Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2013-01-23, 00:31   #501
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Ka tokio siulo obuolys ko nesiulo android stovykla?
Nesiulo facetime, imessage- nemokamos sms i kitus obuolius, taip pat juo galima naudotis tieisiai is kompo, (aisku yra viberis androide, bet visvien ne tas pat)( 70proc mano aplinkos naudoja obuolius, todel sitas funkcijas naudoju nuolat, ir svarbiausia man f-ja photo stream. As kai nufotkinu kanors, mano kompe ta pacia minute jau buna nuotrauka, nereikia nieko perkelineti.
Appsu pasirinkimas apple priimtinesnis - nebuna kokiu keistu rezoliuciju ir pan.
Tai va cia kelios funkcijos, kurios man svarbios ir ju nera androide. Taip pat man svarbus ir ios greitis ir sklandus veikimas, bei paprastumas.
Bet sakau, jeigu bus androidas su super gerom specifikacijom, galeciau is dalies prisitaikyti be situ obuolio pribumbasu.

  Cituoti
Old 2013-01-23, 00:41   #502
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Simka View Post
Uz kiek planuoji pardavineti savo iphone 4s?
Apie 1100-1200 Paziurejus skelbimus, taj kazkaip papigo jie
Jam dar tik kokie 3 men. Pirkau nauja is Vokieciu...

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-23, 00:45   #503
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PANTERA888 View Post
o ka galvojat apie nokia 808 su 41 pixeliu kamera? gal kas toki turit?
Nzn, bet i Nokia net nenoriu ziureti. Kazkaip krite jie ant akiu ir ne tik...Nors pirmi telefonai visi buvo Nokia.
Pvz. ta Nokia Lumena is naujesniu su tuo Windows, man jau tokia nesamone ir taip nepatogu naudotis...Kazi ar isigijus toki telefona ar ten kas kuria tuos apps nes prisiminus symbian laikus, taj vajetau..

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-23, 01:09   #504
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
As kai nufotkinu kanors, mano kompe ta pacia minute jau buna nuotrauka, nereikia nieko perkelineti.
Tu tikrai manai kad sito nera Androide?
Galiu pasakyti, kad jei apple ar bet kas sukuria bet kokia, bet kokios rusies programa, labai greitai google play atsiranda kruva tos prgramos klonu, kurie dazniausiai buna kaip taisykle dar funkcionalesni ir panasiai. O sitas tavo paminetas featuras tai toli grazu net ne apple kurinys.
Cia grynai software dalykas isnaudojant telefono ir kompo wifi, interneta ar bluetooth. Absoliuciai niekuo neypatinga f-ija, ji naudojama kad ir aukstesnes klases dslr'uose. Nufotkini, ir atsiranda kompe. simple. Tam tikrai nereikia obuolio Su kitomis tavo paminetomis f-ijomis panasiai.
Technologiniais dalykais apple niekad npabegs nuo android stovyklos, veikiau atvirksciai.
Vienintelis dalykas ka apple sugebejo padaryti tobulai - tai marketingo deka sukurti emocija.
Kai apple fanas sako, kad apple - tai emocija, tieisog jam gera kai jis turi apple - su juo nesiginciju. Ta apple sugebejo pasiekti. Taciau kai apple turetojai bando techniniais parametrais ar software sprendimais gincytis - na baikit

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-23, 01:15   #505
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Tu tikrai manai kad sito nera Androide?
Galiu pasakyti, kad jei apple ar bet kas sukuria bet kokia, bet kokios rusies programa, labai greitai google play atsiranda kruva tos prgramos klonu, kurie dazniausiai buna kaip taisykle dar funkcionalesni ir panasiai. O sitas tavo paminetas featuras tai toli grazu net ne apple kurinys.
Cia grynai software dalykas isnaudojant telefono ir kompo wifi, interneta ar bluetooth. Absoliuciai niekuo neypatinga f-ija, ji naudojama kad ir aukstesnes klases dslr'uose. Nufotkini, ir atsiranda kompe. simple. Tam tikrai nereikia obuolio Su kitomis tavo paminetomis f-ijomis panasiai.
Technologiniais dalykais apple niekad npabegs nuo android stovyklos, veikiau atvirksciai.
Vienintelis dalykas ka apple sugebejo padaryti tobulai - tai marketingo deka sukurti emocija.
Kai apple fanas sako, kad apple - tai emocija, tieisog jam gera kai jis turi apple - su juo nesiginciju. Ta apple sugebejo pasiekti. Taciau kai apple turetojai bando techniniais parametrais ar software sprendimais gincytis - na baikit
Del emocijos, tas irgi yra as nesakau, kad nera analogu, bet nera BUTENT facetime. Neimanoma is androido su jokia programa paskambint i iph facetime i iphona neirasius nieko papildomai. Taip pat ir su sms. O su iphoto, jis persisiuncia i kompa, net jeigu as sedziu kinijoj, o kompas vilniuj. Turbut tokia fja androide irgi yra, bet i maca reiks velgi kazka papildomo irasineti. O iphoto man nepakeiciama programa
Nesiginciju kas geriau. Vieniem patinka dideles siknos, kitiem mazos o man patinka obuolys)

  Cituoti
Old 2013-01-23, 12:40   #506
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
Del emocijos, tas irgi yra as nesakau, kad nera analogu, bet nera BUTENT facetime. Neimanoma is androido su jokia programa paskambint i iph facetime i iphona neirasius nieko papildomai. Taip pat ir su sms. O su iphoto, jis persisiuncia i kompa, net jeigu as sedziu kinijoj, o kompas vilniuj. Turbut tokia fja androide irgi yra, bet i maca reiks velgi kazka papildomo irasineti. O iphoto man nepakeiciama programa
Nesiginciju kas geriau. Vieniem patinka dideles siknos, kitiem mazos o man patinka obuolys)
Tai su obuoliu meile uzsiimineji?

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-23, 13:40   #507
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ganz View Post
Tai su obuoliu meile uzsiimineji?
Obuolys nesako ne

  Cituoti
Old 2013-01-23, 14:18   #508
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ganz View Post
Apie 1100-1200 Paziurejus skelbimus, taj kazkaip papigo jie
Jam dar tik kokie 3 men. Pirkau nauja is Vokieciu...
1200 ir ne centu pigiau ir net 1300 gali prasyt, maziau ziurekit tu skelbimu tai kad kabo skelbimas nereiskia kad yra aparatas gaut is ranku dabar 4s ir s3 tai reikia paieskot.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-23, 14:56   #509
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
1200 ir ne centu pigiau ir net 1300 gali prasyt, maziau ziurekit tu skelbimu tai kad kabo skelbimas nereiskia kad yra aparatas gaut is ranku dabar 4s ir s3 tai reikia paieskot.
Yra kazkokia problema gauti galaxy s3?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-23, 15:24   #510
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
1200 ir ne centu pigiau ir net 1300 gali prasyt, maziau ziurekit tu skelbimu tai kad kabo skelbimas nereiskia kad yra aparatas gaut is ranku dabar 4s ir s3 tai reikia paieskot.
draugelis prekiauja,tai 4s ir 5 islave visus is jo

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.