Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W140

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-06-26, 22:11   #41
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post
Toks jausmas man, kad jam tie ratai atrodo kaip priklauso, tik jis per daug i galva ima pvz ant bmw x5 naturalus tas isvirtimas yra, aisku nezymiai, bet jis ten turi but.
Na siuo atveju rato isvirtimas skiriasi per 1 laipsni..meistrai ir nusimanantys forumo dalyviai jau zino kad tai nera gerai..

  Cituoti
Old 2011-06-26, 22:12   #42
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

o tai kas nors nustatinėjo kokios to dalyko priežastys? Ar pažeista dėl avarijos kebulo lonžerono geometrija kur tvirtinasi apatinė šakė? Gal linkusi šakė? Gal linkusi stupicos konstrukcija?
Beje nežinau tavo kebulo modelio, tai gali būti ir amortizatorius linkęs (tarkim w124) gali viršutinė šakė (kaip w202, w210)
Žodžiu reik pirmiausia nustatyt priežastį ir paskui ją šalinti, nes man teko vieną egzempliorių matyt, kur liaudiškomis priemonėmis pastatė pardavimui ratus tiesiam važiavimui, o darant posūkį arė žemę kaip plūgas

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-26, 22:32   #43
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
o tai kas nors nustatinėjo kokios to dalyko priežastys? Ar pažeista dėl avarijos kebulo lonžerono geometrija kur tvirtinasi apatinė šakė? Gal linkusi šakė? Gal linkusi stupicos konstrukcija?
Beje nežinau tavo kebulo modelio, tai gali būti ir amortizatorius linkęs (tarkim w124) gali viršutinė šakė (kaip w202, w210)
Žodžiu reik pirmiausia nustatyt priežastį ir paskui ją šalinti, nes man teko vieną egzempliorių matyt, kur liaudiškomis priemonėmis pastatė pardavimui ratus tiesiam važiavimui, o darant posūkį arė žemę kaip plūgas
Na zemes art pas mane tai lyg ir nearia bet kai zinai tai kaip ir matai ta priekini desines puses rata,lyg ir nelygiai jis stovi..
Tame reikalas kad taip tiksliai niekas nenustatinejo ir kazin ar gali nustatyti,greiciausiai pries mane buvusiam savininkui buvo avarija i desines puses prieky,jis aisku sutvarke tik kosmetiskai (kebula) o visa kita dziaugsma paliko man..
p.s. cia kalba eina apie W220

  Cituoti
Old 2011-06-26, 22:32   #44
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

w220 pas ji

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-26, 22:35   #45
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

bendrais bruožais priežastis paminėjau, o realybėje mano rankose dar tvarkyme w220 nebuvo, todėl nesiryžtu diskutuoti toliau

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-26, 22:41   #46
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
bendrais bruožais priežastis paminėjau, o realybėje mano rankose dar tvarkyme w220 nebuvo, todėl nesiryžtu diskutuoti toliau
Gal bent patarimu kas apsiimtu taisyti sia problema galetum pasakyti ?

  Cituoti
Old 2011-06-26, 22:44   #47
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

deja brol, aš dirbu ir gyvenu Panevėžy, o pats matau esi vilnietis ir deja Vilniuje tavo šiuo klausimu neturiu ką pasiūlyt

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-26, 22:46   #48
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
deja brol, aš dirbu ir gyvenu Panevėžy, o pats matau esi vilnietis ir deja Vilniuje tavo šiuo klausimu neturiu ką pasiūlyt
Jei pagaliau sia problema kas nors padetu,apsiimtu isspresti-sutikciau ir i Panevezi ar dar kur kitur atvaziuoti..

  Cituoti
Old 2011-06-26, 22:48   #49
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

pirmiausia siūlyčiau atlikti kebulo geometrijos taškų patikrinimą ant stendo. Jei kebulas tvarkoj, tai važiuoklės mazgų keitimas pigiau kainuojantis sutvarkymas iki pilno džiaugsmo, o kebulo plika akimi nepatikrinsi arba su liniuote stovėdamas duobėje

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-26, 22:57   #50
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
pirmiausia siūlyčiau atlikti kebulo geometrijos taškų patikrinimą ant stendo. Jei kebulas tvarkoj, tai važiuoklės mazgų keitimas pigiau kainuojantis sutvarkymas iki pilno džiaugsmo, o kebulo plika akimi nepatikrinsi arba su liniuote stovėdamas duobėje
Tai vat situo jau domejausi,bet problema tame kad to stendo beveik nelabai kas ir turi..kaip man motyvavo neapsimoka jo tureti jei per men.buna tik kelios masinos..
Jis skiriasi nuo tu geometrijos stendu,kuriuos turi dauguma geometrija uzsiimanciu servisu.
Vilniuje net Autovisata berots ir ta neturi..nezinau kas aplamai ta kebulo ratu geometrijos-isvirtimo stenda gali tureti?

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.