Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-03-08, 22:17   #31
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Matai, as plovyklose kelis kart maciau, kaip jie tepa kazka is kazkokios bankes, kaip tepala koki, tipo profesionalia juodinimo priemone. O tie aerozoliai... na gal tas kur tu sakai ir kas kita, reikes pasidairyt kai ratus vasarinius uzsimesiu
v-220 parduoda ta chemija rode man,ant vieno rato papurske tai 2 savaites man skiresi padangos,uzklausk nepamenu ten kainu

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-08, 22:22   #32
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

galesiu paklaust ir ismegint. turiu pazistama svaros broliuose, pardavineja man kartais chemijas visokias. paklausiu ar jin kuom ypatinga

  Cituoti
Old 2012-03-08, 22:52   #33
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
v-220 parduoda ta chemija rode man,ant vieno rato papurske tai 2 savaites man skiresi padangos,uzklausk nepamenu ten kainu
numeskit tamas kas kur ka pardavineja, as kazka GERO nusipirkciau pavasariui. Domintu kokybiski valikliai, kondicionieriai odai ir kokybiski valikliai kilimeliams, plastikinem dalim. turiu omeny kokybe tokia, kaip gerose plovyklose, arba dar geresne nes fuflekai sugadina tik, o ne isvalo

  Cituoti
Old 2012-03-08, 23:08   #34
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
numeskit tamas kas kur ka pardavineja, as kazka GERO nusipirkciau pavasariui. Domintu kokybiski valikliai, kondicionieriai odai ir kokybiski valikliai kilimeliams, plastikinem dalim. turiu omeny kokybe tokia, kaip gerose plovyklose, arba dar geresne nes fuflekai sugadina tik, o ne isvalo
Aha, man irgi idomu, prisijungciau

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-09, 00:33   #35
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
o tu tas priemones perki pagal spalva?idomu man ir reiktu
Priemone vadinasi Glyptone Leather Conditioner. Jinai skirta visu spalvu odai. Pas mus nera, siunciau is ebay. Kazhkas apie 50 lt gavosi su siuntimu.
Labai geras daiktas, kvapas grynai kaip odines striukes po tos priemones ir kvapas geras salone ir oda tampa minkstesne malonesne, teorishkai kuo dazniau naudoji, tuo lygesne oda tampa. Kiek girdejau butent sita priemone eina dovanu salono prieziurai kai perki Rolls'a, tai manau daug ka sako

Kas del padangu juodintoju, tai perku visalaik senukuose uz 10 lt aerozoli lenkishka, laikosi puikiai neblogesnis nei TurtleWax uz 20 lt. Isbandes esu labai daug visokiu juodintuju, ir is ebay siunciau uz brangiai. Buna putos, aerozoliai, su kempine tepti, man geriausiai yra aerozolis.
Be padangu juodintoju neisivaizduoju masinos plovima jau daugeli metu.. Man kai mano masina svari, bet padangos nejuodos tai kazhkaip aki riezia jau net

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo vanix; 2012-03-09 00:40 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-09, 07:58   #36
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Vanix, jei žinai kox ten senukuose juodintojas yra, tai pasidalink pavadinimu. man irgi reiktų. esu naudojęs kelis kartus paprastą valyklį panėlei, padangos blizgą ir nelimpa vanduo, bet idomu pamėgint ir specialų tam skirtą daigtą.

simaso is online now   Cituoti
Old 2012-03-09, 08:02   #37
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė v-220 View Post
Parduodam.Zbignevas 868303550
Feibi jeigu ka, tai kaip zinau v-220 parduoda svaros broliam chemija


pats pirkau chemija 5litrai odai,apmusalam,kilimeliam,valo superiniai,joks vanishas neprilygsta jiem(isbandes) .
mokejau 50lt uz 5 litrus,pas mane puse dar neisnaudota,bet naudojau beveik kiekviena savaite vasara.ten koncentratas 1:10 =))


na jau isreklamavau konkreciai )))

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-09, 08:06   #38
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arturas7x View Post
Pats naudoju odai priziureti minetus vanix tepalus,tikrai super. Atsisiunciau toki komplekta,likau labai patenkintas.
http://www.ebay.co.uk/itm/GLIPTONE-L...#ht_1956wt_905
na reiks butinai uzsisakyt ir man situos

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-09, 08:50   #39
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

I masina kartais nusiperku tokiu kvepianciu mediniu kamuoliuku, siulau pabandyt, daug kvapu yra, svelnus, neikyrus tokie, ju buna pirkt akropoli, megoj, cia bent jau kaune, tose parduotuvese, kur kvepiancius, sveriamus muilus pardavineja ir panasiai.

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-09, 09:54   #40
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Truputį "nuo temos", bet Feibį užsipuolėt be reikalo. Ir kas čia panaudojot žodį "pseudomokslas", tai nelabai suprato šito žodžiu reikšmę ir panaudotas jis ne vietoj buvo.

Kvapai/gaivikliai veikia keliais būdais. Pabandysiu paaiškint paprastais žodžiais. Vienu atveju, pats kvapas yra stiprus ir nustelbia kitus kvapus aplinkui - čia kaip inferno, labai gerai daro, su eteriniais aliejais. Kitu atveju, propelente (nešančioj medžiagoj, dujose, kurios purškiant iš flakonėlio išneša aktyviasias medžiagas) yra įmaišoma uoslės nervo parabiozę sukeliančių cheminių medžiagų - kitaip sakant, jūs savo noru paralyžuojate nervą, anestezuojate. (parabiotikų taip pat yra narkotinėse medžiagose) Taip kad reikėtų paklausti, ar norit savo noru marinti dalį savo organizmo, nes mašinoje praleidžiate ne tiek jau ir mažai laiko. Ir čia pramonė ir marketingas lygiai taip pat stiprus kaip su mob. telefonais, farmacija ir kitkuo - todėl nėra aišku, ką dar neigiamai veikia tos cheminės medžiagos.

Taip, atsiras sakančių, kad tas neigiamas poveikis toks pats mažas, kaip wireless interneto, mobilaus tel. ar pasyvaus rūkymo. Bet tai tų mažų poveikių yra šimtai, tūkstančiai aplink mus, tai negi vien dėl to, kad jis mažas, galima leisti, kad jis veiktų? tai tada stovėkit prie rūkančių, kalbėkit po valandą be freehands ir pan., - bet viskas sumuojasi.

Reziume - nors tai ir maži poveikiai, bet kadangi jų yra daug, reikia stengtis išvengti kaip galima daugiau nereikalingų dirgiklių. Taip, mobiliųjų jau nebeatsisakysime. Bet ar kvepint mašiną chemija, ar natūraliom medžiagom, ar kai dirbi prie stalo naudot laidą ar wireless - šitą visi galim rinktis. Apgailėtinai atrodo tėvai, kurie kūdikių rūbus skalbia su minkštikliais, gaivikliais ir kitu šūdu, ir vaiko kambary pastato automatinį oro gaiviklį - vaikui to nereikia, čia reiklama padarė taip, kad tėvam reikėtų.

Peace out, niggas.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404

Paskutinį kartą redagavo juozavas; 2012-03-09 10:14 val.
juozavas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.