Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-05, 15:45   #6831
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė monza View Post
kazkaip kritiskai vanix pradejo matyt viska: neturi litu nemustam ML-mink dvirati.neturi litu AMG apdailai-imi visai ne jokios. neturi litu c215 ar 216, nevazinek su c140.
Del ML'o turejau omeny, kad jei nera litu faceliftui, tai imi sveika ikifacelifta ir vazineji laimingas nors aisku suprantu, kad nebusiu suprastas, kai tarkim musimas labai menkas, tada dzin, perdazei bamperi, pakeitei lempa ir vaziuoji, bet kai tarkim reikia jau geometrija atstatynet, tai nzn, man geriau senesni nei dauzta facelifta. Bet cia tik mano nuomone, jus darykit kaip norit
O kas del apdailos neaisku tau? Tau tipo geriau Prior apdaila nei visai ne apdailos?

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 15:45   #6832
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tikrai visi pirktu su apdaila, galiu garantuoti, nes ta apdaila tikrai graži
aš nepirkčiau, man tokios mašinos fu kaka. jau nebe mersiškai atrodo. kalbu ne apie amg apdailas.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 15:52   #6833
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
Del ML'o turejau omeny, kad jei nera litu faceliftui, tai imi sveika ikifacelifta ir vazineji laimingas nors aisku suprantu, kad nebusiu suprastas, kai tarkim musimas labai menkas, tada dzin, perdazei bamperi, pakeitei lempa ir vaziuoji, bet kai tarkim reikia jau geometrija atstatynet, tai nzn, man geriau senesni nei dauzta facelifta. Bet cia tik mano nuomone, jus darykit kaip norit
O kas del apdailos neaisku tau? Tau tipo geriau Prior apdaila nei visai ne apdailos?
negražus tas ikifeisliftinis ml'as nei vidum, nei įšore. ir šiaip nieks nedega, tiesiog ieškom geresnio varianto daužto, kad pigiau paimt ir su laiku susitvarkyt. yra su kuo važynėt iki to ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 16:01   #6834
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

supratau tada
Bet ant kiek pikti cia kaikurie sedi, kad eina sau

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 16:06   #6835
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
supratau tada
Bet ant kiek pikti cia kaikurie sedi, kad eina sau
gal kas nesisekė... aš šiandien irgi drąsus buvau prieš tokią pindą, nes ryt paskutinė diena dirbt ;D

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 16:16   #6836
MB777
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 399

MB777 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
aš nepirkčiau, man tokios mašinos fu kaka. jau nebe mersiškai atrodo. kalbu ne apie amg apdailas.
Nebūtų AMG kaip dukterinė mersų firma, tai kai kurie ir ant AMG apdailos grotų, kad šlamštas, o jei jau merso firmai priklauso įmonė liejanti kampuotus buferius, tai jau ledas... Nors yra ir ne ką nusileidžiančių bodykit (tas iš skelbimo ne ką prastesnis jei net ne gražesnis). Būtų sudėję į W210 skaidres lempas visi sakytų, kad ledas ir krykštautų kaip gražiai atrodo (kai kurie ankščiau net tą ir buvo pripažinę, kad jos nepatinka tik dėl to, kad nėra originalios). Drabužius, tušinukus perkat irgi silber auto, kad tik jokiu būdu nebūtų nemersiški? Jei parduotų du bodykit'us (vizualiai nieko nesiskiriančius): vieną neoriginalią AMG, kitą - originalią kokius 3 kartus brangiau nors atskirtu jų net neitų... Pirktumėt tą 3 kartus brangesnę vien dėl to, kad merso dukterinė firma išliejo?


Paskutinį kartą redagavo MB777; 2012-01-05 16:24 val.
MB777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 16:28   #6837
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Nebūtų AMG kaip dukterinė mersų firma, tai kai kurie ir ant AMG apdailos grotų, kad šlamštas, o jei jau merso firmai priklauso įmonė liejanti kampuotus buferius, tai jau ledas... Nors yra ir ne ką nusileidžiančių bodykit (tas iš skelbimo ne ką prastesnis jei net ne gražesnis). Būtų sudėję į W210 skaidres lempas visi sakytų, kad ledas ir krykštautų kaip gražiai atrodo (kai kurie ankščiau net tą ir buvo pripažinę, kad jos nepatinka tik dėl to, kad nėra originalios). Drabužius, tušinukus perkat irgi silber auto, kad tik jokiu būdu nebūtų nemersiški? Jei parduotų du bodykit'us (vizualiai nieko nesiskiriančius): vieną neoriginalią AMG, kitą - originalią kokius 3 kartus brangiau nors atskirtu jų net neitų... Pirktumėt tą 3 kartus brangesnę vien dėl to, kad merso dukterinė firma išliejo?
kas būtų jeigu būtų ? ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 16:30   #6838
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Kam pirkti Mersa, jaigu Mondeo kainuoja gal kokius 5kart pigiau

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 16:33   #6839
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Nebūtų AMG kaip dukterinė mersų firma, tai kai kurie ir ant AMG apdailos grotų, kad šlamštas, o jei jau merso firmai priklauso įmonė liejanti kampuotus buferius, tai jau ledas... Nors yra ir ne ką nusileidžiančių bodykit (tas iš skelbimo ne ką prastesnis jei net ne gražesnis). Būtų sudėję į W210 skaidres lempas visi sakytų, kad ledas ir krykštautų kaip gražiai atrodo (kai kurie ankščiau net tą ir buvo pripažinę, kad jos nepatinka tik dėl to, kad nėra originalios). Drabužius, tušinukus perkat irgi silber auto, kad tik jokiu būdu nebūtų nemersiški? Jei parduotų du bodykit'us (vizualiai nieko nesiskiriančius): vieną neoriginalią AMG, kitą - originalią kokius 4 brangiau nors atskirtu jų net neitų... Pirktumėt tą 4 brangesnę vien dėl to, kad merso dukterinė firma išliejo?
Nereikia taip jau jautriai reaguoti, paprasciausiai zmones issako savo nuomone apie tam tikrus dalykus. Man asmeniskai jokio skirtumo ar dukterine ar ne AMG imone. Esme tame, kad man patinka ju apdaila. Kitas momentas cia tik gamykline apdaila, lygiai taip pat kaip ant Audi S-line, ant BMW M-tech ir ant VW R-line. Tu ta apdaila gali uzsisakyti kaip papildoma opcija. O ana apdaila as jau vadinciau tiuningu, nes tai yra nestandartine tokia kaip brabus, carlsson, kleeman, liorinser ir t.t. Tai vat tu tas apdailas tiuningines ir lygink tarpusavyje.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 16:42   #6840
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Atpylciau greiciau nei imciau toki vietoj paprastos apdailos. Priekis tai visiskas kosmaras, galas dar galima kentet bet ir tai...

__________________
Ex W210 2.2D
Ex W210 3.0D
Ex W203FL 2.2cdi
Ex W210FL 3.2cdi
Ex W220FL
?
egise neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.