Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-11-10, 15:40   #31
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

tai jei tiksliai žinai ko nori tai kokio dar čia klausinėji ko nepalikai ir paskui visus lazdavoji, kurie ne pagal tavo norus nuomonę išsako?

ldalius neprisijungęs  
Old 2012-11-10, 15:41   #32
001
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-08
Pranešimai: 19

001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
kadangi aš jau nuo temos autoriaus medalį gavau, tai nenoriu toliau sakyt, kur temos autorius daro klaidą, nes aš MB matęs tik nuotraukose
Medalį gavai ne be reikalo. Kaip šauksi taip atsišauks. Aš čia rašiau tam, kad informacijos gaučiau. Taigi prašau pasakyti kur aš darau klaidą.

001 neprisijungęs  
Old 2012-11-10, 15:42   #33
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

jei nesupratai ką norėjau pasakyt, tai ne mano bėdos - sėkmės.

Asmeniškai aš 203 ir dykai neimčiau ir čia mano konkreti nuomonė

ldalius neprisijungęs  
Old 2012-11-10, 15:44   #34
001
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-08
Pranešimai: 19

001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
tai jei tiksliai žinai ko nori tai kokio dar čia klausinėji ko nepalikai ir paskui visus lazdavoji, kurie ne pagal tavo norus nuomonę išsako?
Tikiuosi savo medalį naudoji. Kad aš žinau ko noriu tai nereiškia, kad aš neklystu. Todėl kreipiausi pas žinančius žmones gauti daugiau informacijos. Mano norai čia niekuo dėti. Ar tau įdomu kodėl man nepatinka, kad tu tyčiojiesi? Aš nieko prieš, galima bendrauti taip kaip jūs mokat.

001 neprisijungęs  
Old 2012-11-10, 15:46   #35
001
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-08
Pranešimai: 19

001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
jei nesupratai ką norėjau pasakyt, tai ne mano bėdos - sėkmės.

Asmeniškai aš 203 ir dykai neimčiau ir čia mano konkreti nuomonė
Pasinaudosiu FinalFour citata.

"- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų."
Ch. Hitchens.

001 neprisijungęs  
Old 2012-11-10, 15:52   #36
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 001 View Post
Tikiuosi savo medalį naudoji. Kad aš žinau ko noriu tai nereiškia, kad aš neklystu. Todėl kreipiausi pas žinančius žmones gauti daugiau informacijos. Mano norai čia niekuo dėti. Ar tau įdomu kodėl man nepatinka, kad tu tyčiojiesi? Aš nieko prieš, galima bendrauti taip kaip jūs mokat.
aš kasdien remontuoju mašinas ir kasdien bendrauju su jų savininkais ir patikėk, prisižiūriu ir prisiklausau visko ir dažnai klijentų klausiu: kodėl pasirinkai šią mašiną?

Ir tik vienas yra atsakęs sąžiningai - kai pirkau buvau girtas, kai išsiblaiviau, tai nebebuvo ką daugiau daryt, todėl dabar ir važinėju.

Mano galbūt jumoras yra kandus, bet techninių žinių ir patirties bagažą turiu didelį, bet jei žmonės nesupranta jumoro ar elementarių dalykų , kad kalbėti apie tą patį, ką tenka kartot vos ne kas savaitę jau yra pabodę, bet kažkodėl kiekvienas galvoja kad jo perkamas automobilis yra kažkuo išskirtinis prieš tą, kurį kažkas pirko prieš mėnesį.

Aš tau galiu pasakyt kokius čia gausi patarimus: pirk kuo galingesniu varikliu, pačia pilniausia komplektacija ir svarbiausia kad būtų geri ratai ir aparatūra. O kas bus paskui, tai visiems bus iki lempučių, nes ne jiems reiks kišt pinigus į žaizdų lopymą.

O mersų mylėtojų forume negaliu sakyt kodėl w203 270CDI neimčiau net dykai ir taip sakau ne kaip vartotojas, o kaip remontininkas


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2012-11-10 16:12 val.
ldalius neprisijungęs  
Old 2012-11-10, 16:13   #37
001
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-08
Pranešimai: 19

001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
aš kasdien remontuoju mašinas ir kasdien bendrauju su jų savininkais ir patikėk, prisižiūriu ir prisiklausau visko ir dažnai klijentų klausiu: kodėl pasirinkai šią mašiną?

Ir tik vienas yra atsakęs sąžiningai - kai pirkau buvau girtas, kai išsiblaiviau, tai nebebuvo ką daugiau daryt, todėl dabar ir važinėju.

