Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2011-08-05, 00:47   #1
ZilvinasK
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-15
Pranešimai: 7

ZilvinasK is on a distinguished road



Standartinis Informacija apie W126 3l dyzeli

Sveiki!

Esu jaunas senu MB megejas. Nuo paauglystes varvindavau seile ziuredamas i 126 mersus. Esme tokia, kad dabar atsirado proga toki daikta isigyti. Dairausi tik i dyzelinius variantus, kadangi tai butu masina kasdienai (dar klausimas ar aplamai logiska ja naudot kasdienai?), galbut isivaizduojat kokios 3l dyzelio (5 cilindru) sanaudos, ar labai neekonomiska su juo vazinet tiesiog mieste ir tarkim prie 150km/h kadangi mano 2/3 kelio plentais.

Taip pat gal turesit patarimu i ka atkreipti demesi perkant si varianta? Kaip su ju dalimis, ar nebus taip, kad nusipirkes turesiu problemu, kai reikes kazka keist?

Taipogi gal pakomentuosit siuos variantus?
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...121885154.html
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...121433452.html

Taipogi atsiprasau, jeigu parasiau ne i tinkama tema, kadangi nelabai gaudausi siame forume, tai gal moderatoriai pagelbes ir perkels.

Aciu is anksto!

ZilvinasK neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-05, 00:55   #2
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis Vaje vaje kaip grazu

Sveikas prisijunges
Tas pirmas man labiau patiko,bet antas tai tikrai kokio dzieduko popintas.Nedaug galiu pasakyt,bet abu verti bent rimtesnio zvilgsnio is arciau kas ir kaip

Pasakysiu svelniai-visada atsiranda ka reiktu arba bent jau ka noretusi pakeist,taip,kad del to jau zinai Kaip kaskas ir sake: sena masina kaip jauna mergina-kiek kisi vistiek negana O pasirinkimas tikrai liux.As ir dvejojau tarp W126 ir W140
Bet YRA ir koki turi tokiu patenkintas


Paskutinį kartą redagavo ufonautas; 2011-08-05 01:00 val. Priežastis: Papildymas
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-05, 00:58   #3
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ZilvinasK View Post
Sveiki!

Esu jaunas senu MB megejas. Nuo paauglystes varvindavau seile ziuredamas i 126 mersus. Esme tokia, kad dabar atsirado proga toki daikta isigyti. Dairausi tik i dyzelinius variantus, kadangi tai butu masina kasdienai (dar klausimas ar aplamai logiska ja naudot kasdienai?), galbut isivaizduojat kokios 3l dyzelio (5 cilindru) sanaudos, ar labai neekonomiska su juo vazinet tiesiog mieste ir tarkim prie 150km/h kadangi mano 2/3 kelio plentais.

Taip pat gal turesit patarimu i ka atkreipti demesi perkant si varianta? Kaip su ju dalimis, ar nebus taip, kad nusipirkes turesiu problemu, kai reikes kazka keist?

Taipogi gal pakomentuosit siuos variantus?
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...121885154.html
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...121433452.html

Taipogi atsiprasau, jeigu parasiau ne i tinkama tema, kadangi nelabai gaudausi siame forume, tai gal moderatoriai pagelbes ir perkels.

Aciu is anksto!
1. Tikrai nelogiška, bet dažnai mūsų sprendimai būna nelogiški, dėl ko mūsų gyvenimas ir būna gražesnis.
2. 150 kmh sakyčiau nemažas greitis, jeigu tai bus automatas, spėju bus keturbėgis ir šiaip aerodinamika ir turint galvoj automobilio amžių nebus per daug ekonomiškas. Su savo w123 keturbėge mechanika esu važiavęs apie 160kmh, dar nebuvo pats dugnas, bet tiek esu važiavęs vos kartą, o pastoviai važinėti tikrai nenorėčiau taip.
3. Nesitikėčiau iš 30 metų senumo mašinos, kad jos nereiks taisyti. Kaip suprantu tavo biudžetas iki 10 000lt kažkas, už tiek idealaus stovio labai labai sudėtinga gauti, bet jei nusimanai automobiliuose, tai pasiremontuosi, kiek rekės.
Sėkmės renkantis, geras modelis, nors man labiau prie širdies benzinas.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-05, 01:00   #4
ZilvinasK
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-15
Pranešimai: 7

ZilvinasK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ufonautas View Post
Sveikas prisijunges
Pasakysiu svelniai-visada atsiranda ka reiktu arba bent jau ka noretusi pakeist,taip,kad del to jau zinai Kaip kaskas ir sake: sena masina kaip jauna mergina-kiek kisi vistiek negana O pasirinkimas tikrai liux.As ir dvejojau tarp W126 ir W140
Bet YRA ir koki turi tokiu patenkintas
Dekui dekui)
Kazkaip nezinau, jaunas as dar vairuotojas, 2 metu stazas tik bus, bet jau spejau pakeisti 7 masinas ir dar nebuvo, kad kazkuri labai priliptu, merso nebandziau, nors visada norejau, todel dabar labai traukia i toki sesti, manau, kad priliptu jis man. Tetis irgi mersu megejas, pasikuist jam patinka ir pritaria, bet dabar mastau, kad pas mane atstumai labai dideli nuvaziuojami (minimum 60km i diena), taigi ekonomija irgi labai didelis pliusas, del to ir rasau apie sanaudas cia. Pardavejas sako 9, bet kazkaip nelabai realu tokio dydzio ir amziaus automobiliui, todel klausiu pas tuos, kurie susidure ir gali nesaliska nuomone pasakyti.

