Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-09-17, 12:10   #131
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Uzeik i luksio gatveje Bosch Varta akumuliatoriu parduotuve (Sigmena lyg, salia duju montavimas yra ir servisas). Ten visada perku Bosch S5 akumus, tai kainos geriausios kiek ieskojau.
Petrute Kauno/Svitrigailos kampe is Kauno g puses, nesunkiai rasi, visada ten ant kelio masinu pristatyta, bet ten niekada akumo nepirkau, ten nebent lempuciu pigiu uzeinu

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-17, 12:34   #132
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė xenonas View Post
Nuoroda gera, tik kad mano atveju nesamone rodo. Man rodo kad reikia 95 ah, o pagal vin pas mane eina 70 ah, kaip vampyras ir rase. Is viso kazkokia nesamone, naujom auto negali buti bendro standarto, kiekvienai auto asmeniskai pagal vin akumas eina, nes elektros komplektacija ir visa kita juk skirtinga buna. Vinoks akumas eis i w211 su harman kardon ir visais kitais navarotais, ir kitas i plika tustuti clasica w211. Kas cia per bendra rekomendacija, baigesi tie laikai...
Galiu ir as pasistayti 95 ah, bet tada reikes jungtis prie auto su staru ir generatoriaus kompui duoti parametrus, kad stovi butent 95 ah. Kam man to reikia? Ir akumas brangesnis, ir uz diagnostika moket, ir is viso, jei 74 ah akumas nuo pat 2007 suko puikiai iki siol ir tik dabar numiro, tai kokio velnio man ieskoti slieku kur ju nera ir statyti ne tai, ka gamintojas rekomendavo konkreciai mano masinai. Be to, ta varta kuria radau su 74 ah, turi 750A paleidimo srove, o mano dabartinis lavonelis su 74 ah turi 680A. Svarbu laikytis talpos rekomendaciju, o jau paleidmo srove, kuo didesne tuo geriau

EDIT:
Prisikambinau pazistamam is silberio, jis viska isiaiskino: mano auto konkreciai pagal VIN stovi 70 ah akumas. Sake jie rekomenduoja stayti 74 ah, galima deti ir 77 ah. Bet jau jokiu budu ne didesni, nes tada reikes jau jungtis su staru ir uzduoti kitus parametrus. Originalus silberyje kainuoja virs 1000 lt., bet sake nesamone ir jei pats net tokiu nestato, o rekomenduoja Bosh, tik kaina pas juos aisku 375 lt, tad pasiule nusipirkti ji kitur
O tos lenteles bendros akumu gamintoju svetainese pagal auto modeli yra totalus vejas anot jo, nes kiekvienai auto akumas renkamas asmeniskai pagal vin. Vampyrai, istacius 77 ah, dar bus ok, nereikes su staru krovimo parametru keist? Vis tik 77AH dar didesne startine srove duoda.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.

Paskutinį kartą redagavo Finalfour; 2012-09-17 12:49 val.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-17, 15:18   #133
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Nuoroda gera, tik kad mano atveju nesamone rodo. Man rodo kad reikia 95 ah, o pagal vin pas mane eina 70 ah, kaip vampyras ir rase. Is viso kazkokia nesamone, naujom auto negali buti bendro standarto, kiekvienai auto asmeniskai pagal vin akumas eina, nes elektros komplektacija ir visa kita juk skirtinga buna. Vinoks akumas eis i w211 su harman kardon ir visais kitais navarotais, ir kitas i plika tustuti clasica w211. Kas cia per bendra rekomendacija, baigesi tie laikai...
Galiu ir as pasistayti 95 ah, bet tada reikes jungtis prie auto su staru ir generatoriaus kompui duoti parametrus, kad stovi butent 95 ah. Kam man to reikia? Ir akumas brangesnis, ir uz diagnostika moket, ir is viso, jei 74 ah akumas nuo pat 2007 suko puikiai iki siol ir tik dabar numiro, tai kokio velnio man ieskoti slieku kur ju nera ir statyti ne tai, ka gamintojas rekomendavo konkreciai mano masinai. Be to, ta varta kuria radau su 74 ah, turi 750A paleidimo srove, o mano dabartinis lavonelis su 74 ah turi 680A. Svarbu laikytis talpos rekomendaciju, o jau paleidmo srove, kuo didesne tuo geriau

