Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-04-24, 05:27   #11
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

man tai jie visi nenormalus ir tie kur eis i laidutuves tuo labiau ne jau jum tai idomu?tikit tik tuom ka raso ir rodo,o realiai nieko nezinot dejau as ant usu,ant kedziu ir ant tu kurie visa sita gveldena,vo stai tokia mano nuomone

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 10:00   #12
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
man tai jie visi nenormalus ir tie kur eis i laidutuves tuo labiau ne jau jum tai idomu?tikit tik tuom ka raso ir rodo,o realiai nieko nezinot dejau as ant usu,ant kedziu ir ant tu kurie visa sita gveldena,vo stai tokia mano nuomone
matai cia turime tokia problema. tu galvoji, kad tu dejai ant ant visko. o realybe yra tokia, kad ant taves dejo. ir dejo ziauriai dideli, ilga ir is visos sirdies tsakant. daug kam labai paranku, kad yra daug tokiu kuriems elementariai nerupi kas vyksta aplinkui. man asmeniskai- rupi. ir man labai nepatinka kai ant manes DEDA.
Nzn , cia kiekvieno teise rinktis kaip jam geriau ir patogiau gyventi. bet vis tiek, turek omeny kaip yra is tikruju.

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 10:18   #13
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Nei pedofilu negarbinsiu nei zudiku
Nors neaisku ar tas kadis zudikas ir ar tie pedofilai.
O tie kas varo ant supuvusios lietuvos tai eikit ir pabandykit valdyt ja
paziureciau ka gero naujo pakeistumet be diktaturos
lengviausia tik varyt ant visu.

Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 10:25   #14
Bombardier
 
Bombardier's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-11-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,454

Bombardier is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
matai cia turime tokia problema. tu galvoji, kad tu dejai ant ant visko. o realybe yra tokia, kad ant taves dejo. ir dejo ziauriai dideli, ilga ir is visos sirdies tsakant. daug kam labai paranku, kad yra daug tokiu kuriems elementariai nerupi kas vyksta aplinkui. man asmeniskai- rupi. ir man labai nepatinka kai ant manes DEDA.
Nzn , cia kiekvieno teise rinktis kaip jam geriau ir patogiau gyventi. bet vis tiek, turek omeny kaip yra is tikruju.
ledas, nepriimk asmeniskai, bet as palaikau MB140 - mes tikrai per mazai zinome kad galetume ka nors sioje istorijoje smerkti ar garbinti. Aisku tik viena, labai galia kad nukentejo maza mergaite (taciau tikrai nera irodyta nuo ko konkreciai) ir ji vis dar priversta kenteti, nes musu iskrypeliska visuomene nenustoja TEISEJAUTI ir viesinti savo "VISAZINIUS" komentarus kaip viskas buvo ir kas kaltas. Didziausios klaidos yra padaromos kai vadovaujamasi emocijomis, o ne protu ir faktais. Cia tik mano nuomone.

__________________
Ex W126 280SE, Ex W210 E200, Ex W210 E220CDI, Ex W211 E280CDI, Ex W203 C220CDI, W211 E200CDI
Bombardier neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 10:25   #15
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
matai cia turime tokia problema. tu galvoji, kad tu dejai ant ant visko. o realybe yra tokia, kad ant taves dejo. ir dejo ziauriai dideli, ilga ir is visos sirdies tsakant. daug kam labai paranku, kad yra daug tokiu kuriems elementariai nerupi kas vyksta aplinkui. man asmeniskai- rupi. ir man labai nepatinka kai ant manes DEDA.
Nzn , cia kiekvieno teise rinktis kaip jam geriau ir patogiau gyventi. bet vis tiek, turek omeny kaip yra is tikruju.
kad tau rupi,tai nereiskia kad pakeisi ka nors
tai as ant ju padejas,jie ant manes,man daugiau nieko ir nereik

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок

Paskutinį kartą redagavo Mb 140; 2010-04-24 16:04 val.
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 10:39   #16
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Truputi lyrinis nukrypimas, politkorektiska daina
http://www.youtube.com/watch?v=kVOx0...ayer_embedded#!

ir dar viena pusiau i tema, kazkaip smegenys vis dar skaido vakaryksti alkoholi nevisai teisingai
http://www.youtube.com/watch?v=sq2ZU...eature=related


Paskutinį kartą redagavo ledas; 2010-04-24 10:45 val.
ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 10:50   #17
Bombardier
 
Bombardier's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-11-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,454

Bombardier is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
Truputi lyrinis nukrypimas, politkorektiska daina
http://www.youtube.com/watch?v=kVOx0...ayer_embedded#!

ir dar viena pusiau i tema, kazkaip smegenys vis dar skaido vakaryksti alkoholi nevisai teisingai
http://www.youtube.com/watch?v=sq2ZU...eature=related

__________________
Ex W126 280SE, Ex W210 E200, Ex W210 E220CDI, Ex W211 E280CDI, Ex W203 C220CDI, W211 E200CDI
Bombardier neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 12:01   #18
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Direktorius Andrius Usas Adresas: Liepu-12, Kluoniškiu k., Zapyškio sen.Faksas: 8-37-542341 Telefonas: 8-37-542341 Mob. telefonas: 8 676 10800

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 15:53   #19
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Kvepia neramumais-oi oi oi

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-24, 22:08   #20
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

„Karštas komentaras“ gavo buvusio KGB ypatingos paskirties dalinio smogiko laišką, kuriame jis pasakoja, kaip KGB žudydavo žmones, kad atrodytų kaip savižudybė. Vienas iš tokių KGB naudotų metodų – „žmogus prisigėrė, apsivėmė, užspringo ir numirė“. Pagal oficialią prokurorų pateiktą versiją, galima susidaryti prielaidą, kad Drąsius Kedys buvo nužudytas būtent taip, kaip su KGB pagalba sovietų laikais „užspringdavo“ žmonės. Štai kokią metodiką naudodavo KGB.

Ką mano apie D.Kedžio mirtį buvęs KGB smogikas

„Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose „osobovo naznacienija“ (ypatingos paskirties). Taigi, priklausėm KGB ir be pagrindinių dalykų mokėmės reikalingų užsienio žvalgybininkui ir kovos menų bei įvairių gudrybių.

Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Tai padaroma labai paprastai.

Alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli jį laiko ir, užėmus nosį, į burną pila alkoholį. Kvėpuoti nėra kaip, rysi kaip didelis, kiek reikės.

Kad užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspausti per pilvą, kai žmogus jau „be plionkės“, ir neleisti kvėpuoti per nosį.

Viskas. Mirtis natūrali, neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų – žiūrint, kiek žmogua prieš tai priešinsis.

Taigi viskas, atrodo, buvo panašiai. Ir labai primityviai - net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad vis vien niekas netirs, taip greičiau.

Aš manau, kad prieš mirtį jis dar buvo įkištas į tramdomuosius marškinius, kad kuo mažiau įkalčių ant kūno palikti“, - „Karštam komentarui“ savo versiją išdėstė buvęs KGB spec.dalinio smogikas.

ledas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.