Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Old 2013-04-16, 20:08   #1
DiaVolo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-31
Pranešimai: 43

DiaVolo is on a distinguished road



Standartinis variklio pulsacija

Va kaip ir sitame video pas mane lygiai tas pats tokia pat ir masina, tik isilus varikliui tas sokinejimas vos vos jauciasi. Ar gali buti beda su oro gaudymu ?

http://www.youtube.com/watch?v=_z6_I90BgZc

DiaVolo neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-17, 18:28   #2
kobra33
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-08-31
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 230

kobra33 is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane irgi tas pats - taip jau penkti metai, bet nesuku galvos. Ta pulsacija būna tik ant šalto variklio, ant karšto nebūna. O šiaip manau, kad tai dėl kuro slėgio reguliatoriaus (railo slėgio daviklis). Bet nuo to, bent man, niekas nesikeičia, nei trauka, nei kuro sunaudojimas nei dar kas nors. O tas daviklis gana brangus ir keičiasi su visu railu, todėl ir nekeičiu.

kobra33 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-17, 19:08   #3
DiaVolo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-31
Pranešimai: 43

DiaVolo is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane jau apie metus, netrugdo irgi ir nieks nesikeicia, bet va sugalvojau kad reikia sutvarkyti pamenu tikrino ant stendo vln tai aiskino, kad purkstukai, juos patikrinus visi gerai, o mano kaime is vis atsilupe mechanikai sake per daug variklis dreba kaip suprantu variantas i silberauto butu pats geriausias tik diagnstikai pataupant pinigu.

DiaVolo neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-17, 19:17   #4
kobra33
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-08-31
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 230

kobra33 is on a distinguished road



Standartinis

Diagnostika Silber auto apie 150Lt. Davikliai ten yra du vienas kuro slėgio, kitas Common rail daviklis ir abiejų jų kaina maždaug po 600 Lt.

kobra33 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-17, 19:40   #5
bigmeal
 
bigmeal's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-01-24
Gyvenamoji Vieta: vilnius
Pranešimai: 31

bigmeal is on a distinguished road



Standartinis

sveiki,pas mane irgi tas pats sokineja apsukos ir variklis taip dirba kaip video parodita,bet ne visada taip,kaip jam uzeina buna. variklis pas mane 2.2cdi 75kw

bigmeal neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-18, 10:51   #6
kestas_1
 
kestas_1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-12-13
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,454

kestas_1 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę kestas_1 per Skype™


Standartinis

Labas visiems. Pas mane irgi tokia bėda buvo kol purkštukus nepakeičiau. Ta diagnostika viena kitai nelygi, nes kai pas tokį "meistrą, alia dirbusio Silberyje" privačiai buvau tai vos nepakeitė man kuro slėgio reguliatoriaus, o kai nuvažiavau į Kauną, ten toks servisas MB remontu užsiima, tai kompu parodė viską kaip tie purkštukai "sysioja" . Pakeitė purkštukus ir viskas baigėsi.

__________________
Svajoju apie S-klasę , bet kol kas važiuoju šiuo-MB W210, E270
kestas_1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-18, 16:48   #7
DiaVolo
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-31
Pranešimai: 43

DiaVolo is on a distinguished road



Standartinis

tai kas per nesamone.... dvi firmos taisancios purkstukus yra pasakiusios, kad prijungus prie kompo neparodys ar blogas purkstukas, reikia kiekviena tikrinti atskirai.

DiaVolo neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-18, 17:45   #8
kobra33
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-08-31
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 230

kobra33 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kestas_1 View Post
Labas visiems. Pas mane irgi tokia bėda buvo kol purkštukus nepakeičiau. Ta diagnostika viena kitai nelygi, nes kai pas tokį "meistrą, alia dirbusio Silberyje" privačiai buvau tai vos nepakeitė man kuro slėgio reguliatoriaus, o kai nuvažiavau į Kauną, ten toks servisas MB remontu užsiima, tai kompu parodė viską kaip tie purkštukai "sysioja" . Pakeitė purkštukus ir viskas baigėsi.
Tai tutbūt ir kuro sąnaudos turėjo būti didesnės, arba tepalo lygis turėtų didėti dėl nesudegusio kuro, pas mane to nėra, tai ir nesuku sau galvos. Be to pastebėjau, kad tai buvo žiemą ir ypač su įjungtu pašildymo mygtuku prie peleninės (tada veikdavo ir webasto ir elektrinis aušinimo skysčio pašildytojas). Šiandien ryte užvedžiau ir pulsacijos beveik nėra (gal rodyklė vos vos sujuda, bet čia jau reikia gerai įsižiūrėti.)

kobra33 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.