Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2018-11-11, 12:30   #1
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis w211 320cdi 150kw is po nakties uzkurus purtosi

sveiki,ryte uzkurus purtosi variklis,lyg nenoretu koks cilindras dirbti,pasipurto koki 10s persigazuoja pats ir tada viskas ok buna,gal kam yra buve taip?ne purkstukai bus kalti?

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-11, 22:01   #2
DeeOne
 
DeeOne's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-01-30
Gyvenamoji Vieta: Rokiskis
Pranešimai: 311

DeeOne is on a distinguished road



Standartinis

buvo panasiai ryte uzvedu purtes nedirbo cilindras po 2 dienu ismete ispejima kad vandes truksta atsukus kamsti nebetilpo ir bego per virsu buvo galva trukus

DeeOne neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-11, 22:28   #3
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DeeOne View Post
buvo panasiai ryte uzvedu purtes nedirbo cilindras po 2 dienu ismete ispejima kad vandes truksta atsukus kamsti nebetilpo ir bego per virsu buvo galva trukus
pas mane viskas gerai su vandeniu,katik pompa nauja pakeista

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-12, 00:18   #4
Tombikas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-07
Pranešimai: 29

Tombikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juoduxx View Post
sveiki,ryte uzkurus purtosi variklis,lyg nenoretu koks cilindras dirbti,pasipurto koki 10s persigazuoja pats ir tada viskas ok buna,gal kam yra buve taip?ne purkstukai bus kalti?
man buvo, bet purtymas buvo lengvas, apsukos siek tiek minimaliai vaiksciojo, padariau diagnostika, viskas gerai, pulrstukai gerai, variklio pagalves reik keisti tik, jausdavosi per vaira vibracija net.. (w211 2006 e320)

Tombikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-12, 17:45   #5
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tombikas View Post
man buvo, bet purtymas buvo lengvas, apsukos siek tiek minimaliai vaiksciojo, padariau diagnostika, viskas gerai, pulrstukai gerai, variklio pagalves reik keisti tik, jausdavosi per vaira vibracija net.. (w211 2006 e320)
po darbo uzkurus,viskas gerai,kai pradeda purtytis,tuo tarpu ir ismetamuju duju padideja

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-09, 22:03   #6
arvi003
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-04
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 43

arvi003 is on a distinguished road



Standartinis

Juoduxx, labas, ar issprendei problema, jei issprendei gal pasakysi kaip ? pas mane kazkas panasaus uzsivedi ryte dirba graziai apie minute laiko, tada pradeda purtitis lyg nedirba cilindras apie minute, tada issiligina ir graziai dirbai. pagal STAR purkstuku darbas gerai. buciau dekingas jei atsakytum. gali ir Asmenine zinute. aciu!

arvi003 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-11, 18:08   #7
Tadikas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-02-18
Pranešimai: 4

Tadikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arvi003 View Post
Juoduxx, labas, ar issprendei problema, jei issprendei gal pasakysi kaip ? pas mane kazkas panasaus uzsivedi ryte dirba graziai apie minute laiko, tada pradeda purtitis lyg nedirba cilindras apie minute, tada issiligina ir graziai dirbai. pagal STAR purkstuku darbas gerai. buciau dekingas jei atsakytum. gali ir Asmenine zinute. aciu!
Kažkuriam forume buvau radęs, kad to priežastis buvo kuro slėgio daviklis kur ant reilo stovi, diagnostika taip pat nieko nerodė. Aisku tai tik vienas iš variantu.

Tadikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-03-11, 19:17   #8
arvi003
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-04
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 43

arvi003 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tadikas View Post
Kažkuriam forume buvau radęs, kad to priežastis buvo kuro slėgio daviklis kur ant reilo stovi, diagnostika taip pat nieko nerodė. Aisku tai tik vienas iš variantu.
dejau jau kita vamzdeli kartu su davikliais ( tik zinoma is savartyno, bet nebuvo tokio simptomo pas ja. vaziuojanti )

arvi003 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-24, 23:06   #9
D. Winner
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-04-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1

D. Winner is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arvi003 View Post
Juoduxx, labas, ar issprendei problema, jei issprendei gal pasakysi kaip ? pas mane kazkas panasaus uzsivedi ryte dirba graziai apie minute laiko, tada pradeda purtitis lyg nedirba cilindras apie minute, tada issiligina ir graziai dirbai. pagal STAR purkstuku darbas gerai. buciau dekingas jei atsakytum. gali ir Asmenine zinute. aciu!
Sveikas , turiu tokia pat beda ... gal issprendei savaja , Ir gal galetum padet ? Ačiu

D. Winner neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.