Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2011-10-31, 18:43   #11
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Ne per viena. Uz langa man sumokejo. Nu labiausiai tai manau dabar kirs per kisene sita pompa ir tepalai. Manau virs 3500 paliksiu kaip minimum

  Cituoti
Old 2011-11-01, 08:32   #12
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Na CL brangus malonumas! Manau brangiausiai ten tai tas siurblys su voztuvais, o visa kita tai panasiai kaip ir w220 tik airmaticas pigesnis gedimo atveju.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 12:14   #13
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Na CL brangus malonumas! Manau brangiausiai ten tai tas siurblys su voztuvais, o visa kita tai panasiai kaip ir w220 tik airmaticas pigesnis gedimo atveju.
as manau, kad visi noretu kad CL butu lygis vazineti, o islaikymas butu kaip golfo..:-)

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 12:56   #14
relanium
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-05
Pranešimai: 23

relanium is on a distinguished road



Standartinis

Na taip, išlaikymo/remonto kaštai tai nekuklūs tokie Bet manau nupirkus gana tvarkinga, su nedidelėm problemom, visai galima gyventi..Bandysim iki vasaros pražios kažką pasieškoti..Bėda kad LT rinka šiuo klausimu labai vargana...

relanium neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 13:03   #15
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

atrodo ir vaziuoja jis tikrai geriau, nei pagal savo kaina.. turejau-zinau.. nors turejau labai trumpai bet ispudziai buvo geri.. siaip vasarine masina..ziema su tokia nebutu smagu labai..
bet antra karta nepirkciau.. tikrai nera patvari masina, jeigu rida 150tukst ir jau reikia itin brangius remontus atlikinet.. Na tarkime, mano auto rida buvo 180tukst, jau buvo visi amortikai keisti, ir viena jau antra karta reikejo keist.. Toliau atkreipti demesi i pompa, paziuret ar gera spaudima duoda, ir aisku voztuvus ziuret, ar nekrenta masina praejus 3 ar daugiau dienu nuo paskutinio uzvedimo.. Taigi, vaziuokle didziausias cia nesusipratimas, o viskas kitkas kaip ir nieko..Traukos ant 5.0 motoro aisku galetu siek tiek daugiau buti, salone vietos nera labai daug, bagazine irgi ne per didziausia.. na bet cia praktiniai dalykai, kuriu statistiniam pirkejui greiciausiai tikrai nereikia
Siaip jei pravaziuoji per metus nedaugiau 15000km manau vertas demesio pirkinys-iskirtinis, smagus vairuot ir pan. o jei suki daug km, tai remontas tikrai brangus.. zodziu manau geriausiai sita masina tiktu kaip antra masina- paskraidyt, pasimaivyt, pasimegaut vaziavimu ir pan
Jeigu vaziuoji negailedamas, ir megaujiesi trauka sanaudos mieste apie 25ltr benzino, jei vaziuosi kaip pencinikas, gali isitekt ir i 17litru. Uzmiestyje irgi kaip vaziuosi.. jei vaziuosi ant 100 kaip pencinikas ryja ji apie 9-10litru, Vaziuosi 200, rys apie 17ltr.
Devetu kainas jau kazkas minejo, siurbli deveta galima gaut uz 1500lt, amortika uz 1000lt. Luzineja laidai durelese daznai, kazkaip prativnai padaryta, vienose dureles man airbago laidas nuluzes buvo, kitose dinamiko laidas. pas mane buvo keistas galiniu langu blokas - ir ne vienam tokia beda buvo..
Labiausiai mane nervino audio garso kokybe.. nu nepabijosiu to zodzio- kaip zigulyje.. kam man tie pritraukejai, kam man tos saldomos sedynes, kam man tas mazas subines kai isijungi maga o ten girdi antro golfo dinamiku kokybe.. vat cia didziausias minusas mersui... man sitas dalykas labai svarbus, turi skambeti graziai muzika, o cia bleha... nu nenoriu keiktis.. o kad bose graziau groja faktas, bet negi jei nera bose aparaturos nepirksi masinnos, nors ji tikrai labai gera? cia jau mersas sustume, padare pati brangiausia modeli gamoje, ir nesugebejo i standartine komplektacija sudeti normalios muzikos.. pasityciojimas is klientu dabar nusipirkau 7 kl bmw, tai ten standartine paprasta aparatura skamba geriau nei merso bose.. na kam kas aisku....
P.S. vos nepamirsau pamineti.. oksiduojasi kebulas.. pas mane buvo pora tokiu oksidacijos sukeltu zidiniu.. durelese, ant bagazines dangcio... mazytes, bet progresuojancios..

va mano cl kaip matau dar parduodamas(pamirsau prisijungimo varda)
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...122248738.html

