Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-18, 21:25   #81
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

man siaip idomu ar apie volvo kas nors zinoma konkreciai, pvz probleminiai mazgai, keisti gamintojo sprendimai, apsunkinantys remontus ir pan. ar viskas pagrista nuogirdomis?

pvz. del Sharano/galaxy/alhambros Idalius viska konkreciai papasakojo, apie B5 ir audi irgi kaip ir aisku, mazdos 6 tema atskleista

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-18, 21:28   #82
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na dėl volvo V70 tai mano draugas kur veža mašinas iš italų buvo sau nusipirkęs tikrai neužmušą aparatą su 2,5TD 103kw, tai jis į mėnesį kartais net du kartus į Italiją važiuoja. Šitaip tą V70 drožė 5 metus ir bėdų neturėjo. Taip, detalės brangios sakė, nes ciancianiai negamina analogų, bet kaip sakė vienąsyk pakeitei ir pamiršai

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-18, 21:31   #83
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
supranti samagonai, kad ziurint pagal darba, tai darbo gal ir nedaugiau tvarkyt audine, bet kai reikia pirkti tarkim mersui sarnyra uz 60lt, o audinei visa trauke ar sake ar kaip ji ten vadinas uz 300lt, tai tame skirtumas tik ir jaucias. kur mersui prieki perrinksi (sarnyrus, traukes, stabilizatorius) uz 500lt su darbu, o kur audinei uz 1500lt.
originalaus mersinio sharnyro niekad nenupirksi uzh 60litu. taip pat ir audinei,gali visa 12 traukiu komlekta nupirkti uzh 120€ (aishku made in romania), bet tai nereishkia,kad ishlaikymas brangesnis. Puikiai zhinau,kaip atrodo merso vazhiuokle (jei dar ir gala su 1000 traukiu priskaichiuoti) ir kaip atrodo audines vazhiuokle. Jei ne ta pati kaina,tai tikrai,kad nieko brangesnio nematau,nei tvarkyti prieki audines, ar visa merso vazhiuokle. Man vis dar atrodo,kad tai ishustas burbulas.Pvz.uzh A6,kai paklausiau servise,uzh kiek pakeis visas traukes (jau mano supirktas),paprashe 120€, mersui mano C124 tikrai niekas neapsiimtu uzh tiek doleriu pakeisti visa vazhiuokle,-butu minimum 400€.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-18, 23:14   #84
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Gerai... jau nusibodo,kazhka itikineti,pasakysiu,ka patyriau ant savo kailio ir zhinau pats Nesu audiniu gerbejas, bet A6 2,4 benzinas 2000m. turiu jau apie 7 metus. Pravazhiavusi jau virsh 200.000km. Dar turiu A4 1,9TDI 1999m. pravazhiavusi apie 220.000km. Benzinine trasoi valgo apie 7-8 litrus (mieste nezhinau), automatas. A4 , su 60 litru dyzelio,jei visa kelione trasoi,padarau 1200km.,jei 50% trasa ir 50% miestas uzhmiestis, tai 1000-1100km. Neskaichiavau kiek ten tiksliai,bet manau,labai mazhai. Del priezhiuros-taip dirzhu keitimas tai ishkrypimas, nes reikia nurinkti visa snuki,bet baisiai atrodo tik tada,kai darai ta dalyka pirma karta,tada uzhtrunka tas darbas visa diena, antra karta,lengvai galima isitekti i kokias 3 valandas. Vazhiuokle pakeisti-kai pamatai ta 12 traukiu, tai truputi susiveli ir ishsigasti ir pirma karta taipogi,uzhtrunki visa diena,kol supranti nuo ko pradeti ir ka pirmoj eilej sukti,kai jau keiti antra karta, tai viskas gaunasi zhymiai greichiau, antrai mashinai,pakeichiau visas traukes, iskaitant vairo traukiu antgalius,per kokias 4 valandas, su pasirukymais. Chia yra daugiau ishpustas burbulas ir servisu paipelnymo,koziris,kad labai sudetinga ten viskas. Tam pachiam W124 nuimti shake, nemazhiau darbo,nei nurinkti audinei vazhiuokle. Bet nebutina,ja keisti visa kaip dariau ash, audzhiu vazhiuokle,tikrai,kad labai patvari, visas dalis kurias nuemiau nuo abieju mashinu, dar buvo labai geram stovi ir tech apchiuras,buvo praejusios abi priesh menesi ir be problemu,pasikartosiu,kad keichiau ish neturejimo,ka veikti, ir kad esu truputi paranojikas ir man viskas turi buti idealu Daugiau... po visu vazhiuokles,dirzhu,tepalu pakeitimo,jau vazhiuoju apie puse metu ir man jau liudna, nes nebezhinau,prie ko prisikabinti,tie kuiliukai neuzhmushami,jie vazhiuoja ir vazhiuoja ir vazhiuos. Tad jei tau reikia darbinio arkliuko,pakankamai komfortabilaus ir pakankamai shiolaikishko, tai man tos audines visai geras pasirinkimas. O su volvo,kazhin ar tau taip viskas bus,kad ledas sviestu pateptas, ten irgi bus milijonas neaishkiu ir kishenei brangiu siurprizu
Biški ne į temą bet kam tau tiek tų mašinų aš niekaip nesuprantu

sapnelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-18, 23:18   #85
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sapnelis View Post
Biški ne į temą bet kam tau tiek tų mašinų aš niekaip nesuprantu
tikrai nezhinau papraschiausiai su laiku ir metais prisikaupia ))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-19, 09:31   #86
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
Tomski, Vampyras,, kodel? Pvz Vectra nuo 2001
2,2DTI varikliai turi problemų su paskirstymo velenais, alkūniais velenais, labai kenčia turbinos. 2,0DTI panašios bėdos, tačiau kiek rečiau pasitaiko.
Aš rekomenduočiau dėmesį pakreipti į Omega po facelifto. Žinau, galas varomas ir t.t., bet mašina patikima, jau nerūdyja, kaina nesikandžioja, o 2,2 benzininis variklis yra labai neblogas (2,2 benzininis variklis nelaiko tik pas Vectra ir Frontera modelius, nes eina kitu kodu), o jį dujofikavus važiavimas būtų pigus. Dalys nėra brangios, na tik opeliams streikuoja paskirstymo veleno ir alkūnininio veleno padėties davikliai (kartais OSM), bet nėra baisiai brangu.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-19, 09:43   #87
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
2,2DTI varikliai turi problemų su paskirstymo velenais, alkūniais velenais, labai kenčia turbinos. 2,0DTI panašios bėdos, tačiau kiek rečiau pasitaiko.
Aš rekomenduočiau dėmesį pakreipti į Omega po facelifto. Žinau, galas varomas ir t.t., bet mašina patikima, jau nerūdyja, kaina nesikandžioja, o 2,2 benzininis variklis yra labai neblogas (2,2 benzininis variklis nelaiko tik pas Vectra ir Frontera modelius, nes eina kitu kodu), o jį dujofikavus važiavimas būtų pigus. Dalys nėra brangios, na tik opeliams streikuoja paskirstymo veleno ir alkūnininio veleno padėties davikliai (kartais OSM), bet nėra baisiai brangu.
Teko ir man vazinet su Omega po facelifto, labai patikes modelis, gausi komplektacija,minkstas vaziavimas, 2.5tds ar tdi motoras 110kw, su automatine deze Vilniui, gan smagiai lakstant ime ~10l, tik tiek, kad zmogui ji nelabai tinka nes galas varomas...
Beje kiek suprantu ruosiesi vazinet marsrutu Ukmerge-Vilnius, tai nezinau, kaip tau cia pasiseks susisukt su 3000km i menesi, nes metus laiko pats 5-6 dienas i savaite vazinejau situo marsrutu, tai savatei gaudavosi ~1000-1200km, vazinejau su anksciau aprasyta Mazda6, tai labai nelakstant 5 dienom uztekdavo pilno bako, isvazinedavau ji beveik iki tustumos, jai daug po miesta nesimaldavau, drasiai tilpdavau i 7l vidurki...

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-19, 10:07   #88
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
Teko ir man vazinet su Omega po facelifto, labai patikes modelis, gausi komplektacija,minkstas vaziavimas, 2.5tds ar tdi motoras 110kw, su automatine deze Vilniui, gan smagiai lakstant ime ~10l, tik tiek, kad zmogui ji nelabai tinka nes galas varomas...
DTI ten, ir tai yra labiausiai vykęs dyzelinis motoras Omega modelyje. Pas jį montuojama BMW apačia (blokas, alkūninis, stūmokliai ir t.t.) ir Opel viršus bei kuro sistema. Iškart buvo pašalintos dvi bėdos: opeliui nelaiko apačia - pakeista į BMW, BMW nelaiko viršus ir siurbliai - vietoje jų sudėtos Opel dalys Sąnaudos kaip 6 cilindrų motorui labai normalios.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-19, 10:17   #89
jokerris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
DTI ten, ir tai yra labiausiai vykęs dyzelinis motoras Omega modelyje. Pas jį montuojama BMW apačia (blokas, alkūninis, stūmokliai ir t.t.) ir Opel viršus bei kuro sistema. Iškart buvo pašalintos dvi bėdos: opeliui nelaiko apačia - pakeista į BMW, BMW nelaiko viršus ir siurbliai - vietoje jų sudėtos Opel dalys Sąnaudos kaip 6 cilindrų motorui labai normalios.
Edgi!! nejau trauki link Opeliu? Kuomet tik diskutuoju, vis opeli pamini.. negerumai vyksta

  Cituoti
Old 2011-12-19, 11:34   #90
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis

Pratina visus iš anksto, matyt žada kokį opelį griebti greitu laiku

sapnelis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.