Citata:
1. Tikrai nelogiška, bet dažnai mūsų sprendimai būna nelogiški, dėl ko mūsų gyvenimas ir būna gražesnis.
2. 150 kmh sakyčiau nemažas greitis, jeigu tai bus automatas, spėju bus keturbėgis ir šiaip aerodinamika ir turint galvoj automobilio amžių nebus per daug ekonomiškas. Su savo w123 keturbėge mechanika esu važiavęs apie 160kmh, dar nebuvo pats dugnas, bet tiek esu važiavęs vos kartą, o pastoviai važinėti tikrai nenorėčiau taip.
3. Nesitikėčiau iš 30 metų senumo mašinos, kad jos nereiks taisyti. Kaip suprantu tavo biudžetas iki 10 000lt kažkas, už tiek idealaus stovio labai labai sudėtinga gauti, bet jei nusimanai automobiliuose, tai pasiremontuosi, kiek rekės.
Sėkmės renkantis, geras modelis, nors man labiau prie širdies benzinas.
Del to nelogiskumo, tai man protas ir kuzda, kad nesamone darau, bet sirdis liepia uzsimerkt ir negalvot apie tai
Pirkciau tik mechanine deze, automatai man kazkaip nelabai prie sirdies, o mechanine butu penkiabege kiek zinau.
Taisyti suprantu, kad reikes, Kaune lyg ir turiu kas apsiimtu prie maniskio kuistis, nes man reikia, kad jis visada riedetu, o ne butu garaze tvarkomas, gal kazkada kaip savaitgalio masina bus benzininis variantas, o dabar kasdienai tik dyzeli galiu sau leisti.
Biudzetas mano iki 15 tukst. litu, gal siek tiek daugiau, bet manau, kad geriau pasiliksiu siek tiek pinigu, vistiek reikes ji tvarkyti, noresis pasiieskoti tam modeliui priklausanciu ratlankiu, visokiu smulkmeneliu, kurios padarys ji isskirtiniu ir isreiks mano meile jam

Is tikruju, tai jeigu turit laiko nepatingekit ir visas smulkmeneles saunancias i galva aprasykit, norisi sukaupti kuo didesni ziniu bagaza apie si modeli ir pasirinkti toki varianta, kad po to netektu gailetis. Dar klausimas - kaip pas juos su dalimis? Ar imanoma srotuose rasti ju, ar reikia pirkti is dylerio ir moket 1/3 masinos kainos?


Paskutinį kartą redagavo ZilvinasK; 2011-08-05 01:07 val.
ZilvinasK neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-05, 01:15   #5
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis MB

Citata:
Pradžioje rašė ZilvinasK View Post
Dekui dekui)
Kazkaip nezinau, jaunas as dar vairuotojas, 2 metu stazas tik bus, bet jau spejau pakeisti 7 masinas ir dar nebuvo, kad kazkuri labai priliptu, merso nebandziau, nors visada norejau, todel dabar labai traukia i toki sesti, manau, kad priliptu jis man. Tetis irgi mersu megejas, pasikuist jam patinka ir pritaria, bet dabar mastau, kad pas mane atstumai labai dideli nuvaziuojami (minimum 60km i diena), taigi ekonomija irgi labai didelis pliusas, del to ir rasau apie sanaudas cia. Pardavejas sako 9, bet kazkaip nelabai realu tokio dydzio ir amziaus automobiliui, todel klausiu pas tuos, kurie susidure ir gali nesaliska nuomone pasakyti.



Del to nelogiskumo, tai man protas ir kuzda, kad nesamone darau, bet sirdis liepia uzsimerkt ir negalvot apie tai
Pirkciau tik mechanine deze, automatai man kazkaip nelabai prie sirdies, o mechanine butu penkiabege kiek zinau.
Taisyti suprantu, kad reikes, Kaune lyg ir turiu kas apsiimtu prie maniskio kuistis, nes man reikia, kad jis visada riedetu, o ne butu garaze tvarkomas, gal kazkada kaip savaitgalio masina bus benzininis variantas, o dabar kasdienai tik dyzeli galiu sau leisti.
Biudzetas mano iki 15 tukst. litu, gal siek tiek daugiau, bet manau, kad geriau pasiliksiu siek tiek pinigu, vistiek reikes ji tvarkyti, noresis pasiieskoti tam modeliui priklausanciu ratlankiu, visokiu smulkmeneliu, kurios padarys ji isskirtiniu ir isreiks mano meile jam

