Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-04, 16:59   #1
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis Fun500 - W211 320cdi

sveiki,
kazkas is forumieciu padare pastaba kad nebuvo prisistatymo, taigi premjera:
tai mano ne pirmas ir ne antras MB, bet kalba eis butent apie esama masina: WDB2110261A239328
kaip ir daznai buna, pries perkant automobili, mes turime vizija, koks jis turi buti. mano vizija, tai buvo W211 sedanas dizelis automatas su kuo galingesniu varykliu. issirinkinejau neskubant, ir apziurejau pries perkant ne viena ir ne du variantus. labiausiai kas netenkindavo tai komplektacija. o jeigu pasitaikydavo sukomplektuotas modelis, tai ju technine bukle budavo baisi, atsikuose atviejuose net tragiska. mano idealas buvo baltas MB su juodu stogu! durniaus svajone, bet likimas, ar likimo ironija suvede mane su juodu MB ir veidrodiniu stogu, del ko nei kiek nenusivyliau.
sis variantas pasitaike man Rygoje, suzavejo komplektacija ir bukle. be abejones jis nebuvo idealus bet fataliniu gedimu pastebeja nebuvo. pagrindines pretenzijos buvo kebului, ant bagazines buvo uzkrytes varveklis nuotraukoje matosi lenktas bagazines dangtis ir sparnas, butent dabar (nepraejo ir metu po incidento ) visas sis "grozis" tvarkomas. po savaites zada atiduoti, tada padarysiu kitu foto. esama nuotrauka daryta tik ji parvarant is Latvijos, matosi net tranzitiniai latviski numeriai. naujesniu foto siam momentui nera.
is privalumu lengviau ivardinti ko nera: tai stiklopaketu, sildomo vairo, distronico, galiniu dureliu uzuolaidu, commando ir bagazines pritraukejo (o jo taip noriu, gal zinot kaip ideti?) viskas kitka lyg ir yra, gal kas gales duoti isklotine pagal WIN, buciau dekingas.
kas patinka: dinamika, komfortas, patogus ir tikslus vairas, vairuotojo vieta, apzvalgumas.
kas nepatinka: artimos sviesos(tragiskos esant uzmiestyje+greitis 90 ir daugiau), garsus varyklio darbas stovint (nors vaziojant nera diskomforto) ir noretusi staigesnes greiciu dezes, bet suprantu kad tai duokle komfortui..
kolkas tiek.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.