Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-04-12, 21:43   #11
Somesword
 
Somesword's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-03-15
Gyvenamoji Vieta: Plunge
Pranešimai: 4,537

Somesword is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Somesword per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post
Matinę juodą su kreminiu salonu matęs bent kartą? Kai jis taip mašiną nudažys esu tikras, kad būsi vienas pirmųjų, kuris čia seilėsis.
tu jo skoni turbut puikiai perpratai

o kas man patinka gal pasakysi ?

Somesword neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-12, 21:45   #12
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post

Matinę juodą su kreminiu salonu matęs bent kartą? Kai jis taip mašiną nudažys esu tikras, kad būsi vienas pirmųjų, kuris čia seilėsis.
Nėra nieko baisiau už matinę juodą... Jau atsilieki bent 3 metus. Juodos matinės spalvos mada jau praėjo. Taip, kad tu čia vienas gali nebent seiletis kaip boba sudrekus.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-12, 22:00   #13
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Somesword View Post
tu jo skoni turbut puikiai perpratai

o kas man patinka gal pasakysi ?
Tau patinka free post'inti ir rašinėti vėjus cituojant mano pranešimus. Taikliai, eh?
Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Nėra nieko baisiau už matinę juodą... Jau atsilieki bent 3 metus. Juodos matinės spalvos mada jau praėjo. Taip, kad tu čia vienas gali nebent seiletis kaip boba sudrekus.
Tavo tas sidabrinis prieš baisųjį matinį kaip žaislinis atrodytų. Matinis juodas, kreminis salonas, AMG paketas ir gaunasi išskirtinis daiktas: http://suchen.mobile.de/auto-inserat...177414850.html. Įdėtų kas tokį į forumą, tai kaip tu sakai lyg bobos sudrėkę visi ir sėdėtų.

Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-12, 22:05   #14
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

koki tu cia shrota idejai tau civicu forume sedet reikia o ne cia

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-12, 22:11   #15
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post
Tau patinka free post'inti ir rašinėti vėjus cituojant mano pranešimus. Taikliai, eh?

Tavo tas sidabrinis prieš baisųjį matinį kaip žaislinis atrodytų. Matinis juodas, kreminis salonas, AMG paketas ir gaunasi išskirtinis daiktas: http://suchen.mobile.de/auto-inserat...177414850.html. Įdėtų kas tokį į forumą, tai kaip tu sakai lyg bobos sudrėkę visi ir sėdėtų.
Eik tu sau, smegenys sprogsta nuo gerumo..... Yra tikrai geresniu spalvu. Nepirsk savo nuomones eilini karta. Nesi tu pasaulio bamba! Ir nusipirk toki kaip mano sidabrini, tada galesim pakalbeti, gerai?

Va, ant kurio man stovetu daug geriau, nei ant matinio

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-12, 22:24   #16
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post
Tau patinka free post'inti ir rašinėti vėjus cituojant mano pranešimus. Taikliai, eh?

Tavo tas sidabrinis prieš baisųjį matinį kaip žaislinis atrodytų. Matinis juodas, kreminis salonas, AMG paketas ir gaunasi išskirtinis daiktas: http://suchen.mobile.de/auto-inserat...177414850.html. Įdėtų kas tokį į forumą, tai kaip tu sakai lyg bobos sudrėkę visi ir sėdėtų.
Na jo, amg lipdukas ant dyzelio, ar tik ne tu ten kazka pizdelinai

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-13, 00:22   #17
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Vyrai, nekreipkit dėmesio ir nebus off topico.

nobodiez:
Tau pasakysiu - nekeisčiau aš nieko jam. Tie vasariniai ratai visai gerai, gi ne skardiniai kad žiūrėt baisu ar žiemą atlaikyt reik. Nu iš bėdos galima pakeist su laiku į kažką rimtesnio bet nebūtina. Salonas super, spalva irgi graži. O sakantiems kad eilinis, neišsiskiria iš minios ir t.t. tai paklausčiau ar siūlot jį kokiu nors oranžiniu daryt kad išsiskirtų ar kaip? Kam to reikia? Gi čia normali mašina normaliam naudojimui. Imsit kokį galardo, tai suprasiu kad sidabrinę keiksit, ta mašina turi būt arba kokia salotinė žalia arba oranžinė. O su šita viskas normaliai.