  Cituoti
Old 2011-11-01, 14:13   #16
relanium
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-05
Pranešimai: 23

relanium is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
atrodo ir vaziuoja jis tikrai geriau, nei pagal savo kaina.. turejau-zinau.. nors turejau labai trumpai bet ispudziai buvo geri.. siaip vasarine masina..ziema su tokia nebutu smagu labai..
bet antra karta nepirkciau.. tikrai nera patvari masina, jeigu rida 150tukst ir jau reikia itin brangius remontus atlikinet.. Na tarkime, mano auto rida buvo 180tukst, jau buvo visi amortikai keisti, ir viena jau antra karta reikejo keist.. Toliau atkreipti demesi i pompa, paziuret ar gera spaudima duoda, ir aisku voztuvus ziuret, ar nekrenta masina praejus 3 ar daugiau dienu nuo paskutinio uzvedimo.. Taigi, vaziuokle didziausias cia nesusipratimas, o viskas kitkas kaip ir nieko..Traukos ant 5.0 motoro aisku galetu siek tiek daugiau buti, salone vietos nera labai daug, bagazine irgi ne per didziausia.. na bet cia praktiniai dalykai, kuriu statistiniam pirkejui greiciausiai tikrai nereikia
Siaip jei pravaziuoji per metus nedaugiau 15000km manau vertas demesio pirkinys-iskirtinis, smagus vairuot ir pan. o jei suki daug km, tai remontas tikrai brangus.. zodziu manau geriausiai sita masina tiktu kaip antra masina- paskraidyt, pasimaivyt, pasimegaut vaziavimu ir pan
Jeigu vaziuoji negailedamas, ir megaujiesi trauka sanaudos mieste apie 25ltr benzino, jei vaziuosi kaip pencinikas, gali isitekt ir i 17litru. Uzmiestyje irgi kaip vaziuosi.. jei vaziuosi ant 100 kaip pencinikas ryja ji apie 9-10litru, Vaziuosi 200, rys apie 17ltr.
Devetu kainas jau kazkas minejo, siurbli deveta galima gaut uz 1500lt, amortika uz 1000lt. Luzineja laidai durelese daznai, kazkaip prativnai padaryta, vienose dureles man airbago laidas nuluzes buvo, kitose dinamiko laidas. pas mane buvo keistas galiniu langu blokas - ir ne vienam tokia beda buvo..
Labiausiai mane nervino audio garso kokybe.. nu nepabijosiu to zodzio- kaip zigulyje.. kam man tie pritraukejai, kam man tos saldomos sedynes, kam man tas mazas subines kai isijungi maga o ten girdi antro golfo dinamiku kokybe.. vat cia didziausias minusas mersui... man sitas dalykas labai svarbus, turi skambeti graziai muzika, o cia bleha... nu nenoriu keiktis.. o kad bose graziau groja faktas, bet negi jei nera bose aparaturos nepirksi masinnos, nors ji tikrai labai gera? cia jau mersas sustume, padare pati brangiausia modeli gamoje, ir nesugebejo i standartine komplektacija sudeti normalios muzikos.. pasityciojimas is klientu dabar nusipirkau 7 kl bmw, tai ten standartine paprasta aparatura skamba geriau nei merso bose.. na kam kas aisku....
P.S. vos nepamirsau pamineti.. oksiduojasi kebulas.. pas mane buvo pora tokiu oksidacijos sukeltu zidiniu.. durelese, ant bagazines dangcio... mazytes, bet progresuojancios..

va mano cl kaip matau dar parduodamas(pamirsau prisijungimo varda)
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...122248738.html
Ačiū už pastebėjimus. Na jeigu beiškant neperdegsim, manau nusipirksiu kažkada CL'a..Beje, mane žiauriai jis kabina, kur kas labiau negu kad po jo išeję modeliai

relanium neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 15:54   #17
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Gal as ant pavasario sugalvosiu pardavinet

  Cituoti
Old 2011-11-01, 21:13   #18
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Gal as ant pavasario sugalvosiu pardavinet
o tu pries keleta menesiu nebuvai imetes?

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-01, 22:19   #19
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

buvau, bet apsigalvojau. Ir labai uzkniso kiekviena ryta gauti pasiulyma keisti i koki mikro autobusa su priemoka ar i koki jeepa...

  Cituoti
Old 2011-11-02, 00:05   #20
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
buvau, bet apsigalvojau. Ir labai uzkniso kiekviena ryta gauti pasiulyma keisti i koki mikro autobusa su priemoka ar i koki jeepa...
jo,ir kas cia pasidare,kad pirkeju 10 kart maziau,nei keiteju. as irgi imeciau toki masiniuka parduot,tai tiek keiteju pasiulymu,kad nu . kas ka turi,tas ta siulo.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.