Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-04-13, 17:34   #31
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
Nu nereikejo taip.Sugriovei toki grazu mita apie specialiai gamykloje gadinamus 203'us
Kesha, kaip tai man nesueina galai tam forume
kai nuvarau i servisa sako, kad mano masina palyginus geram stovyja, tipo tokios lietuvoj nenupirksi, ir mano problemos palyginti nedideles, lyginant su didziaja dalim kitu panasiu metu MB ant lietuvos, bet vos tik as bandau cia ka parasyt gaunasi kad tik as vienas negrazus ir kreivas, o visu likusiu masinos tobulos...
kazin kodel tada tie servisai vienu balsu saukia kad mersai puna, kad sklendes nelaiko, neina rasti kodel starto nera, daviklius keisti reikia, kodel svalkeje colerio sveiko du menesius ieskojau?
gal dar pasakysi kodel vartotojo instrukcijoj parasyta kad APD tepalas LONG LIFE o dabar jau yra reekomendacija kas 60k keisti?
nes kiek as moku skaityti, tai juodu ant balto pilna info kad jeigu nekeisi tepalu riba bus 150k-180k., kaip cia gaunasi??? pagal mano suvokima kad cia kazkas nesigavo gaimtoju, ir man visiskai dzin tycia ar netycia...zinau tik tiek kad tokie dalykai labai negera kvapa turi...

skaudviliskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 17:58   #32
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

todel kad servizistai mato masinas tik su gedimais, ar tai mb ar bmw ar opel, ju toks darbas, taisyti masinas, todel jie ir pasakys kad masinos genda , nes pas juos tik tokios ir tevaziuoja taip ir turi buti

Tomskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 18:17   #33
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
todel kad servizistai mato masinas tik su gedimais, ar tai mb ar bmw ar opel, ju toks darbas, taisyti masinas, todel jie ir pasakys kad masinos genda , nes pas juos tik tokios ir tevaziuoja taip ir turi buti
tai tu nori pasakyti kad jie tik taiso ir taiso, o kad suprastu kurios masinos turi kokias nesibaigiancias problemas, jiems neduota? kaip ir neduota suprasti kokios geros ir neproblematines masinos

skaudviliskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 18:23   #34
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė skaudviliskis View Post
gal dar pasakysi kodel vartotojo instrukcijoj parasyta kad APD tepalas LONG LIFE o dabar jau yra reekomendacija kas 60k keisti?
nes kiek as moku skaityti, tai juodu ant balto pilna info kad jeigu nekeisi tepalu riba bus 150k-180k., kaip cia gaunasi??? pagal mano suvokima kad cia kazkas nesigavo gaimtoju, ir man visiskai dzin tycia ar netycia...zinau tik tiek kad tokie dalykai labai negera kvapa turi...
del tu 150k-180k velgi tu neteisus.Pats keiciau kai spidometras rode 260k su galu.Dar pagal aptarnavimus truko kokia 70k.Gautusi virs 300k.Keiciant buvau informuotas ,kad keiciu as pirmas....Taigi...

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 18:29   #35
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu papuole zmogus papuole, turi ant kazko issiliet, juk negali but kaltas pirkejas, visgi pirko is vokieciu, neveiltui sakoma kad geriau pirkti is privato, neziurejai turbut filmuku kaip rusai tikrina masinas silberio aikstelese.

Tomskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 18:46   #36
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
del tu 150k-180k velgi tu neteisus.Pats keiciau kai spidometras rode 260k su galu.Dar pagal aptarnavimus truko kokia 70k.Gautusi virs 300k.Keiciant buvau informuotas ,kad keiciu as pirmas....Taigi...
patikslink apie kuria tu kalbi ir kur ta aptarnavimo likuti galima pamatyti?

pas mane APD 5 laipsniu elektra valdoma, tai 2001 metais gamintojas skelbe kad ta deze yra long life, (aptarnauti jos nereikia) o siandien tapati deze yra su 60k aptarnavimo intervalu...o taip yra todel kad pradejus jas eksplotuoti paaiskejo kad nekeiciant tepalu pusle ir valdymo blokas uzlinksta ant 150 - 180 k, skirtigai (anksciau arba veliau) ar ji buvo miesto ar uzmiescio masina.
bet kadangi cia sidabrinis gamintojas tai tokiu dalyku susimovimu nepavadinsi, ir siaip cia viskas faina

skaudviliskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 18:49   #37
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nezinau is kur tu istraukei kad nereikia keist, jei jau autodata 2001 metais raso kad reikia keist

Tomskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 18:58   #38
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

matau zmogus su didele depresija, kuria igijo nusipirkes nelaiminga auto...turiu w203 l.dideliu nusiskundimu neturiu i metus 20tukst.pralekiu...

munde8 neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 19:04   #39
skaudviliskis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-03
Pranešimai: 80

skaudviliskis is on a distinguished road



Standartinis

[QUOTE=Tomskis;266116]nu papuole zmogus papuole, turi ant kazko issiliet, juk negali but kaltas pirkejas, visgi pirko is vokieciu, neveiltui sakoma kad geriau pirkti is privato, neziurejai turbut filmuku kaip rusai tikrina masinas silberio aikstelese.[/QUOTE

Tomski, aisku kad papuoliau, nes suklydau pasinkdamas modeli, ir paskui dar karta suklydau kai nepardaviau iskart tai supates, bet siandien net naabejoju gal gauciau daugiau nei jos eina kauno turgui, nes ji atrodo daug tvarkingesne, ir negana to ji yra gyva masina. nes jai viskas padaryta kad ji butu gyva...
Gaila, kad nenori zmones suprasti jog rasau tik tam kad mersa islaikyti gyva kainuoja daug kartu brangiau nei kita tarkim vokiska automobili.
kad ir kaip jums butu nesmagu bet as turiu patirti is 3 VW visi trys vaziavo be problemu iki 400-600k, o mersiu kaip Tomskis ir sake 120k jau siokia tokia riba nuo kur parsideda problemos...ir sakyciau sistemines ir nedekvaciai ispustom kainom
kas del smagumo tai nesigincysiu kad tvarkingas mb smagiau uz pasata, bet ne tiek kad butu vertas to vargo

skaudviliskis neprisijungęs  
Old 2013-04-13, 19:04   #40
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

skaudviliskis, man toks jausmas, kad tu pirkdamas dėvėtą nautomobilį tikėjais, kad jis bus naujas bet deja taip nebuna.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.