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-13, 08:44   #18
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
koki tu cia shrota idejai tau civicu forume sedet reikia o ne cia
Sako žmogus važinėjantis su 124. Šiaip juokinga, kai tu 30+ štukų kainuojančias mašinas vadini šrotais ir taip jau ne pirmą kartą na, bet lietuviškas mentalitetas jau toks - negaliu turėti, tai apdergsiu.
Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Eik tu sau, smegenys sprogsta nuo gerumo..... Yra tikrai geresniu spalvu. Nepirsk savo nuomones eilini karta. Nesi tu pasaulio bamba! Ir nusipirk toki kaip mano sidabrini, tada galesim pakalbeti, gerai?
Va, ant kurio man stovetu daug geriau, nei ant matinio
Ir kiek kartų tą baltą plausi per dieną? 3? 4 kartus? Jau nieko baisiau nėra, kai balta mašina purvina važinėja. Kaip koks šikpoperis. Lietuva tau ne koks Majamis ir čia lietus lyja.
Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Na jo, amg lipdukas ant dyzelio, ar tik ne tu ten kazka pizdelinai
Lipdukas, tai lipdukas. Dėjo pilną E63 AMG kit'ą ir prilipino lipdukus. Aišku aš tik už jų lupimą velniop, bet dėl chromo juostelių apie mašiną išvados nedarau, kaip kai kurie.
Citata:
Pradžioje rašė Darvienas View Post
Vyrai, nekreipkit dėmesio ir nebus off topico.

nobodiez:
Tau pasakysiu - nekeisčiau aš nieko jam. Tie vasariniai ratai visai gerai, gi ne skardiniai kad žiūrėt baisu ar žiemą atlaikyt reik. Nu iš bėdos galima pakeist su laiku į kažką rimtesnio bet nebūtina. Salonas super, spalva irgi graži. O sakantiems kad eilinis, neišsiskiria iš minios ir t.t. tai paklausčiau ar siūlot jį kokiu nors oranžiniu daryt kad išsiskirtų ar kaip? Kam to reikia? Gi čia normali mašina normaliam naudojimui. Imsit kokį galardo, tai suprasiu kad sidabrinę keiksit, ta mašina turi būt arba kokia salotinė žalia arba oranžinė. O su šita viskas normaliai.
Niekada nesakyk niekada. Prieš kokį mėnesį čia juk buvo kažkuris, kuris sakė, kad geriau oranžinį imtų negu nusibodusią juodą arba sidabrinę.

Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-13, 09:05   #19
nobodiez
 
nobodiez's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-28
Pranešimai: 135

nobodiez is on a distinguished road



Standartinis

Zmones, ar yra kazkur kazkokios W211 taisykles pagal kurias yra nurodyta kokios spalvos automobilis yra madoj?? Automobili juk tvarkais pagal save, pagal savo skoni, o ne tam kad kazkam 'itiktum'. Manau visi esam is to amziaus isauge ) O nenusivaziuokim off-topic ir gerbkim vienas kito nuomone. Asmeniskai spalva man patinka, bet labai noreciau juodos matines, reikia apsispresti. O siaip tai spalva man nera prioritetas, dziaugiuos smagiu vaziavimu ir vertinu mechaniskai tvarkingus automobilius.
Del AMG apdailos tai pas mus cia salose deficitas ju, labai retas atvejis kad butu galima gaut is sroko, o ant naujos reikes pataupyti, bet ne prioritetas man siuo metu, bet kai atsiras proga tai zinoma.

nobodiez neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-13, 09:10   #20
deimantaz
 
deimantaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-01
Pranešimai: 1,234

deimantaz is on a distinguished road



Standartinis

Moderatoriai Jus akli ar ilgai cia bus toliaruojama sio Mercedes.Benz blevyzgos ir sapaliojimai bei tersimas forumo? O tu bestuburi padaryk visiems sio forumo lankytojams paslauga ISSNYK is sio eterio visiems laikams

__________________
I'm only
c123 79m. 2.3 vysniukas (95% padaryta liko vaziuokle sutvarkyt) Ir laukiam sausu sauletu dienu
w210 00m. 3.2 CDI sport diesel
w124 95m. 3.0 D (jau senasis)

w211 09m.2.2 CDI Naujasis
w124 88m. 2.0D debeselis Liko tik prisiminimai
deimantaz neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.