Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-18, 21:54   #231
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

Ziuriu, cia ne man vienam pasirode, kad MB dezes "kitokios" Mano turetas E50 AMG su 255kw ir dabartine Audi S6 su 250kw nera ka lyginti. Audi deze daug labiau astresne, sportiskesne ir spartesne. Truputi paduodi daugiau gazo ir iskart zeminama pavara. Kartais net nervina tas astrumas, nes uzsukus sankryzoj ir padavus vos vos gazo, pavara zeminama ir automobilis pradeda lekt Su MB to nebuvo. Deze zemesne pavara mesdavo beveik uzkickdown'inus, o ir uzkickdownínus dar pagalvodavo, vos ne klausdama, ar tikrai nori, kad pazeminciau pavara Ypac tai nervindavo, kai vaziuojant is eigos reikedavo padragint su kokiu golfistu Autostradoj didelio skirtumo tarp MB ir Audi nejauciu, bet mieste, tai skirtumas akivaizdus. Automobiliu techniniai duomenys labai panasus, bet ju charakteriai ziauriai skirtingi Butu idomu palyginti naujos kartos AMG su kokia eSke ar eMke, bet itariu, kad AMG charakteris butu svelnesnis negu konkurentu

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-18, 23:29   #232
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Abc sport neitakoja dezes darbo? Hm.. Keista, atrode kad tikrai zemesni begi laiko nei iprastai..

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-19, 01:14   #233
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Itakoja pakaba, deze, vaira, ir gal ipurskima, nes man staigiau rauna ir staigiau reaguoja ir akseleratoriaus pedala. su r17 neypatingai jauciasi pakabos kietumas, bet su r19 netgi labai pakieteja, palygint su paprastu comfort mode

  Cituoti
Old 2012-02-19, 10:44   #234
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

[QUOTE=glutaminas;194466]
Citata:
Pradžioje rašė Paulius140 View Post

tu cia rimtai??? as pakolkas vazineju su e65 bet vis galvoju kaip cia sutaupyti CLS'ui, kuris man tikrai ziauriai tinka ir patinka.. ir ten 7g tronikas... bet jei tokia pat deze, kad mieste kaip *CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZURA**CENZ URA**CENZURA* arba kickdown, arba vaziuoji burgzdamas tai *CENZURA**CENZURA* nebepirkciau tokios masinos.. geriau jauciuosi su darbiniu fokusu vazinedamas tada
Na man zinok labai smarkiai jauciasi skirtumas tarp 5'beges ir 7g tronic. Pas mane mersas su 5 begiais, tai tikrai protingumu deze nepasizymi ir net kartais nervina... O vat pas uosviene tai 320 cdi bet jau su 7g deze, tai skirtumas labai smarkus jauciasi. Daug smagiau ir lengviau lekia mersiukas. Aisku, BMW vistiek geresne deze bus.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-19, 11:04   #235
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Deje ABC sport reiskia tik pakabos darba.. deja pavaru perjungimas, ar dezes darbas astresnis nuo to netampa.. Na bent jau is mano pacio patirties, ir kiek teko skaityti informacijos internete(bet uz tai negaliu garantuot, reiketu patiem paieskot inforin internete), bet logiska, jei akivaizdaus skirtumo nepajunda daugkas, vadinasi jo ir nera
ABC sport ijungimas labai dideli vaidmeni vaidindavo man pvz kai as ziede vaziuodavau.. atrodo toks siauras ziedas, bet masina su r19 ratais praktiskai ant 100gali vaziuot ir visiskai neiskrenda is ziedo... posukiai ziauriai gerai stovisi.. pabandykit gera posuki ant didelio greicio islauzt.. ziauriai masina gerai stovi.. vat cia ir yra ABC privalumas, jei astriu posukiu nedarot tai ir nesijaus abc vaziuokles privalumai..

Dabar gryztant del dezes, tai keista kad rimtai dauguma pastebi ta skirtuma.. Bet as nemanau kad mersas tai daro del solidesnio vaziavimo, tiesiog cia man konkreti nedadelka atrodo.. varikliai atrodo geri, bet ju neisnaudoji jei nezemina pavaros... Man irgi nepatikdavo.. vaziuoji su CL500, koks zasinas pradeda maisytis po kojom, grynai koks golfukas, galvoji biski spustelsi kad nebesmirdetu is jo glusako.. spusteli ir matai kad neaplenki jo niekaip tada susinervini, kali dugna, va tada viskas ok.. bet kitaip turi vaziuoti kaip su ribotom galimybem..
bet pvz ant s320cdi(00metu) to per daug nesijaute diskomforto del dezes.. galbut todel, kad pas dyzelius pagrinde traukia sukimo momentas, o ne AG.. o pas benzus traukia pagrinde AG, tai ir turetu dezes buti atitinkamos

  Cituoti
Old 2012-02-19, 12:31   #236
FAT
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2011-08-01
Gyvenamoji Vieta: Memel
Pranešimai: 425

FAT is on a distinguished road



Standartinis

Itakoja sport rezimas masinos darbui, nes pavaros persijungineja prie zymiai didesniu apsuku, abc sport ir pakabai ir masinos darbui

FAT neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-19, 14:18   #237
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Taip. Abc pakabai, vairas standesnis ir staigesnis pasidaro, deze pavelina ir gazo pedalas jautriai reaguoja i paspaudima.
Jau nekalbu, kad masina zymiai kietesne pasidaro

  Cituoti
Old 2012-02-19, 19:25   #238
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

neklaidinkit zmoniu

http://www.google.lt/#sclient=psy-ab...w=1366&bih=624

  Cituoti
Old 2012-02-20, 17:29   #239
VyCls
 
VyCls's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-08-14
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 2,068

VyCls is on a distinguished road



Standartinis

Sutinku su jumis,buka ta merso deze nors ir 7g tronic,tox jausmas,kad mieganti, be kickdowno nelabai ka padarysi,bet yra sport mygtukas bent jau pas Cls'a miestui,tada jau,kaip sakant gali ir saskem zaist

__________________
CLS500
VyCls neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-20, 17:32   #240
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

neveltui sakoma, kad mersas ne lakstymui sukurtas ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.