Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2017-02-02, 21:13   #101
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gdz1111 View Post
Bet ka daryt tokiem zmonem, kurie myli Lietuva ir nenori vazineti su desinvairiu mersu? Aisku ka daryt reik eit sturmu per visas imones. Viskas imanoma, tik reikia laiko, nemazai nervu paaukot ir taip pat turet bedarbio rezerva susikaupus...
sturmuok kiek nori jei eisi visur vienas tai busi kaip minedas ( pajuokos objektas) ir nieko tuo nepasieksi. jei visi butu vieningi butu kita kalba bet cia LT....

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-02, 21:13   #102
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Dar ir politikai... I savo senatves planus, gal ir itraukchiau lietuva, bet per 20 metu, kai nebegyvenu ten, matau niekas nepasikeite politikos plane. Lieka pietu amerika. Shiaip ash didesnis patrijotas, nei visi lietuvoj gyvenantys, bet realybe yra kitokia ir man patinka buti egoistu ir pirmoje eileje, matau save, savo sheima, o po to jau galvoti, kur pagalve pasimesti. Uzh 4 metu bus lygiai puse mano amzhiaus laiko, kai nebegyvenu lietuvoje, gal ir mastau nebeteisingai?

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-02, 21:17   #103
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Europa. as nedirbu konkreciai kazkurioje salyje ar imoneje. dirbu vejo jegainiu industrijoje. darbas visur. zemeje, juroje. esu self employer. ir mane perka i projektus. Statomas projektas ir man siulo tarkim darba kol pastatysim 60 jegainiu. kiek tai truks laiko nezino niekas, priklauso nuo oro salygu, komandos profisionalumo, tiekimo ir panasiai. kai projektas pastatytas su visais atsisveikinama visam laikui, nes darbo tame projekte nebelieka, reikia ieskoti kito projekto. ir taip nuolat.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-02, 21:20   #104
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Dar ir politikai... I savo senatves planus, gal ir itraukchiau lietuva, bet per 20 metu, kai nebegyvenu ten, matau niekas nepasikeite politikos plane. Lieka pietu amerika. Shiaip ash didesnis patrijotas, nei visi lietuvoj gyvenantys, bet realybe yra kitokia ir man patinka buti egoistu ir pirmoje eileje, matau save, savo sheima, o po to jau galvoti, kur pagalve pasimesti. Uzh 4 metu bus lygiai puse mano amzhiaus laiko, kai nebegyvenu lietuvoje, gal ir mastau nebeteisingai?
Ten pas tave isvis lafa
Gali megoti po atvirum dangum ir misti vaisiais

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-02, 21:21   #105
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Europa. as nedirbu konkreciai kazkurioje salyje ar imoneje. dirbu vejo jegainiu industrijoje. darbas visur. zemeje, juroje. esu self employer. ir mane perka i projektus. Statomas projektas ir man siulo tarkim darba kol pastatysim 60 jegainiu. kiek tai truks laiko nezino niekas, priklauso nuo oro salygu, komandos profisionalumo, tiekimo ir panasiai. kai projektas pastatytas su visais atsisveikinama visam laikui, nes darbo tame projekte nebelieka, reikia ieskoti kito projekto. ir taip nuolat.
wow. idomi darbo koncepcija. visada dirbi su nauja komanda. kaip randi darbo uzsakymus? savi saltiniai ar yra kazkas kaip pas mus ale viesieji pirkimai?

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-02, 21:21   #106
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Europa. as nedirbu konkreciai kazkurioje salyje ar imoneje. dirbu vejo jegainiu industrijoje. darbas visur. zemeje, juroje. esu self employer. ir mane perka i projektus. Statomas projektas ir man siulo tarkim darba kol pastatysim 60 jegainiu. kiek tai truks laiko nezino niekas, priklauso nuo oro salygu, komandos profisionalumo, tiekimo ir panasiai. kai projektas pastatytas su visais atsisveikinama visam laikui, nes darbo tame projekte nebelieka, reikia ieskoti kito projekto. ir taip nuolat.
truputi ne i tema Tu Gretos, virejos kartais nepazhysti ?

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-02, 21:33   #107
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
truputi ne i tema Tu Gretos, virejos kartais nepazhysti ?
gal ir pazystu, foto rodyk bet paradoksas, dabar pries 4 dienas atvariau i viena projekta juroje, barza. ir sutikau cia stiuardese savo klasioke po tokiu sutapimu pradedi tiketi kad pasaulis ne toks ir didelis
Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
wow. idomi darbo koncepcija. visada dirbi su nauja komanda. kaip randi darbo uzsakymus? savi saltiniai ar yra kazkas kaip pas mus ale viesieji pirkimai?
projektui, kurio verte milijardas ar daugiau labai brangus dalikas ieskoti vieno manes ir po viena rinkti komanda. yra darbo agentai, kurie formuoja brigadas. dirbame +- tie patys, musu apie 600 zmoniu. butent tos siauros specialybes kur atlieku as. statyba jegaines tai kaip manufaktura. vieni zmones padare viena kiti kita treti trecia ir t.t , nera kad nuo a iki z viska tie patys daro. geriau dirbi siaura darba, dideja greitis ir kokybe, negu buti visu galu meistru.




Paskutinį kartą redagavo FUN500; 2017-02-02 21:43 val.
FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-02, 21:43   #108
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
gal ir pazystu, foto rodyk bet paradoksas, dabar pries 4 dienas atvariau i viena projekta juroje, barza. ir sutikau cia stiuardese savo klasioke po tokiu sutapimu pradedi tiketi kad pasaulis ne toks ir didelis

Jo pasaulis mazhas, ash ir norejau apie tai pasakyti Globalizacija... ir ar verta pykti, diskutuoti, kas ishvyksta, kas pasilieka? Taip, kaip negalechiau gyventi saloje, negalechiau gyventi ir Lietuvoje, mazhai erdves, visada klaustrofobijos pojutis. Dabar turiu draugu po visa pasauli, net nezhinau kokiame planetos kampe nesugebechiau padaryti varkes Del sutapimu... kazhkada viduri nakties, Nigerijoje, visas neblaivas ir nakti, sutikau rusu diplomata, pasirodo jis mano puseseres kuri gyvena Tvereje (rusija) klasiokas ))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-03, 08:44   #109
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

1 Klausimas.
Kuris iš jūsų darėte verslą ir mokėjote didesnius atlyginimus nei čia aprašote?

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-03, 09:19   #110
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,149

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
1 Klausimas.
Kuris iš jūsų darėte verslą ir mokėjote didesnius atlyginimus nei čia aprašote?
Kalbant apie mažus verslus, tai sutinku, kad nelengva, iššūkis yra jau vien visus mokesčius mokėt tvarkingai ir atlaikyt konkurenciją tokių, kurie nemoka. Bet kalbant apie didesnius verslus, turinčius stabilų pinigų srautą, plius minus stabilius klientus, išdirbtą veiklos modelį, kuriame išnaudojami pajėgumai ir rinka yra visos Lietuvos (nie lokalaus miestelio) ir jei tokio verslo modelis nėra vien paslaugų tiekimas (t.y. ne zmogiskiem istekliam imlus verslo modelis), tai dabartines algas butu galima padvigubint - patrigubint, tik pelno maziau liktu.
Kitaip tariant, jei pardavineji kazka vokiskom kainom, tai gali moket ir vokiskas algas (reiktu atmest tik transportavima ir regulatory išlaidas), tik matyt gaila, nesinori pelno atsisakyt.

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.