Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-08-14, 21:15   #21
deimantaz
 
deimantaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-01
Pranešimai: 1,234

deimantaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nu pas mane tik prieki buna slapia, gale sausa, gumos visos savo vietoje, is kur ten slapia gali but nzn
Gaila, kad si vasara nei pernykste buvo, butu buvus karsta tai net nebutu buve ka veikti

As kiek turejau auto niekada nenaudojau kilimo, o tik gumas dedavau, o kaip cia nutiko net neveza roges....
Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
is drenazo, neimautas gali buti po kapotu arba tiesiog uzsikises
seip pas mane po ziemos budavo slapia, kol nepradejau naudoti ziemai guminiu kilimu, medziaginiai viska sugerdavo ir likdabo dregna po skudurais, bet kitai ziemai jau buvo pasiruosta..

vanduo seip is niekur neatsiranda, jis toks kad ras menkiausia skylute :>

__________________
I'm only
c123 79m. 2.3 vysniukas (95% padaryta liko vaziuokle sutvarkyt) Ir laukiam sausu sauletu dienu
w210 00m. 3.2 CDI sport diesel
w124 95m. 3.0 D (jau senasis)

w211 09m.2.2 CDI Naujasis
w124 88m. 2.0D debeselis Liko tik prisiminimai

Paskutinį kartą redagavo Aistė; 2011-08-15 10:55 val.
deimantaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-15, 01:33   #22
Mindeee
 
Mindeee's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 759

Mindeee is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
cia vos ne pas visus slapia po priekiniais kilimais, pas mane irgi biski slampa, bet del ko nzn, dugne yra gumos, bet tai jeigu jas isimt, tai galvoju kad dar labiau slabs, nes nuoa sfalto vanduo taskys i salona
pas mane svaru

__________________
http://img194.imageshack.us/img194/4885/sigpic21923.png
Mindeee neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-15, 06:58   #23
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė Mindeee View Post
pas mane svaru
jei pas ką nors kas nors atsitikę, o tas pats ir pas tomskį, tai reiškia, kad pas visus tas pats

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-15, 19:08   #24
nissen29
 
nissen29's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-07-06
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda-Vilnius
Pranešimai: 2,502

nissen29 is on a distinguished road



Standartinis

nu pas mane irgi slapo, bet pro priekinio stiklo sona, tai is isores po guma prie stiklo praejau su santechniniu silikonu ir beda susitvarke.

nissen29 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-20, 19:34   #25
deimantaz
 
deimantaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-01
Pranešimai: 1,234

deimantaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nissen29 View Post
nu pas mane irgi slapo, bet pro priekinio stiklo sona, tai is isores po guma prie stiklo praejau su santechniniu silikonu ir beda susitvarke.
Na siandien ir as taip pat padariau nuemiau priekinio stiklo apvadus ir silikonu praejau tai ziuresiu ir lauksiu rezultatu,,, Tikiuosi kad ten beda ir bus

__________________
I'm only
c123 79m. 2.3 vysniukas (95% padaryta liko vaziuokle sutvarkyt) Ir laukiam sausu sauletu dienu
w210 00m. 3.2 CDI sport diesel
w124 95m. 3.0 D (jau senasis)

w211 09m.2.2 CDI Naujasis
w124 88m. 2.0D debeselis Liko tik prisiminimai
deimantaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-21, 19:52   #26
gapsis
 
gapsis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-03
Pranešimai: 111

gapsis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė deimantaz View Post
Na siandien ir as taip pat padariau nuemiau priekinio stiklo apvadus ir silikonu praejau tai ziuresiu ir lauksiu rezultatu,,, Tikiuosi kad ten beda ir bus
pas mane kartais lasa ant kojos net, is po stogo . liuko nera tai jauciu stiklas leidzia , bet stiklas naujas idetas nesenai , gal blogai iklijavo . kaip ten tos gumos nusiema? reik pazet ir man gal silikonas ne vien papus pataiso

gapsis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-21, 19:58   #27
Karolis
 
Karolis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-06-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 394

Karolis is on a distinguished road



Standartinis

O nebus kad kondiskes kondensatas i salona patenka, nes jo nubegimo latakas uzisikimses?

man yra taip buve tik ne su mb

Karolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-24, 15:28   #28
keksas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-23
Pranešimai: 12

keksas is on a distinguished road



Standartinis

turejau sia problema su slampanciais kilimais.bego pro priekini langa .teko langu klijais pertept ir slenksciai po plastiku buvo skyleti ,teko virint daba sausa

keksas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-24, 15:50   #29
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

pas mane irgi buvo beda,kad po lietaus priekiniai kilimai buvo permirke kiaurai-gal kokius 3 sykius buvau visa panele nukeles,tikrinau ir langa priekini,ir gumas is apacios-galiausiai visas gumas is apacios pakeiciau ir dar bituku pertepiau,bet ir tai nepadejo.pasirodo buvo beda su tarpine kuri randasi is isores is apacios priekinio lango kur kai vanguo bega nuo stiklo jis subega pro groteles ir per drenus nubega.ten dar randasi peciuko oro paemimas.tai ta tarpine buvo numirus ir kai gerai vandens paduodi-koki kibira,tai puse to kibiro i salona subegdavo,tas pats budavo ir su lietum,kai smarkiai lydavo ir dar is tam tikros puses,tai viska varydavo i salona.tai nuemiau tas virsutines groteles,praejau su juodu silikonu visus imanomus sujungimus ir beda dingo.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-24, 18:59   #30
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
pas mane irgi buvo beda,kad po lietaus priekiniai kilimai buvo permirke kiaurai-gal kokius 3 sykius buvau visa panele nukeles,tikrinau ir langa priekini,ir gumas is apacios-galiausiai visas gumas is apacios pakeiciau ir dar bituku pertepiau,bet ir tai nepadejo.pasirodo buvo beda su tarpine kuri randasi is isores is apacios priekinio lango kur kai vanguo bega nuo stiklo jis subega pro groteles ir per drenus nubega.ten dar randasi peciuko oro paemimas.tai ta tarpine buvo numirus ir kai gerai vandens paduodi-koki kibira,tai puse to kibiro i salona subegdavo,tas pats budavo ir su lietum,kai smarkiai lydavo ir dar is tam tikros puses,tai viska varydavo i salona.tai nuemiau tas virsutines groteles,praejau su juodu silikonu visus imanomus sujungimus ir beda dingo.
pas mane lygiai tas pats buvo, sendien tik susidejau kilimus sausus bet pas mane buvo uzsikimsus isbegimo anga visokiais lapais ir zemem isvaliau ir viskas

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.