Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-23, 19:09   #71
Simka
 
Simka's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-14
Gyvenamoji Vieta: Vydmantai
Pranešimai: 2,494

Simka is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Donatass3 View Post
Na taiwanas ne taiwanas mano masina vaziuoja tokiais laidais, problema radau, ir ji ne laiduose ar zvakese tebuvo
Beja vienoj parduotuvej teiravausi ir sake tokiu orginaliu kaip ir nera pas ju, net uzsakyti negalima
o kame problema buvo?

__________________
учись студент
Simka neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 17:12   #72
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, pakeitus rite ir pavaziavus kazkiek problema grizo, dbr dar prasciau, pavelinau degima kad nesautu, tai kai judu is vietos isviso masina drebeti pradeda paskui nuo 3k apsisukimu gazuojasi normaliai atrodo. Kas dar kokiu minciu turit, be laidu keitimo, laidai kad ir beru bet jie tvarkingi nepramusti( atsiradus gedimui buvo jie keiciami) uzdejus senus laidus simptonai islieka, kaip minejau rite nauja.
Dar klausimas kur rasti magnetini davikli (angl. magnetic pickup on cranckshaft; is priekio, ar tarp pavaru dezes jis kazkur?) ? Sis daviklis kiek suprantu itakos taip pat turi visai uzdegimo sistemai?


Paskutinį kartą redagavo Donatass3; 2012-02-29 17:24 val.
Donatass3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 17:56   #73
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

kiek tu be glostysi ta masina, faktas kad su dujom idealiai niekad nevaziuos

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 17:58   #74
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

o seip klausimas, a lemda atjunga pas tave? nors lemda tik kazkiek apsilus varikliui dirbt pradeda.
kazka kazkur praleidi

Citata:
Pradžioje rašė Donatass3 View Post
Sveiki, pakeitus rite ir pavaziavus kazkiek problema grizo, dbr dar prasciau, pavelinau degima kad nesautu, tai kai judu is vietos isviso masina drebeti pradeda paskui nuo 3k apsisukimu gazuojasi normaliai atrodo. Kas dar kokiu minciu turit, be laidu keitimo, laidai kad ir beru bet jie tvarkingi nepramusti( atsiradus gedimui buvo jie keiciami) uzdejus senus laidus simptonai islieka, kaip minejau rite nauja.
Dar klausimas kur rasti magnetini davikli (angl. magnetic pickup on cranckshaft; is priekio, ar tarp pavaru dezes jis kazkur?) ? Sis daviklis kiek suprantu itakos taip pat turi visai uzdegimo sistemai?

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 18:13   #75
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
o seip klausimas, a lemda atjunga pas tave? nors lemda tik kazkiek apsilus varikliui dirbt pradeda.
kazka kazkur praleidi
su lambda nzn prie jos nagu nekisau ir nekisiu variklis tiek saltas tiek siltas elgiasi vienodai. Praleisti kaip ir nieko nepraleidziu aukstos itampos komponentai visi nauji, kas man neduoda ramybes tai pirmoje vietoje tas daviklis kuris zino apsisukimus alkuninio, o antroje kumutatorius labai nenoreciau kad jis butu kaltas Tiesa nedaduriau to, kad laisvomis dirba kaip ir graziai bet variklis turi gan nemaza vibracija, priedo kartas nuo karto sudreba konkreciai, pramusti tikrai niekur negali, siandien dar viena skriejika nusipirkau su dangteliu( tuoj galesiu sandeliuoti naujas dalis ) tas pats sh vistiek
Kur rasti ta davikli alkuninio sukiu galetu jug ir jis streikuoti?

Donatass3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 18:17   #76
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
kiek tu be glostysi ta masina, faktas kad su dujom idealiai niekad nevaziuos
siuo atveju benzinu irgi nevaziuotu idealiai dbr kai idejau pinigu i duju sugadintas dalis, suprantu zmoniu sakymus... Tie motorai ne dujom...

Donatass3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 18:27   #77
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nes pradziai reikia susitvarkit benzina poto listi prie duju, o ne viska atvirsciai darit

Citata:
Pradžioje rašė Donatass3 View Post
siuo atveju benzinu irgi nevaziuotu idealiai dbr kai idejau pinigu i duju sugadintas dalis, suprantu zmoniu sakymus... Tie motorai ne dujom...

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 19:27   #78
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
nes pradziai reikia susitvarkit benzina poto listi prie duju, o ne viska atvirsciai darit
As su masina nepavaziuoju ir siaip tas benzas man maziausiai rupi, cia konkreti uzdegimo sistemos problema, tik vat kur ji tai niekas man nesako o siaip siandien buvau nuvaziaves i spec viecike ten butu kaip ir uz dyka sureguliave, bet i maldavimus nesileisiu tai ir isvaziavau. Dbr stoves masina kieme ir ieskosiu problemos kol kantrybes dar yra, kai ji baigsis, tempsiu meistriukam ir mokesiu pinigus arba uzsiimsiu burimu, kuo jau kuo burtininku galiu pabuti

Donatass3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 20:46   #79
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Donatass3 View Post
As su masina nepavaziuoju ir siaip tas benzas man maziausiai rupi, cia konkreti uzdegimo sistemos problema, tik vat kur ji tai niekas man nesako o siaip siandien buvau nuvaziaves i spec viecike ten butu kaip ir uz dyka sureguliave, bet i maldavimus nesileisiu tai ir isvaziavau. Dbr stoves masina kieme ir ieskosiu problemos kol kantrybes dar yra, kai ji baigsis, tempsiu meistriukam ir mokesiu pinigus arba uzsiimsiu burimu, kuo jau kuo burtininku galiu pabuti
o tai tada nesuprantu automobilio paskirties... kol čia kieme ieškosi šiknoj razinkų nežinodamas ir nemokėdamas... juk ir nevažinėsi... tai gal stumk laužan ir pirk normalia arba važiuok pas meistrus nespaudes kelių šimtų ir važinėk normaliai .

inferno neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-29, 22:05   #80
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė inferno View Post
o tai tada nesuprantu automobilio paskirties... kol čia kieme ieškosi šiknoj razinkų nežinodamas ir nemokėdamas... juk ir nevažinėsi... tai gal stumk laužan ir pirk normalia arba važiuok pas meistrus nespaudes kelių šimtų ir važinėk normaliai .
Nors praktikos daug apturejas nesu, bet ismanau kiekvieno agregato veikimo principus, konstrukcija, kadangi kiekviena masina tuos agregatus turi isdesciusi skirtingose vietose, vienoj daugiau kitoj maziau, tai ir klausiu zmoniu kurie arde, kur kas randasi, jomajo nesu noobas tam reikale ir studijuoju ne kokia istorija ar statyba, ir dar jei taip jau prie bajerio, ne daile , tad razinu reikala galima drasiai uzraukti
Dar prie to pacio pikto posto, mano namuose yra du automobiliai, ir kazkaip stebuklingai eina pasidalinti tuo kitu automobiliu
Kadangi netingiu rasyti, galiu dadurti, mano postuose dazniausiai buna klausimai kur kas randasi
Uzmirsau pamineti, tai kad esu skrudzas Magdakas, ar koks ten, ir nemokesiu to 100lt uz darba kuri pats galiu padirbti savom rankom.
Gero vakaro.


Paskutinį kartą redagavo Donatass3; 2012-02-29 22:11 val.
Donatass3 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.