Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2017-10-30, 15:56   #41
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

tam ir uzklausiau nuomones, kad ten sujungtas tas trikampis, vamzdis domkrato ir pagalvei tai jau stiprus argumentas kad daryti kaip priklauso. del tu slenksciu tai as isivaizduoju kad yra kazkokie slenksciai kad vienus nupjovei kitus privirinai, netikiu kad kazkas gamins kazka, tiesiog nesu skardininkas ir visu teisingu terminu nezinau. Kad nisa akumuliatoriaus ispjaus sena ir ivyrins nauja tai ta tiksliai zinau, greiciausiai pagal analogija ir ten tas pats.



Netiketai isigytas dar vienas modas, duru slenksciai. Vokietis teige kad tai originalas dar tas is tu 90-ju metu, bet nei vieno partnumberio taip ir nebuvo atsiuntes ar nupaveikslaves, tad nupirkau kate maise, sia savaite atkeliaus pas draugus vokietijoje, tada jau taps aiskiau kas ten.. Nebuciau keites savo duru slenksciu, bet mano esami metaliniai slenksciai, kaip cia issireiksti... ispudis toks kad islankstyti is aliumo gabalo artimiausioje skardos lankstiniu dirbtuvese. Mane tokie drasus sprendimai negasdina, bet tiesiog nebuvo dar ne vieno zmogaus kuris atidarytu durys ir neuzklaustu ar cia neoriginalus? Matyt labai krenta i akys, tad nupirkau situos
Toliau ieskomas ismetimas MAE, kolkas yra tik vienas zmogus kuris pigiau negu uz 900 nesutinka atiduoti galinio bakelio. Uz tiek nupirkti galima manau betkada, kiek zinau pardavejas ilgai pardavinieja ir eiles nestovi tam galiniam bakeliui uz tokia suma.

Taipogi dar nesu sugalvojes kaip pagaminti remeli numeriui MAE. vis galvoju apie 3D spausdintuvo pagalba ir priklijuoti raides ant tuscio remelio, bet neradau zmogaus kuris padarytu kompinius reikalus. o vel gi moketi uz remelio gamyba imonyje 30Eu uz vieno remelio gamyba... ne tai kad negaliu sau leisti to padaryti, tiesiog neracionalu skaitau. ir mazai tikiu kad galutinis rezultatas mane patenkins. Nes karta esu pradejes derybas, tai man pasiule rinktis tik is tam tikru sriftu kurie gali pasiulyti jie. kai pasakiau kad man reikalingas butent toks sriftas kaip originaliame logo, atsake kad cia reikia zaisti ir del mano vieno remelio niekas tuo neuzsiims.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-10-30, 16:19   #42
Slapyvardis
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-05-02
Pranešimai: 280

Slapyvardis is on a distinguished road



Standartinis

Jei neklystu fb "garazo raktai" turejo spausdintuva. Taciau abejoju ar neturint sukurto modelio bus kurnors pigiau nei 30. Nebent kazkam is idejos ar marketingo tikslais butu idomu uzsiimt. Nes tai cia ir raides reik "nupiest" ir kazkoki trafareta, kad uzsilipintu jos tiesiai ir su atstumais teisingais. Nu ir dar kazkaip po spausdinimo apdirbt, nes vistiek tik is spausdintuvo be apdirbimo nekazka atrodys.

Slapyvardis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-10-30, 16:46   #43
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

atstumus tarp raidziu, apdirbima, klijavima ant remelio as imu ant savo peciu, nes turint sia masina ismokau auksines taisykles nori padaryti gerai - daryk pats. is esmes turiu as ir tuos zmones kurie padarytu man uz aciu tas raides, tiesiog prisimenu ta savo taisykle kazkart... butent todel as ir stengiosi padaryti kuo daugiau savo rankomis. ne del to kad bandau sutaupyti... tiesiog nera kam patiketi. prisiminant kaip man "sutvarke" reduktoriu, kiek as kentejau kol suvedima padariau norima.. ir tai ne iki galo padaryta. ir tokiu pvz visur kur tik nenurodyk pirstu... niekam neidomu gylintis i esme, svarbu padaryti ko greiciau, gaut pinigus o toliau niekas nerupi. o jeigu prasai padaryti saziningai tai 4 is 5 atsakys ne nedarysiu o tas likes 1 is 5 uzlauz tokia suma kad jau mato pries save ne zmogu su o pinigine ir fantazija sumoms pradeda savo chaotiska soki nuo kurio man kaip klientui norisi verkti.
Visa tai pasakoju tik apie Klaipeda, nes tvarkau cia visas savo masinas.. ir jeigu paziureti kaip pvz sutvarke man Volvo is JAV, as su baime ziuriu i ta diena kai man reikes ja pardavineti ir ziureti i akys zmogui kuris ja pirks.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-10-30, 17:47   #44
hardas999
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-12-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,069

hardas999 is on a distinguished road



Standartinis

Fun500 kreipkis į mane dėl 3d numerio rėmelio spausdinimo. Spausdintuvas be darbo stovi Gal galėsiu kuo pagelbėti.

hardas999 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-10-30, 22:09   #45
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

kebulines dalis galima bandyt originalias uzsakinet ir keist, kiekviena savaite atvaziuoja po bmw, MB ar vag'o galini sparna ar visa sona, kuris keicias gamykliskai virinant viskas.

