Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-11-25, 05:31   #11
W211 320cdi
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-09-30
Pranešimai: 24

W211 320cdi is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Excino View Post
Man nereikia kito salono, man tik reikia dangčio nuo centrinės panelės kuri garsiakalbį dengia ir užpakalį reikia pasikeist nes viskas yra ir tik kelios palkutės nulūžę. Vienintelis kas gali daug atsiet tai posukių rankenėlė manau.
Turiu,jei tinka spalva galiu padovanot. pas mane liko nes keiciau is groteliu i 'sietka' is pilko salono.

W211 320cdi neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-25, 09:48   #12
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
šrote iki 10 euru ,turetum ir spalva atitinkančia rasti,kadangi tiks ir angliško automobilio
Tai priklijuot galima su gerais klijais ir nereikes tu fiksatoriu. Kam cia po tuos srotus lakstyt ir laika gaist

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-25, 09:50   #13
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė W211 320cdi View Post
Turiu,jei tinka spalva galiu padovanot. pas mane liko nes keiciau is groteliu i 'sietka' is pilko salono.
del trynimosi, tai žinok ne vieną dešimtį tokių mersu parvaręs esu su įvairiom ridom nuo 300 iki 700k km, ir žinok pas kai kuriuos irgi kažkoks garsas būdavo. Pvz dabar turiu parvaręs irgi mersiuką s211, tai grynai toks jausmas kad kažkur salone po vairu kažkas vos vos trinasi, bet ten giliau kažkur po kojom
Jeigu trynimasis yra kažkur aukščiau, tai atkreipk dėmesį ar vairas neperdažytas šviežiai arba nepersiūtas - jei taip, tai nuimčiau vairą ir pažiūrėčiau į vairo juostą. Nes vairą dažant ar persiūvant reikia nuimti, o uždedant perekupai dažnai blogai uždeda vairą ir pati vairuo juosta trinasi. Nusiima nesunkiai, per 2-3minutes vairas, jei turi įrankius ir esi ėmęs.

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-25, 10:31   #14
Excino
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-24
Pranešimai: 28

Excino is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Tai priklijuot galima su gerais klijais ir nereikes tu fiksatoriu. Kam cia po tuos srotus lakstyt ir laika gaist
Klijuot nenoriu nes grotėlės į išorę apsilankstę, tai negražiai atrodys. O kas dėl garso tai jo, vairo viršuj kažkas.

Excino neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.