Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Kuras

Naujas pranešimas
Old 2010-12-31, 14:04   #1
master
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-23
Pranešimai: 2,009

master is on a distinguished road



Standartinis Dujų įranga automobiliams Kaune

Galiu rekomenduoti - toliau už REGITROS gera kokybė ir kaina.
Pats dirbu su automobiliais ir matau kaip dedamos dujos į auto,daug mano klientų montavosi ir aš pats pasiryžau-MB puikiai veikia su dujom.
Mano auto MB190 bet variklis 2,2 plyta iš 96m Ckl.,buvo variantas STAG-4 su balionu vietoj ats.rato(čia įpurškiminės) už 1,6t,bet didinom balioną ir įranga tapati tik PLIUS variantas(beje tinka ir kompresoriniam variantui ir auto iki 2005m) pridėjau 0,1t
Atsirado daugiau važinėjimo ir kuras nepinga,o ši įranga MB veikia puikiai.
O dujas montuosiu tik pas šį meistrą,jo tel.867772729

master neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-31, 22:38   #2
diamondx999
 
diamondx999's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-22
Gyvenamoji Vieta: vilnius
Pranešimai: 39

diamondx999 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė master View Post
Galiu rekomenduoti - toliau už REGITROS gera kokybė ir kaina.
Pats dirbu su automobiliais ir matau kaip dedamos dujos į auto,daug mano klientų montavosi ir aš pats pasiryžau-MB puikiai veikia su dujom.
Mano auto MB190 bet variklis 2,2 plyta iš 96m Ckl.,buvo variantas STAG-4 su balionu vietoj ats.rato(čia įpurškiminės) už 1,6t,bet didinom balioną ir įranga tapati tik PLIUS variantas(beje tinka ir kompresoriniam variantui ir auto iki 2005m) pridėjau 0,1t
Atsirado daugiau važinėjimo ir kuras nepinga,o ši įranga MB veikia puikiai.
O dujas montuosiu tik pas šį meistrą,jo tel.867772729
na kazkaip ta lenkiska iranga tai nelabai sirdziai maloni ,ir kiek girdejau meistrai ju negiria. o kas per purkstukai stovi?

diamondx999 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-01, 18:23   #3
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė diamondx999 View Post
na kazkaip ta lenkiska iranga tai nelabai sirdziai maloni ,ir kiek girdejau meistrai ju negiria. o kas per purkstukai stovi?
Pagal mano supratimą tai nebloga visai įranga, už itališką pigesnė, o nustatymų galima daug reguliuoti. Čia apie 4 kartos įrangą.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-14, 00:24   #4
master
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-23
Pranešimai: 2,009

master is on a distinguished road



Standartinis

Visai nieko ta lenkų įranga,purkštukai ne stebuklas bet jiems gumytes gali net pats pasikeist-2Lt kaina o kas keliasdešimt tūkst tereikia.
Dar vienas momentas-žvakes jau reikėjo keist,bet apdorojau vieliniu šepečiu ir įdėjus dujas dirba kaip naujos-čia irgi įrangos išbandymas-prieš daug metų jau turėjau pirmos kartos dujas-gerai pamenu problemas su senom žvakėm
Dėl sąnaudų-žiemą benzo ilgai šildant ir trumpai važiuojant 14-15 ltr,dujų daugiau 14,5 dar nebuvo o ant benzo tik 1-3min arba iki 1,5km, 2km tik užvedus dar nepavyko nuvažiuot šią žiemą benzu-nuo 30 laipsn iškart jungiasi dujos.Per šį atšilimą pensininko režimu sąnaudos dujų apie 9,7 ltr plius kažkiek benzo-vasarą buvo apie 9,5(nuo 9 iki 10-kaip kada) taip kad žymesnio kuro sunaudojimo dar nepajutau-nors oro filtras ir žvakės jau už limito
Ir dėl kainos- pas garsujį MIKĄ šilainiuose didelę nuolaidą gaučiau-net du takeliai pas jį veda, bet PAMASTYKIM-jo visai komandai valgyt reikia o vienas žmogus sąžiningai dirbdamas gali net geriau sumontuot kai ant galvos nieks nestovi-pats daug metų tik dėl to turiu daaug klientų, o įrangą ir BRC galima buvo įsidėt,bet ir ši dirba puikiai-ir garantija 2metai plius pigiau nei šilainiuose pas M, mano pusbroliai ir pusseserės ne visom dujofikuotom TEN mašinom yr patenkinti- teko ir atgal išmontuoti... gal kartais geriau pas mažesnę komandą montuot. Daug metų dalyvavau diskotekose ir net pats vedžiau-geriausi būdavo įrašai kol grupė išgarsėja, daug metų montuoju apsaugas-daugiausiai koriozų padaro didelės firmos o atskiras žmogus dažnai būna atsakingesnis-bet kuriuo atveju AŠ DUJOM PATENKINTAS o į MB ne visi žino ką ir kaip montuot ir DUJOS PIGIAU deja...

master neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-14, 14:32   #5
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

jo del duju idejimo i mb yra problemos, nes dauguma dujininku purtosi.. laime klaipedoj yra vienas dujininkas kuris visa gyvenima vazineja vien tik su mb, ir visuose turejo isidejas dujas.. ir nekarta pro sali vaziuojant matosi stovi koks mersiukas ) eilei

mikis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.