Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2018-10-15, 08:17   #51
MPXΞ
 
Statusas: MB1.LT
Užsiregistravo: 2007-10-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 872

MPXΞ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
MPXΞ, čia visi laukia tavo komentaro
Prieš keletą metų buvo bandytas toks prietaisas. Atgulė į šiukšlyną. Per kabelį pajungus į teliką dar kažką bandė rodyti. Per wifi nepavilko vaizdo visiškai. Vaizdas sau, garsas sau ir t.t.. Interneto greitis buvo min 100mbit/s. Na šitie matau parametrais patobulėję. Prieš perkant tegul duoda išsibandyti. Jei ne, net nepirkčiau.

__________________
info@mb1.ltd
MPXΞ neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-15, 08:23   #52
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MPXΞ View Post
Prieš keletą metų buvo bandytas toks prietaisas. Atgulė į šiukšlyną. Per kabelį pajungus į teliką dar kažką bandė rodyti. Per wifi nepavilko vaizdo visiškai. Vaizdas sau, garsas sau ir t.t.. Interneto greitis buvo min 100mbit/s. Na šitie matau parametrais patobulėję. Prieš perkant tegul duoda išsibandyti. Jei ne, net nepirkčiau.
Bet ten android dėžutė, tai jei telike androidiniam viskas veikia, tai toj dėžutėj turėtų irgi puikiai veikti

Mano esminis klausimas - ar verta galvoti apie IPTV, jei pas mane namie 4G internetas (dabar pagauna gerą LTE 800 signalą. Stabiliai ~10 mbps. Dar bandysiu kabinti lauke anteną, kad pagauti LTE 1800 ir turėti 80-100 mbps. Suprantu, kad 10 bus tikrai per mažas, bet su 80-100 turėtu vežti puikiai tą IPTV.

Teisingai mastau?

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-15, 08:30   #53
MPXΞ
 
Statusas: MB1.LT
Užsiregistravo: 2007-10-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 872

MPXΞ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Bet ten android dėžutė, tai jei telike androidiniam viskas veikia, tai toj dėžutėj turėtų irgi puikiai veikti

Mano esminis klausimas - ar verta galvoti apie IPTV, jei pas mane namie 4G internetas (dabar pagauna gerą LTE 800 signalą. Stabiliai ~10 mbps. Dar bandysiu kabinti lauke anteną, kad pagauti LTE 1800 ir turėti 80-100 mbps. Suprantu, kad 10 bus tikrai per mažas, bet su 80-100 turėtu vežti puikiai tą IPTV.

Teisingai mastau?
4G tikrai pakaks. Aišku su antena.
Taip ten androidas. Amiko manau jau yra gerai. Į kitus nelabai žiūrėčiau. Bet testuoti reikia ir Amiko.

__________________
info@mb1.ltd
MPXΞ neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-15, 09:54   #54
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Taigi parasiau kiek mbit/s iptv turi buti. 9metai su panasia dezute gyvenu.
Pradesi siustis ka nors su kompu neberodys telikas. Reikia dalinti srautus

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-15, 10:39   #55
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Taigi parasiau kiek mbit/s iptv turi buti. 9metai su panasia dezute gyvenu.
Pradesi siustis ka nors su kompu neberodys telikas. Reikia dalinti srautus
Tai verta pirkti? Nes aš ant apsisprendimo stoviu IPTV box VS Telia išmanioji televizija. IPTV box tarkim iki 150 už labai gera, o Telia 14 EUR/ mėn ir tik 45 kanalai (ko man iš principo pilnai per akis, na gal norėtūsi turėt VIASAT ir TV1000 kanalus

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-15, 10:46   #56
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Apie telia nezinau. Visasat meslo kruva. Turejau su 4 galvutem. Jeigu kieme audra arba griaudzia strigineja vaizdas. Nu iptv nereikalauja daug mbit/s. Iptv nera labai grazus vaizdas. Beto nera daug kanalu kurie transliuotu aukstos kokybes vaizda. Gali bandyti telia. Jeigu nepatiks visados yra alternativu.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-15, 10:52   #57
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tai verta pirkti? Nes aš ant apsisprendimo stoviu IPTV box VS Telia išmanioji televizija. IPTV box tarkim iki 150 už labai gera, o Telia 14 EUR/ mėn ir tik 45 kanalai (ko man iš principo pilnai per akis, na gal norėtūsi turėt VIASAT ir TV1000 kanalus
Telia yra kaip as sakau "geris" na aisku uz viska reikia moketi, bet viska galima uzsiakyti menesiui ar pan. nesuk galvos imk Telia ir viskas, mano vaikai tai pamise del "vaiku kampelis" man atrodo irgi ten +2e I menesi gal, bet jie ten ir sokt mokinasi kartu ir piesti ir t.t. is viskas Lt kalba. ir visi kanalai reikalingi yra, aisku as ju ten nei puses neziuriu, bet yra kaip yra man atrodo mokam 18e yra spoorto kanalai + tas vaiku kampelis ir visi filmu tie kanalai tv1000 ir t.t.

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Apie telia nezinau. Visasat meslo kruva. Turejau su 4 galvutem. Jeigu kieme audra arba griaudzia strigineja vaizdas. Nu iptv nereikalauja daug mbit/s. Iptv nera labai grazus vaizdas. Beto nera daug kanalu kurie transliuotu aukstos kokybes vaizda. Gali bandyti telia. Jeigu nepatiks visados yra alternativu.
o VIASAT'as taip anksciau taip budavo, dabar kaime yra pas uosviu tai jokiu roblemu, bet anksciau budavo ar lietus ar kokia spapdriba ir ziurek jau mirkcioja ar pan. bet dabar jau viskas tik minusas pries Telia negalima atsisukti laidu filmu ar pan. o tas dalykas zeurei geras as dabar visus filmus ar laidas ziuriu be reklamu, pradedu veliau ziureti ir viskas ciki


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2018-10-15 10:58 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-15, 11:02   #58
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Nu as senai turejau viasata. Gal dabar kasnors pasikeite.
Manau didziausias komfortas ir privalumas yra, kad gali betkokia laida, filma atsisukti ir pasiziureti.
Va vakar pramegojau viena laida kur mano tevus rode. No problem, atsisukau, paziurejau ir jokio streso

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-15, 11:35   #59
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Nu as senai turejau viasata. Gal dabar kasnors pasikeite.
Manau didziausias komfortas ir privalumas yra, kad gali betkokia laida, filma atsisukti ir pasiziureti.
Va vakar pramegojau viena laida kur mano tevus rode. No problem, atsisukau, paziurejau ir jokio streso
cia yra pats geriausias dalykas koks siuo metu yra sugalvotus su televizija
o del viasato tai taip mano tevai kaime turejo tai skau prasikeike seniau, atsisake isivede telia bet kur uosviai gyvena trenke zaibas I teo "spinta" sudege ir per mazai abonentu, kad tvarkytu tai tiek internetas tiek televizija kas susija su TEO negalima tai buvo priversti uzsisakyti ViaSat nes uosvis sporta ir visokius diskavery pastovei ziuri. Bet pries uzsakant jie patikino, kad sitos problemos jau nera, bet kolkas nebuvo problemu. gal kazka patobuline per eile metu

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-10-15, 11:50   #60
MPXΞ
 
Statusas: MB1.LT
Užsiregistravo: 2007-10-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 872

MPXΞ is on a distinguished road



Standartinis

iptv ott playeris irgi gali rodyti įrašus

__________________
info@mb1.ltd
MPXΞ neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.