EDIT:
Prisikambinau pazistamam is silberio, jis viska isiaiskino: mano auto konkreciai pagal VIN stovi 70 ah akumas. Sake jie rekomenduoja stayti 74 ah, galima deti ir 77 ah. Bet jau jokiu budu ne didesni, nes tada reikes jau jungtis su staru ir uzduoti kitus parametrus. Originalus silberyje kainuoja virs 1000 lt., bet sake nesamone ir jei pats net tokiu nestato, o rekomenduoja Bosh, tik kaina pas juos aisku 375 lt, tad pasiule nusipirkti ji kitur
O tos lenteles bendros akumu gamintoju svetainese pagal auto modeli yra totalus vejas anot jo, nes kiekvienai auto akumas renkamas asmeniskai pagal vin. Vampyrai, istacius 77 ah, dar bus ok, nereikes su staru krovimo parametru keist? Vis tik 77AH dar didesne startine srove duoda.
taip 74 ar 77 tikrai tiks. seip dedasi VARLA= gelinis apie 230€

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-17, 15:51   #134
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
taip 74 ar 77 tikrai tiks. seip dedasi VARLA= gelinis apie 230€
Jam gi pigiau reikia.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-17, 17:51   #135
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
taip 74 ar 77 tikrai tiks. seip dedasi VARLA= gelinis apie 230€
Dekui Vampyrai uz visa info

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-20, 14:58   #136
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Dekui visiems uz atsakymus, siandien nupirktas Varta silver dynamic 74ah 750A. Uz 250 lt. Ir net neatidaviau seno, priduosiu supirktuven uz 30 lt, ar pasiliksiu, ukyje prisireiks kur
Stai toks: http://www.agrija.lt/lt/akumuletoria...view/2/43.html

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-20, 15:54   #137
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tik nepirk UAB "Petrute" akumu
nes?

PetrasR neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-20, 16:44   #138
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Dekui visiems uz atsakymus, siandien nupirktas Varta silver dynamic 74ah 750A. Uz 250 lt. Ir net neatidaviau seno, priduosiu supirktuven uz 30 lt, ar pasiliksiu, ukyje prisireiks kur
Stai toks: http://www.agrija.lt/lt/akumuletoria...view/2/43.html
Kur pirkai?

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-20, 17:03   #139
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PetrasR View Post
nes?
nes du akumus ten pirkau, abu issikraudavo, nuvezus i garantini, patikrindavo akumus viskas ok, patikrindavo masina - nuotekis yra. pakeitus akumus abejose masinose problemos dingo iki siol, du metai stovi akumas, jokiu problemu, o su ju akumu ziema uzkurt nejo net. paskutini karta is garantinio atsiemiau akuma, pakrauta pas juos per nakti, ledini, nunesiau namo nes nebereikejo, pastovejo kambario temperaturoj savaite, paskolinau draugeliui, tai net spydiko lemputes nesviete, isvis mires, o jie irodineja kad masina iskraudineja

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-20, 17:15   #140
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

beje, pagal LR civilini kodeksa, nusipirkus akuma ir gavus kad ir puses metu garantija, garantija galios 2 metus. Nesvarbu ka bepirktrum. Sugedo aifonas, pirktas pries beveik 2 metus ( nors garantija tiek ir yra) tai as ji tiesiog atiduosiu, kad grazintu pinigus, nes pagal civilino kodeksa gali to reikalauti
Taip pat ir su akumais galima. Jie turi irodyti, kad sugadinai ji del neteisingos eksploatacijos
http://www.lrytas.lt/-12081249981207...io-rebusai.htm
siulau visiem pasiskaityti, lietuvoj gyvenant pravers

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.