Mano galbūt jumoras yra kandus, bet techninių žinių ir patirties bagažą turiu didelį, bet jei žmonės nesupranta jumoro ar elementarių dalykų , kad kalbėti apie tą patį, ką tenka kartot vos ne kas savaitę jau yra pabodę, bet kažkodėl kiekvienas galvoja kad jo perkamas automobilis yra kažkuo išskirtinis prieš tą, kurį kažkas pirko prieš mėnesį.

Aš tau galiu pasakyt kokius čia gausi patarimus: pirk kuo galingesniu varikliu, pačia pilniausia komplektacija ir svarbiausia kad būtų geri ratai ir aparatūra. O kas bus paskui, tai visiems bus iki lempučių, nes ne jiems reiks kišt pinigus į žaizdų lopymą.
Na va. Atsiprašau jeigu įžeidžiau, ne tam aš čia atėjau. Bet jau kaip ir sakiau, stengiuosi neatsilikti.

Aš puikiai suprantu, kad žinios tavo yra didelės, todėl ir klausiu patarimo. Ir ieškojau informacijos prieš tai, kad nereiktų niekam kartotis. Todėl vėl atsiprašau jeigu man to padaryti nepavyko.

Aš stengiausi suformuluoti klausimą kuo tiksliau, kad nereiktų diskutuoti komplektacijos ir kitų privalumų. Modelis taip pat yra pasirinktas. Šiuo metu priežastys nėra svarbios.

Todėl norėčiau dar kartelį paklausti. Jeigu abu automobiliai būtų vienodai tvarkingi. Ir tau reikėtų pasirinkti tik vieną. C320 ar C270, kurį imtum?

001 neprisijungęs  
Old 2012-11-10, 16:18   #38
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

jeigu jau reiktų pirkti 203 tai nebent su 2,2 CDI motoru ir tik dyzelinį, nes jie yra ženkliai mažiau problematiški už 2,7.

Idomumo dėlei pasidomėk šrotuose jei tipo norėtum nusipirkti variklį. Pabandyk rast gyvą 2,7 pardavime. Netiki manimi, klausk to paties kas ardo vien MB tokių kaip Edgaras Šiauliuose ar Arvydas Linsmakalnyje.
Apie nuolatines 203 elektros bėdas jau net nekalbu.

Nors visa šita rizika ženkliai mažėja jei rasi neužmuštą mašiną, bet tokią rast šansai yra labai menki, nes dyzelio niekas neperka tam kad važinėt tik sekmadieniais į bažnyčią.

ldalius neprisijungęs  
Old 2012-11-10, 16:26   #39
001
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-08
Pranešimai: 19

001 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
jeigu jau reiktų pirkti 203 tai nebent su 2,2 CDI motoru ir tik dyzelinį, nes jie yra ženkliai mažiau problematiški už 2,7.

Idomumo dėlei pasidomėk šrotuose jei tipo norėtum nusipirkti variklį. Pabandyk rast gyvą 2,7 pardavime. Netiki manimi, klausk to paties kas ardo vien MB tokių kaip Edgaras Šiauliuose ar Arvydas Linsmakalnyje.
Apie nuolatines 203 elektros bėdas jau net nekalbu.

Nors visa šita rizika ženkliai mažėja jei rasi neužmuštą mašiną, bet tokią rast šansai yra labai menki, nes dyzelio niekas neperka tam kad važinėt tik sekmadieniais į bažnyčią.
Gerai supratau, dėkui.

Pamėginsiu sukurti situaciją. Automobilio ieškoma iš Vokietijos ir perkama tik su pilna istorija ir šiokiu tokiu patikrinimu kiek ten įmanoma tai padaryti. Į kaina atsižvelgti nebūtina.

Ir vėl paprastas klausimas tik šį kartą dar pridėsiu pavarų dėžę.

C220 CDI automatinė arba mechaninė ar C270 CDI automatinė arba mechaninė?

001 neprisijungęs  
Old 2012-11-10, 16:30   #40
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

turėjau du mersus su mechaninėm ir du mersus su automatinėm dėžėm, tai šiuo atveju aš būčiau už automatą, bet.... tavo atveju automatas yra daug sudėtingesnis ir brangiau aptarnaujamas nei senų mersų automatų. Automatas labai yra komfortiškas dalykas, bet žiemą tokiu atveju važinėt tik jei yra antipraslydimas, antiprabuksavimas ir reduktoriaus blokavimas. Kitu atveju automatas sukels žiemą tik papildomus keiksmažodžius nevalytuose miestų kiemuose.

ldalius neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.