Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2011-09-11, 21:54   #11
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

kuo puikiausiai skamba pas mane, aisku ta pati aparatura buvo ideta i universala, tai stogas kilnojos, dabar jau antram sedane, nesikilnoja stogas, bet kala neblogai, pagrinde viskas priklauso nuo mp3 kokybes, ko i internete sunku gaut, parsisiunti dainu, isisrasai cd, vienose yra zemo, kitose nera, treciose per daug ir pan.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-11, 22:12   #12
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Tokios ten aparaturos ir reikia mp3 klausyt Belekokias kalashkes susimeti ir klausai. koks skirtumas.
Apie normalios kokybes muzika be sansu nukrypt cia. Svarbu , kad bumsetu ir kiaushus i gala sumest..Tik pirma paklausiu, kai koncerte esat, is kurios puses muzika groja ? is priekio ar is glao? Kad ten viska i gala kisat?

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-11, 22:16   #13
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Idomus cia kaikuriu supratimas apie muzika masinoj, sneka kad tik sneket, o supratimo nulis .

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-11, 22:51   #14
Mindeee
 
Mindeee's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 759

Mindeee is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post
Tokios ten aparaturos ir reikia mp3 klausyt Belekokias kalashkes susimeti ir klausai. koks skirtumas.
Apie normalios kokybes muzika be sansu nukrypt cia. Svarbu , kad bumsetu ir kiaushus i gala sumest..Tik pirma paklausiu, kai koncerte esat, is kurios puses muzika groja ? is priekio ar is glao? Kad ten viska i gala kisat?
O tu siulai suba 30cm skresmens i priekine panele kist?

__________________
http://img194.imageshack.us/img194/4885/sigpic21923.png
Mindeee neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-11, 22:55   #15
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mindeee View Post
O tu siulai suba 30cm skresmens i priekine panele kist?
Nepezek. Be subo yra pakankamai nuostabiu dalyku, kuriu uztenka.

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-12, 06:33   #16
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Goberis View Post
sveiki, gal jau tokia panasi tema yra bet as neradau.. yra tokia situacija kad uzsimaniau bosa isimest ir kokios jusu nuomones apie tai .. man neduoda vienas dalykas kad bakas per galine sedyne aklinai aina ir kaip persiduos boso skambejimas i salono vidu.. vieni sako kad dek nedejas nieko nesigaus kiti sako kad viskas gerai bus o gal kas is jusu esate isideja ?
O tu pats paimk ir pasibandyk pasiskolines is kokio draugelio, ir nereikes cia visu tu marazmu klausyt, edasi vienas su kitu, visi zinovai. Kas kaip nori tas taip deda ir nori muzikos klauso nori bumsejimo, ko cia ardytis nesuprantu. As isidejau ir man pvz labai gerai, guli mazyte deze bagazinej, jauciasi lengva vibracija ir man to pilnai uztenka, nes mano kolonkes visiskai zemo neprenesa zviegia iskart plerpia, o dabar zemus nuemiau visai isidejau bosa ir super, toks vazidas, kad garsas svaresnis, o ant kiek jis svarus ir teisingas man visiskai dzin, ne uz 10klt dedu muzika, kad del to sukciau galva, taip, kad manau ir Goberis klause visiskai ne to ir nezada ieskot garso grozio virsunes...

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-12, 16:22   #17
Goberis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 17

Goberis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
O tu pats paimk ir pasibandyk pasiskolines is kokio draugelio, ir nereikes cia visu tu marazmu klausyt, edasi vienas su kitu, visi zinovai. Kas kaip nori tas taip deda ir nori muzikos klauso nori bumsejimo, ko cia ardytis nesuprantu. As isidejau ir man pvz labai gerai, guli mazyte deze bagazinej, jauciasi lengva vibracija ir man to pilnai uztenka, nes mano kolonkes visiskai zemo neprenesa zviegia iskart plerpia, o dabar zemus nuemiau visai isidejau bosa ir super, toks vazidas, kad garsas svaresnis, o ant kiek jis svarus ir teisingas man visiskai dzin, ne uz 10klt dedu muzika, kad del to sukciau galva, taip, kad manau ir Goberis klause visiskai ne to ir nezada ieskot garso grozio virsunes...
gal ir teisingai pasakiai kad pasimti pasibandyti... bet galvojau is kaikuriu sulauksiu konkreciu argumentu apie uzduota klausima o ne taip kad pjausisi ajsq milziniskos kokybes ten nereik nori kokybes bek i koncerta ...

Dekui jums visiems uz issakyta nuomone

Goberis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-12, 18:00   #18
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nuvaziuok pas 400E, atsisesi i jo masina, ir pamatysi ar tenkina tave subas bagazinej ar ne, nieko paprastesnio nera

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.