Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-10-01, 18:10   #71
poliravimas
 
poliravimas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 27

poliravimas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę poliravimas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
na laukiam laukiam kas dar papasakos kaip namu salygom nupoliruoti masina nes as seip nlb nusiteikias moketi ten simtus kai poliruoti norisi tik del to kad seip masina siektiek labiau blizgetu ir seip tokie nelabai matomi ibrezimai ir t.t. pasinaikintu ?
Namu salygom,jei to niekad nedares ir nera supratimo,geriau ir nedaryti.Jau prisiskaiciau pasiulymu visokiu,pripoliravau paciu susisveitusiu sau.Vyrai-neeksperimentuokite su ugnimi.Dazymas brangiau atsieis.

poliravimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-01, 18:14   #72
poliravimas
 
poliravimas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 27

poliravimas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę poliravimas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 2luxstyle View Post
yra poliroliai su silikonu tai jais poliruojama sausu metodu, aš tankiausia poliruoju "G3" "Mippa" "sikens" "roberlo" poliroliais kurie skiedžiasi vandeniu. visa mašina nupoliravęs nuplovęs karštu vandeniu su šampūnu taippat iš "praliotų" išplovęs gali laisvai griebtis ir vaškavimo darbo... bet čia kaip kam kėkvieno metodai skirtingi, ir medžiagos su kuriomis dirba ir gali būti skirtingos.. aš ruošdavau auto pardavimui žmonės mano darbu buvo patenkinti, dabar poliruoju tik sau tai mano hobis.
Silikonas yra maskuojanti medziaga.Nemaisykite vizualaus ir virtualaus vaizdo.

poliravimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-01, 18:25   #73
poliravimas
 
poliravimas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 27

poliravimas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę poliravimas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vaidase View Post
taigi nusipoliravau savo ml sumokejau 250 lt cia visureigiui brangiau nei lengvai auto, zmogaus darbu esu patenkintas. kaip bus veliau nzn bet nupoliravo neblogai bent jau man galiu rekomenduot cia butu kaune
sveitaine www.imantopoliravimas.lt
tel. 861414440
ten pat ir zibintus galit atsirestauruot.
gal veliau padarysiu foto kaip nupoliruota ir atnaujinti mano auto zibintai, jai matysis darbas.
Dekui,dekui.Tiesiog tai mano hobis.Dirbu savo malonumui.Beja-pasikeites dabar adresas mano-Tonkuno 3.Pramones prospekte,prie Kauno Kolegijos.
www.imantopoliravimas.lt

poliravimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-01, 18:55   #74
poliravimas
 
poliravimas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 27

poliravimas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę poliravimas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė w123fanas View Post
jau ko nereik tai nereik pasakoti kad su viena pasta ir pieneliu padarysi kaip reik.... esme ta, kad daznas dazytojas pirma lako sluoksni pabarsto, antra uzlieja ir viskas, o kai reikia normaliai supoliruoti prasideda nesamones, pravaryti kampai ir panasiai. taip kad nereik lia lia
Kad normaliai nupoliruoti automobili,siaip tai reiktu bent triju zingsniu.Jei siausta-keturiu.

poliravimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-01, 18:57   #75
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė poliravimas View Post
Kad normaliai nupoliruoti automobili,siaip tai reiktu bent triju zingsniu.Jei siausta-keturiu.
o kada yra siausema o kada to ir neprireikia?

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-01, 19:14   #76
poliravimas
 
poliravimas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 27

poliravimas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę poliravimas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
o kada yra siausema o kada to ir neprireikia?
Hmmm....siausimas toks dalykas,matot.Jei norit idealaus atrodymo (stiklo pavirsiaus),jei automobilis yra perdazytas,jei yra truputi gilesni reziai,kurie tikrai su saiba neissiims ir pagrindine tema-pinigai.Daugelis dabar ziuri kad tik kuo pigiau ir geriau.Na tai ka...dalinis siausimas ta pateisina.

poliravimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-01, 19:19   #77
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė poliravimas View Post
Hmmm....siausimas toks dalykas,matot.Jei norit idealaus atrodymo (stiklo pavirsiaus),jei automobilis yra perdazytas,jei yra truputi gilesni reziai,kurie tikrai su saiba neissiims ir pagrindine tema-pinigai.Daugelis dabar ziuri kad tik kuo pigiau ir geriau.Na tai ka...dalinis siausimas ta pateisina.
kreipkimes visu pirma tu supranti man masina greit perdazys visa ir nezinau kiek domejausi tai vieni sako paprastai poliruoti reik kiti sako kad susiausti ir tada poliruoti,tai net nezinau as pasimetes kaip cia daryti man istiesu reikia,masinos spalva bus super black. noriu kuo geresnio galutinio rezultato

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-01, 19:35   #78
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė poliravimas View Post
Namu salygom,jei to niekad nedares ir nera supratimo,geriau ir nedaryti.Jau prisiskaiciau pasiulymu visokiu,pripoliravau paciu susisveitusiu sau.Vyrai-neeksperimentuokite su ugnimi.Dazymas brangiau atsieis.
poliravau visas savo masinas kiek turejau, su skuduru ir poliroliu is senuku ledines masinos patapo aisku efektas ne toks kaip su masinele, bet geriau nei nepoliravus

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-01, 19:38   #79
poliravimas
 
poliravimas's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 27

poliravimas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę poliravimas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
kreipkimes visu pirma tu supranti man masina greit perdazys visa ir nezinau kiek domejausi tai vieni sako paprastai poliruoti reik kiti sako kad susiausti ir tada poliruoti,tai net nezinau as pasimetes kaip cia daryti man istiesu reikia,masinos spalva bus super black. noriu kuo geresnio galutinio rezultato
Gerai.Del kreipimosi sutarem. . Kas liecia siausimo,as taippat esu atsargus.Yra laku,kurie yra ne poliruojami jau po savaites.Jie velniskai sukieteja ir tada jau gali griauzti dantim.Vienas is ju MS lakas.O jei dar juodoji baze,tai yra pati sudetingiausia spalva poliravimui.O siausti ar ne...priklauso tik nuo pacio.Jei nori vazineti su lako dulkem,paplaukusiu sagrenu (kerza),tai tada pirmyn.Bet jei nori tikrai ispudingo vaizdo...mokek pinigus ir lai poliruotojas siausia.Bet tai dar priklauso ir nuo sumos.Man vienas yra pasakes-kiek moki,toks ir darbas.Vaziuodavo pas mane is Vilniaus-turginis.

poliravimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-01, 19:42   #80
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė poliravimas View Post
Gerai.Del kreipimosi sutarem. . Kas liecia siausimo,as taippat esu atsargus.Yra laku,kurie yra ne poliruojami jau po savaites.Jie velniskai sukieteja ir tada jau gali griauzti dantim.Vienas is ju MS lakas.O jei dar juodoji baze,tai yra pati sudetingiausia spalva poliravimui.O siausti ar ne...priklauso tik nuo pacio.Jei nori vazineti su lako dulkem,paplaukusiu sagrenu (kerza),tai tada pirmyn.Bet jei nori tikrai ispudingo vaizdo...mokek pinigus ir lai poliruotojas siausia.Bet tai dar priklauso ir nuo sumos.Man vienas yra pasakes-kiek moki,toks ir darbas.Vaziuodavo pas mane is Vilniaus-turginis.
kkas cia per velnias papasakok man prasau

ruškė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.