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-10-30, 22:56   #46
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

zinant kad silberis priekinius sparnus pardavinieja po ~1000 Eu kazkaip as bijau nepatemsiu originaliu kebulo daliu

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-10-30, 23:09   #47
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

reikia ziuret, buna kartais nustebina, kaip kad su w210 spyruokliu atramom virinamom

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-10-31, 19:13   #48
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė hardas999 View Post
Fun500 kreipkis į mane dėl 3d numerio rėmelio spausdinimo. Spausdintuvas be darbo stovi Gal galėsiu kuo pagelbėti.
hardai dekoju uz entuziazma, ziurek, tik toki logo esu dares per google.

raidziu aukstis turi buti 16mm, raidziu plociui reikalavimu nera, bet turi buti proporcingai platus, panasiai kaip ant to w217 numerio remelio



Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
kebulines dalis galima bandyt originalias uzsakinet ir keist, kiekviena savaite atvaziuoja po bmw, MB ar vag'o galini sparna ar visa sona, kuris keicias gamykliskai virinant viskas.
Lapkricio viduri varau i darba, tai po darbu turesiu laisvalaikiu daugiau laiko apgalvoti ko man reiktu..

o cia nuotrauka siaip sau, kaip atrodo 11.5 colio ratlankis is po masinos, placiau jau nera kur

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-11-26, 10:58   #49
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

truputi aprasysiu planus: isigytas mano manymu paskutinis modas siai masinai, daugiau bent planu nieko keisti nera.



Bakelis Eisenmann gamintas MAE uzsakymu. SS versija, tad technikinio su juo bent Vokietijoje neduoda. kas gausys matysiu tik idedant, bet kokio Hondos garso tikrai nesiekiu, noriu padaryti H-pype, rezonatoriai ir jeigu reikes tai ir dar truputi prislopins garsa. Zinau kad bakelis nuo W210 kebulo, bet galiniai bakeliai 1 prie 1 atitinka, vienintelis dalykas kad reikes pjauti galini bamperi, na apie tai zinojau nuo pradziu, kad jeigu nori MAE ismetimo su tuo reikia susitaikyti.
Visus situos ir anksciau isigytus dalykus reikes tvarkingai sudeti, tam as po truputi ardau masina, bet su laiku didziule stoka. liks supirkti keleta kebulo daliu, jeigu prireiks, bet tas paaiskes ardimo metu. ivairius dalykus kaip ivoriu keitimus neaprasinieju, nes tam reikia daryti smulkias ataskaitas, o as ta daryti nemoku ar tingiu

Atsirado Klaipedoje salonu restauravimo imone Color Glo, bandysiu i juos kreiptis, nes pats salonas yra gana neblogos bukles, tik yra keleta defektu kurios noretusi pasalinti. bijau rizikuoti, nes vaikinai beveik be patirties, bet kiek teko dometis Color Glo darbais, lyg ir gerai daro, sako gavo sertifikata ir visus apmokymus praejo, tad kas nerizikuoja tas negeria sampano..
Jau keleta metu is eiles nebuvo organizuojamas 124036 Europos suvaziavimo, 2018 Liepos men organizuojamas grand meet, detaliu kolkas neskelbia, nes nera iki galo viskas dar organizuota, bet labai stengsiu speti tam laikui paruosti masina bent minimaliai atitinkanti meeto reikalavimus, kad nebutu visai geda ir vien pavadinimo 500E.
kolkas tiek

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-08-05, 00:58   #50
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Praejo ziemos sezonas. dauk kas buvo padaryta, bet dar daugiau nepadaryta. Visokie einamieji darbai pakabos tvarkimo ir panasiai, bet viena mintys man nuo praeitu metu neduodavo ramybes. norejosi grazaus ismetimo.. grazaus visom prasmem.
Buvo perklausyta gigabaitai video medziagos su ivairiais ismetimo garsais. galutinai supratau kokio noriu. kaip as supratau, butent ta pati garsa duoda bakelis, koki bakeli idesi, ta ir gausi. Vamzdiai cia daugiau grozio reikalas, kuris visvien su laiku apdegs ir patamses, bet norejosi visko nuo pradzios iki galo.
Susisiekus su keleta servisu intuziazmo perdaug neizvelgiau, atsakymai buvo mazdaug is serijos nu atvezk, paziuresim ka padaryti galima.. is kalbos supratau kad jeigu kazkas netenkins rezultate, paklausti nebus is ko. pradejau ieskoti kas jau dare ir zino niuansus ismetimo sistemos butent tokiu modeliu ir reikimu metu susipazinau su vienu vaikinu is Rusijos, jie yra sukure WhatsApp grupe 124_500 ir ju ten is viso pasaulio virs 60. susipazynus su jais pasirodo yra ju kolektive atsakingi uz ismetimo sistemas, kas dare ne viena ir ne dvi..Tiesa tie atsakingieji Cheliabinske ir kas dar keisciau.. TIG welder - pana po ilgu derybu, niuansu aiskinimosi, transportavimu ir eiliu, sios darbo savaites gale buvo padaryta pilna trasa nuo ismetimo kolektoriu.
Downpipe, dezes apiejimo dalis, originaliai eina vienu sonu vamzdziai. H pipe (H garsas man asmeniskas yra labiau duslesnis negu X) kazkoks Magnaflow reonatorius (norejau Borla, bet neturejo vietoje, teko sutikti tam ka turejo) ir Eisenmann galinis bakelis. 2.25'' vamzdis visur..




Vezejai pazadejo pristatyti viska iki rugpjucio galo atgal, dabar atostogu metas ir ilgai vazios sake... Tad tikiosi kad sito ilgo proceso reikalas jau isejo i finiso tiesiaja... Tikiosi nenusivilti rezultatu, butu gaila ismesto laiko, pastangu, resursu...

FUN500 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.