Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-08-07, 22:56   #31
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Na ratai geresni nepamaisytu, bet aplamai tai gerulis aparatas + dar AMG paketas!

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-08, 14:18   #32
zulikas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-08
Gyvenamoji Vieta: Norway
Pranešimai: 74

zulikas is on a distinguished road



Standartinis

reiks ant vasaros kitos ieskoti ratu o situos zieminius padarysiu tik dar nesidomejau kas gero tinka ir kaip atrodo

zulikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-08, 16:53   #33
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

komplektacija labai nebloga, o metai kokie masinos? Na man sidabrine spalva ne itin tinka..
As pats pardaviau toki nieko s320cdi uz 24000lt 00metu, bet pas tave matau arba nauji zibintai sudeti arba feisliftas. O jei silberis nieko daug nerado, tai vadinasi vazinesi ir dziaugsies. Pavydziu tau bose, nes as jau antra mersa turiu ir abu be BOSE

  Cituoti
Old 2011-08-08, 17:07   #34
zulikas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-08
Gyvenamoji Vieta: Norway
Pranešimai: 74

zulikas is on a distinguished road



Standartinis

pas mane 2000 12 12 lygtais zibintai tai seni kiek dar suprantu nes neskaidrus stiklas,o feisliftas tai kiek suprantu kad lempos kilnojamos buna kaip isijungia jos tik nzn kaip jos reguoja ir i ka geda biski kad dar nzn tiek daug as kaip ieskojau tai norejau juodo,bet nieko nebuvo o uz standartini bazini varianta moket tiek pinigu ir viduj nieko gero neturet nesinorejo,cia buvo toks pilniausias kaip ieskojau ir ka radau tiek kad dar viso neissiaiskines esu gal tu zinai kaip padaryt elektronini spidometra nes ten temoje apie jy kaip parasyta tai nepadarau nieko

zulikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-08, 18:21   #35
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė zulikas View Post
pas mane 2000 12 12 lygtais zibintai tai seni kiek dar suprantu nes neskaidrus stiklas,o feisliftas tai kiek suprantu kad lempos kilnojamos buna kaip isijungia jos tik nzn kaip jos reguoja ir i ka geda biski kad dar nzn tiek daug as kaip ieskojau tai norejau juodo,bet nieko nebuvo o uz standartini bazini varianta moket tiek pinigu ir viduj nieko gero neturet nesinorejo,cia buvo toks pilniausias kaip ieskojau ir ka radau tiek kad dar viso neissiaiskines esu gal tu zinai kaip padaryt elektronini spidometra nes ten temoje apie jy kaip parasyta tai nepadarau nieko

Na dabar nepapasakosiu, tiesiog reikia noret ir primaigysi ten daug visko.. Siaip ne pas visus elektroninis buvo spidometras, bet jei yra sildymai visu sedyniu, bose, pritraukejai tai toks navarotas tikrai turi but. Yra nesudetingas meniu, su kaires ir desines puses vairo klavisais paspaudyk. Gali spaudyti neuzvedes motoro-tik ijunges degima, kai pamatysi opcija 0KM/val ten ir yra.. O faceliftas ir reiskia, kad perehodinis modelis, jau su naujom lempom, nauja navigacija ir t.t. kur eina nuo 02metu. Na tie mersai geriausiai pasimato ziema.. Kaip dyzelis vedasi, kaip shyla, kaip webasta dirba, kaip stovi masina kai pakyla virs -20, kiek dienu laikosi nesukritus, taip pat dar galima paziuret kompresoriaus stovi pabandyk isodint 5-6 stambius zmones i masina ir paziurek ar stipriai sukrenta ir per kiek laiko pakyla. Pas mane jau buvo slabnas kompresorius tai isedus 5zmonem ismesdavo stop,car too low, ir reikedavo minute palaukt kol pripumpuoja.

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.