Is tikruju, tai jeigu turit laiko nepatingekit ir visas smulkmeneles saunancias i galva aprasykit, norisi sukaupti kuo didesni ziniu bagaza apie si modeli ir pasirinkti toki varianta, kad po to netektu gailetis. Dar klausimas - kaip pas juos su dalimis? Ar imanoma srotuose rasti ju, ar reikia pirkti is dylerio ir moket 1/3 masinos kainos?
Zvilgtelk si-nors ir benzo sakei nenori,bet kaina ir visa kita(apie 5k LT)http://www.blocket.se/halland/Merced....htm?ca=17&w=3
O uz entuziazma,tai 10balu-saunuolis,kad myli savo pupas
Del detaliu nemanau,kad bus problema,nes esi reikiamoj vietoj MB1
Manau Edgis ir visi kiti tikrai mielai pades,o as jau persiprasau,bet norisi knarkesio-ryt darbai.Sekmes issirenkant TEISINGA AUTO


Paskutinį kartą redagavo ufonautas; 2011-08-05 01:16 val. Priežastis: Nuoroda
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-05, 01:22   #6
ZilvinasK
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-15
Pranešimai: 7

ZilvinasK is on a distinguished road



Standartinis

Smagu, kad cia taip siltai priimat naujokus del to benzininio, skamba viskas laaabai graziai, bet man labai durnai gaunasi - dyzelina pila darbe, o si benzinini as jau galeciau eksploatuot nebent su dujom. Gaila butu dujas deti i tokia masina, kazkaip nelabai pripazistu as jas. Beje, prisiminiau dar viena klausimeli - ar nebus problemu su juo vazinejant ziema? Kaip valdomumas sio automobilio esant sniegui, ar tas ABS yra realiai veikiantis, ar jis tik del vaizdo cia?

ZilvinasK neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-05, 01:23   #7
Mindeee
 
Mindeee's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 759

Mindeee is on a distinguished road



Standartinis

Del greicio ir as pasisakysiu.. Vaziavau su saviskiu autostradoj ir 150 ir 160 ir daugiau, bet pastoviai 150 laikyti, kaip kolega ir minejo, del aerodinamikos nera malonu. Taip pat prasosi ir atidumo, bei isitempimo. Su tevo bmw vazinet tokiu greiciu kur kas maloniau. Tokio amziaus mersai "stokai" manau nera geras pasirinkimas lakstyti tarp miestu, bent jau mano tokia nuomone

__________________
http://img194.imageshack.us/img194/4885/sigpic21923.png
Mindeee neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-05, 01:40   #8
ZilvinasK
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-15
Pranešimai: 7

ZilvinasK is on a distinguished road



Standartinis

Suuupratau, na, reikes mastyti dar, isbandyti pas pardaveja, gal labai nesupyks, kad i artimiausia plenta issitempsiu penkiolikai minuciu. O kaip del sanaudu, niekas nepaminejo nieko, negi tokios baisios jos?

ZilvinasK neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-05, 01:46   #9
Mindeee
 
Mindeee's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 759

Mindeee is on a distinguished road



Standartinis

Netikiu, kad bus baisios. Turetum tilpt i 10-12l speju.

__________________
http://img194.imageshack.us/img194/4885/sigpic21923.png

Paskutinį kartą redagavo Mindeee; 2011-08-05 01:52 val.
Mindeee neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-05, 06:44   #10
SE500
 
SE500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-04-23
Pranešimai: 628

SE500 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę SE500 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ZilvinasK View Post
Sveiki!

Taip pat gal turesit patarimu i ka atkreipti demesi perkant si varianta? Kaip su ju dalimis, ar nebus taip, kad nusipirkes turesiu problemu, kai reikes kazka keist?

Taipogi gal pakomentuosit siuos variantus?
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...121885154.html
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...121433452.html

Aciu is anksto!
Labai įtariu, kad šie abu dyzeliai W126 yra neoriginaliais varikliais, buvę benzininiai perdaryti. W126 dyzeliniai buvo gaminami Amerikos rinkai, su 3.0L (buvo keletas modifikacijų variklių), vėliau nuo 1990, paskutiniai W126 buvo su 3,5L varikliais, mechaninių tikrai neteko matyt, nes jų ir nebuvo. Tikrai nepirkčiau perdaryto automobilio, o originalai nepigūs ir gana reti. Čia yra tikimybė, kad originaliu varikliu (skelbimas čia) bet salonas tai jame nuo naujesnio, gal 1990-91.
Čia gana išsami informacija, kada kokie varikliai į W126 buvo montuojami http://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_W126

__________________
Mercedes-Benz W126 500SE
SE500 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.