Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2017-06-30, 12:18   #53761
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

[QUOTE=Mr. Chow;475768]
Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Apziurejo kelis variantus ir nebegalvoji ir ka cia reiskia? Kad tavo tevas kvailas, ar kad dabar visi zinokit, volvo xc60 bloga masina?
Labiau i pirma varianta panasu.. sorry



o bmw 3 e46 prilygsta? arba w203?
Ziurint kokia audi ir kokia volvo.
Audi 3.0 benzas su gera komplektacija visom prasmem lenks volvo s60 mano galva. Bet velgi, s60 pagal mane turetu buti aukstesnes klases, nei a4 3er. Turbut v40 turetu buti a4 klases.. bet to negaliu teigti, tik pamastymai.


V40 yra golfo klases ne jokiu ne 3iuku. S60 yra a4 C-klases lygio. S80 audi a6 eMB 5tuko.
nu taip a4= s60...bet deja a4 mano akim pagal kokybe prastesne lyginant senesniu metu ,pvz nuo 2002

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-30, 12:21   #53762
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
ir man taip pasirodė. Rida labai gera, mašina nesuniokota, tik nežinau už kiek išeis, šiandien aukcionas beje. Dujinasi šitie varikliai nesunkiai, tai kasdienai labai neblogas daiktas, salone jau faceliftinė konsolė vieta mašinos tik nedėkinga, kad vakarų pakrantė, tai ir parvežimas brangus.
gerulis, vertas demesio...su dujom gal ir nieko

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-30, 14:18   #53763
Salival
 
Salival's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-03-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 230

Salival is on a distinguished road



Standartinis

https://autoplius.lt/skelbimai/merce...s-5837551.html

kazkoks idomus, kas per variklis?

Salival neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-30, 14:42   #53764
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
https://www.copart.com/lot/23436795 skaičiuokis šitą- klaipėdoje iki muitų atsidurtų su mano interesu už 1450eu, mokesčiai bus maži, nes mašina >10m senumo. Gal išeis nupirkt už kokius 2000 baksų.
Stovėtų Klaipėdoj už 2k dolcų? Čia šuns ašaros juk Tik aš pagrinde trumpais lakstau, ar tos dujos greit persijungia? Bijau, kad benzo bakas greičiau dingtų
O šiaip likvidai tokie modeliai? Paėmus ir sutvarkius normaliai realu prastumt už vidutinę rinkos kainą?

Ir iki kada čia reikia apsispręst ar dalyvaut aukcione?
Kiek iš akies su visais Europinimais ir remontais, galėtų stovėt max? Daužimas kiek žiūriu nedidelis visai

__________________

Paskutinį kartą redagavo Pavidolis; 2017-06-30 14:54 val.
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-30, 14:44   #53765
exxon
 
exxon's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-08-18
Pranešimai: 3,803

exxon is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę exxon per Skype™


Standartinis

stovetu tau uztiek be parvezimo muito ir remonto. su aukciono mokesciu butu kokie 2300
tas e klases mersas 550 eilinis motoras, daug kur ejo toks

__________________
w116 dalimis.
exxon neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-30, 14:49   #53766
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė exxon View Post
stovetu tau uztiek be parvezimo muito ir remonto. su aukciono mokesciu butu kokie 2300
tas e klases mersas 550 eilinis motoras, daug kur ejo toks
Tai jo, įdomu, kokia kaina su visais mokesčiais ir auto nupirkimu. Tiksliau šnekant, kiek stovėtų nupirkt Sutvarkymas tai čia loterija, kaip suprantu? Kad nebūtų visas persikreipęs, šlanga va motoro įspausta, langas vairuotojo gal dužęs, tai ir durelės iškrypusios bus, o jau nekalbant apie geometriją - su tokiu varikliu mašina turi būt tiesi, nes greit lėksi biškis ir į griovį.
Jau tą Ceškę Kaune apžiūrėjau, tai dieve dieve visa kreiva, kai parodė specas

Vajei kiek streso mašiną perkant

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-30, 15:16   #53767
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Stovėtų Klaipėdoj už 2k dolcų? Čia šuns ašaros juk Tik aš pagrinde trumpais lakstau, ar tos dujos greit persijungia? Bijau, kad benzo bakas greičiau dingtų
O šiaip likvidai tokie modeliai? Paėmus ir sutvarkius normaliai realu prastumt už vidutinę rinkos kainą?

Ir iki kada čia reikia apsispręst ar dalyvaut aukcione?
Kiek iš akies su visais Europinimais ir remontais, galėtų stovėt max? Daužimas kiek žiūriu nedidelis visai
ne ne ne, 2k ta prasme netyčia gal pavyktų nupirkti mašiną, siuntimas atskirai. Aukcionas po poros kelių valandų, pažiūrėk kiek likę. Tu skaičiuokis pats kiek nori statyt, aukciono mokesčiai čia (žiūrėk A stulpelį): https://www.copart.com/Content/US/EN/Basic-Member-Fees

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-30, 15:19   #53768
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
ne ne ne, 2k ta prasme netyčia gal pavyktų nupirkti mašiną, siuntimas atskirai. Aukcionas po poros kelių valandų, pažiūrėk kiek likę
Tai koks galimas kainos intervalas su visais mokesčiais, pargabenimais ir auto kaina? Aukcionas už 6 val. 40 min.

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-30, 15:24   #53769
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

pargabenimą aš jau tau parašiau kiek. Mokesčiai kadangi sveika mašina su iškrovimu klaipėdoje apie 800-900eu manau. Gal mažiau. Čia turiu galvoje mokesčius lietuvoje. Aukciono mokesčiai priklauso nuo sumos už kiek parsiduos mašina, todėl linką ir daviau. Tarkim 3000 mašina, aukciono mokesčiai: 59+69+350

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-30, 15:32   #53770
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
pargabenimą aš jau tau parašiau kiek. Mokesčiai kadangi sveika mašina su iškrovimu klaipėdoje apie 800-900eu manau. Gal mažiau. Čia turiu galvoje mokesčius lietuvoje. Aukciono mokesčiai priklauso nuo sumos už kiek parsiduos mašina, todėl linką ir daviau. Tarkim 3000 mašina, aukciono mokesčiai: 59+69+350
Viskas dabar aišku, aš pradžioj supratau prognozę, kad su viskuo 2000 baksų Dėkui, kad nepatingėjai viską paaiškint, bet pasuoju. Nemanau, kad tilpsiu į biudžetą ir dar visą laiką trėsiu, ar nebus ten daugiau bėdos, nei iš foto atrodo

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.