Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-07-27, 18:09   #31
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Myliu ar km? Skirtumas didelis Siaip pas mane nekeistas jau 70 000 km atf tepalas, silberauto sake nesiparink, keisk po 10 000 k km, kai ateis laikas varikliui keist. Zodziu, ir sevice skydelyje raso kad keist reikia po 9000 km kazkur. Zodziu, kai keisiu, tai variklio tepalams bus 20 000, o greiciu dezes - 80 000 km. praminta jau. Pasak silberio, ar kas 60 ar kas 80 pakeisu, skirtumu praktiskai jokio, nes isviso is pradziu mersas sias dezes kure kad tepalas butu liftime, tik paskui eksploatacijos eigoje inzinieriai nutare, kad visgi verta pakeisti tepalus kas 60 000 km. Cia vilniaus silberio zodziai.
patvirtinu
na tik kaip del km, reiktu tiksliai paziureti. ir ilgiau nekeitus, praskalavimas nepakenktu.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-28, 19:31   #32
logica1
 
logica1's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-13
Gyvenamoji Vieta: www.mobilieji.com
Pranešimai: 36

logica1 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę logica1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Na jo, del riedejimo, tai pagooglinau, jei ikalne labai stati, nieko baisaus kad ant d padeties rieda atgal.
O del mastymo - vaziuok su savo mersu tarkime ant 100 km/h, pasivijes koki letesni eismo dalyvi kalk gazas dugnas kad suveiktiu kick down - bus sioks toks lagas, labai trumpas, bet bus. Cia normalu. Tai vat, eclipse su savo sportronicu tokio lago praktiskai neturejo. Bet cia jau del dezes specifikos, ten vis tik ala sport car buvo Bet tai cia neesme. Man sakau, smalsu, kodel mersas atleidus stabdi ant d taip vangiai rieda i prieki, o visiskai nedideleje ikalneje stovi, nors turetu irgi riedeti i prieki manau...o labai stacioje ikalneje rieda atgal...
O man tai kaip tik patinka Nes pvz ikalneje atleidi stabdi kamstyje, stovi vietoje, visi pajuda, paspaudi akseletaroriu siek tiek. Anksciau vazinejau su skoda automatine pavaru deze. Ten tempdavo i prieki iskart, jei be stabdzio. Tikrai dabartinis variantas geriau man zinok.

__________________
logica1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-29, 00:07   #33
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė logica1 View Post
O man tai kaip tik patinka Nes pvz ikalneje atleidi stabdi kamstyje, stovi vietoje, visi pajuda, paspaudi akseletaroriu siek tiek. Anksciau vazinejau su skoda automatine pavaru deze. Ten tempdavo i prieki iskart, jei be stabdzio. Tikrai dabartinis variantas geriau man zinok.
Tai variantas geras, nieko nesakau, svarbu kad tai normalu. Nes prisiklausiau, kad ala "jei atleidus stabdi ant d nevaziuoja i prieki be gazo, aitomatui vamzdec"

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-06, 15:26   #34
swordas
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-06-20
Pranešimai: 260

swordas is on a distinguished road



Standartinis

O jei ant D ir nuspaudus stabdžių pedalą mašina vistiek juda į priekį. Atrodo kad neatjungia dėžės. Pūslė?

swordas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.