
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tiesa sakant mano galva irgi neisnesa, as ne specas toj srity, tik buvau susidures ir zinau kad taip buna. buvo paciam uzkaito kamsty (bmw), nuvariau i servisa, co pamatavo, sako trukus galva. cia ju liga. buvo ir su renault megane, tarpine uzlinkus, keiciau motora.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-29, 10:49   #22
marius
 
marius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,522

marius is on a distinguished road



Standartinis

Man kai per tarpine tepala vare i ausinimo sistema tai irgi kaisdavo variklis. Kai ispyle antifryza, tai ten toks sss buvo, tai ir neausindavo normaliai

marius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-29, 13:36   #23
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

as turejau bmw ir visokiu kitokiu tu masinu, ir vilniuj gyvenau vasara per kamscius stovedavau po valanda ir daugiau ir temperatura niekada neperlipdavo normos, taip pat ir dabartiniam MB nesu dar mates kad daugiau nei 80 butu, nesvarbu ar karsta ar stovi masina .....

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-29, 14:41   #24
B220
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-27
Pranešimai: 10

B220 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kastuks500 View Post
Jei auto uzkaista ir uzgesta, tai gali buti toks daviklis(kaip jis tiksliai vadinasi nezinau) nes man taip buvo, pajunge ant kompo ir pasake. Davikli pirkau srote , nes naujas originalas labai jau brangus... Pakeite ta davikli gal per 10min. ir bedos baigesi...
Gal alkūninio veleno sūkio daviklis?
kokia tavo mašinos darbinė temperatūra buvo prieš tai ir po daviklio pakeitimo?

B220 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-29, 17:42   #25
kastuks500
 
kastuks500's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-10
Pranešimai: 103

kastuks500 is on a distinguished road



Standartinis

buvo taip, kad jeigu vaziuoji labai ramiai negazuodamas, lygiu keliu tada lyg ir negesdavo, bet jeigu kur nors sustoji ir palieki dirbant varikli (kad ir trumpai) vos tik pakildavo virs 80 auto uzgesdavo. Arba jeigu ramiai vaziuoji ir po to sustoji, variklio is karto neuzvesdavau, reikedavo palaukti kad nors kazkiek atvestu (apie 30 min ir daugiau) po to vel kuriasi ir vaziuoja, bet aisku iki laiko..., bet jeigu pas tave pradeda kaisti motoras virs leistinos ribos, tada problema ne tame. Isitikink pirmiausiai ar pasiekus tam tikra temperaturos riba isijungia ventiliatorius....

kastuks500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-30, 00:25   #26
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tiesa sakant mano galva irgi neisnesa, as ne specas toj srity, tik buvau susidures ir zinau kad taip buna. buvo paciam uzkaito kamsty (bmw), nuvariau i servisa, co pamatavo, sako trukus galva. cia ju liga. buvo ir su renault megane, tarpine uzlinkus, keiciau motora.
na taip perkaitinus motora truksta blokas arba galva, kartais ji persikreipia.
variklio kaitimas yra ne variklio bloko trukiu ar pradegusios tarpines kalte. del to gali buti kaltas tik antifryzo trukumas, jo bukle, kamsciai ausinimo sistemoje ar jos elektros gedimai.
taip trukus tarpinei del mersu tepalo siurbliu beprotisko galingumo pasipila tepalai y ausinimo sistema. ko pasekoje jie uzkisa radiatorius ir kitokius navarotus, tarkim kaip langu skyscio sildytuvus. ko pasekoje gaunasi kamsciai ir automatiskai variklio spartesnis kaitimas.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.