Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2014-02-09, 22:37   #21
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darinis View Post
geriau uz 10k nei uz 17k plius dar puse tiek...

koks spalvos kodas? w220 siaip turejo zydra siektiek chameleoniska spalva tai gal cia tokia?
partscatalog.ru pagal kėbulo numerį rašo kodą 347. Bet kaip rašė Arūnas, čia turėtų būti CHALCEDONBLAU. Reiktų jį gerai nuplauti, tada pasimatytų grožis. Šiaip kėbulas lygus, yra be rudžių pora įbrėžimų, kurie poliruojasi megėjiškai.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-09, 22:41   #22
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

neteko dar matyti, kad rodytu, bet jeigu rasi tai pasidalink

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-09, 22:56   #23
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

aš turėjau galvoje, kad rodyklė rodytš dujų kiekį bake, o ne borto kompas. pats borto kompas tai rodo kuro kiekį ir tai manau jis tai tiksliai gali parodyti tik mašinai tiesiai stovint. pirma reikia pasikelt vožtuvų dangtelius, pažiūrėt kaip tarpinių būklė, gal užteks su hermetiku užtepti, nes jau pradeda rasoti viena.
taip pat turiu klausimą, kad čia per komponentas nuotraukoje? pas mane jo nėra, nors yra atvesti laidai - masė+dviejų kontaktų caro ruriko laikų fyškė.
taip pat patiko pardavėjas iš kurio pirkau. tiesiai šviesiai pasakė, kad tvarkė hidrotransformatorių. tiksliau jį greičiausiai pakeitė. visas veiksmas vyko Vilniaus taksi parke. Galbūt kas esate susidūręs su ten esančiais meistrais ir galite kažką apie juos pakomentuoti?
Attached Images
File Type: jpg M112 engine.jpg (109.2 KB, 104 views)


Paskutinį kartą redagavo alteroja; 2014-02-09 23:02 val.
alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-09, 23:03   #24
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Teko matyti ir 5L motora be sito reikalo. Nors pas mane 3.2 buvo. Cia gal vampyras pakomentuotu kas cia konkreciai yra ir kam reikalinga.
Jeigu neklystu kazkas panasaus i antrinio oro pompa ar kazkas tokio

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-10, 08:12   #25
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Jeigu gerai pamenu, po vožtuvų dangteliais tik hermetikas ir yra, be tarpinių.

Sąnaudos pas mane benzo reikia pridėt 0,5l, dujų 2l. Trasoje irgi būna pasiekiu 8,5l, beeet čia labai ramiai ir dažniausiai, jeigu jau pradedi su šiltu varikliu. Paprastai mano trasa ~9l borto kompe, realiai dujų ~12l. Gali pažiūrėt paraše paspaudęs ant sąnaudų logo, ten kai netingiu, suvedinėju

Taksi parke yra automatų remontas, gerai daro, kainos aišku didelės, kaip ir visur, kur daro dėžes

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-10, 08:47   #26
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Jeigu gerai pamenu, po vožtuvų dangteliais tik hermetikas ir yra, be tarpinių.

Sąnaudos pas mane benzo reikia pridėt 0,5l, dujų 2l. Trasoje irgi būna pasiekiu 8,5l, beeet čia labai ramiai ir dažniausiai, jeigu jau pradedi su šiltu varikliu. Paprastai mano trasa ~9l borto kompe, realiai dujų ~12l. Gali pažiūrėt paraše paspaudęs ant sąnaudų logo, ten kai netingiu, suvedinėju

Taksi parke yra automatų remontas, gerai daro, kainos aišku didelės, kaip ir visur, kur daro dėžes
Turi būti tarpinės, o ir eolte berods mačiau komplektą pirkti. Nelabai įmanomas dalykas metalas-hermetikas-metalas. Na, nebent išfrezuoti grioveliai.
Na tai viskas proto ribose, galima pamiršti dyzelį...O dar jei dujos bus, tai net ir ekonomišku galima bus pavadint... Aš labai ramiai važinėju, niekur neskubu. Man S203 2.1 CDI AT po Kauną trumpais atstumais imdavo 6.8. Tai važinėju, kaip pensininkas.
Arūnai, dėkoju už informaciją apie meistrus, tikiuosi važiuos sėkmingai.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-10, 08:51   #27
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Turiu naujas dangteliu tarpines tavo motorui, galesiu uz puse eolto kainos atiduot, dar supakuotos

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-10, 09:54   #28
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Reiks į Eoltą saviems pasiskambinti, šiaip turiu aš ten nuolaidų nuo 30 iki 80 proc. nuo dalių priklauso. Nors kol kas ten pas mane tik rasoja, tai greičiausiai pakaks su hermetiku sutept.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-10, 20:55   #29
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Beje, dar klausimėlį turiu: Kaip veikia sėdynių ventiliacija? Ji visada turi veikti nuspaudus knopkę? Ji orą pučia ar traukia?
Pas mane dabar abi sėdynės nereaguoja į ventiliacijos knopkes. Toliau viskas sėdynėse veikia, net ir ta juokinga PULSE funkcija. Tai ir galvoju, kame čia šaknys.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-10, 20:59   #30
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Sedyneje stovi 8-10 ventiliatoriu, kurie pucia 3 skirtingais greiciais, pridejus ausi prie sedynes girdisi silpnas osimas. Kuo tau pulse juokinga? Visai nieko dalykas kai nuobodziai vaziuoji kelioneje. Be to ji skiriasi priklausomai nuo sedyniu priputimo komplektacijos. Gali stumdyti tik vienoje vietoje nugara, o gali ir per 3 vietas

Hunter neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.