Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-08-09, 22:09   #31
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Jei apsukos ant laisvu zemos tai vertetu pereit deagnostika, gal tik kokia slangute nedajunkta arba labai rimciau kas(pvz komutatorius nusibaigineja).
Labai gerai situos variklius tikrina kreves pr. gale toks meistrelis, jis juose puikiai gaudosi, bet pas ji reikia nuvaziuoti ir i eile uzsirasyti ir uzstata duoti, nezinau jo adreso, bet koks Vaidas gal zino.
Beto vaziuokle gerai ispurtyti gali kitas 124 mersu megejas autoservise prie birstono g.
O vaidas tik gerai nebrangiai sutvarkyti vaziuokle gali.

O sio merso labai negraziai perdazyti priekinis ir galinis bamperiai, nes turetu buti tokios spalvos kaip moldingai ant dureliu.
Kiek zinau siu mersu su siais varikliais tepalo spaudimo rodikle turi buti ant 3 ir ant laisvu sukiu.

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 23:38   #32
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jerry View Post
Jei apsukos ant laisvu zemos tai vertetu pereit deagnostika, gal tik kokia slangute nedajunkta arba labai rimciau kas(pvz komutatorius nusibaigineja).
Kiek zinau siu mersu su siais varikliais tepalo spaudimo rodikle turi buti ant 3 ir ant laisvu sukiu.
Kurioj vietoj pas 3,2 stovi komutatorius? Kiek teko išardyt pas m104.992 komutatoriaus neradau
O tepalo spaudimas rodo 3 atvejais:
1: ką tik užvestas motoras
2: ledinis motoras (nauji žiedai, tepalo siurblys, sveikos tarpinės....žodžiu po gero kapitalinio)
3: Tepalo spaudimo daviklis ryškiai pjauną grybą
Pas visus motorus pagal idėją turi būti 3, bet po tiek kiek jis būna nuriedėjęs 2 jau yra neblogai

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 23:41   #33
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Kurioj vietoj pas 3,2 stovi komutatorius? Kiek teko išardyt pas m104.992 komutatoriaus neradau
O tepalo spaudimas rodo 3 atvejais:
1: ką tik užvestas motoras
2: ledinis motoras (nauji žiedai, tepalo siurblys, sveikos tarpinės....žodžiu po gero kapitalinio)
3: Tepalo spaudimo daviklis ryškiai pjauną grybą
Pas visus motorus pagal idėją turi būti 3, bet po tiek kiek jis būna nuriedėjęs 2 jau yra neblogai
pas mane visada buvo 3,dbr pradejo rodyt 2 kai pavarynejau zhiema drifta

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 23:45   #34
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PANTERA888 View Post
pas mane visada buvo 3,dbr pradejo rodyt 2 kai pavarynejau zhiema drifta
Nu tai dėvisi motoras, viskas normalu Pas mane biški dūmas mėlynuoja iš duslintuvo (tarpinė pakirmijo ir vožtuvų gumos matyt jau paseno), tai rodo 1,5 kažkur, iki tol buvo nemažiau 2....kaip po 400000km, tai sakyčiau neblogai

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-09, 23:48   #35
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,317

nova is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
O pinigine israiska?
+/- 1ke

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-10, 06:47   #36
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Jei neklystu vakar su situo mersu apsisuko pries pat nosi man, tai turiu pasakyt, kad as taip su R17 nevazineju kaip jis su R19 ir siaip trumpai as ji maciau, bet pagal mane per aukstai stovi, negraziai atrodo, turbut tie R19 ji iskelia ar kaip nzn.

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-10, 07:07   #37
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Kurioj vietoj pas 3,2 stovi komutatorius? Kiek teko išardyt pas m104.992 komutatoriaus neradau
O tepalo spaudimas rodo 3 atvejais:
1: ką tik užvestas motoras
2: ledinis motoras (nauji žiedai, tepalo siurblys, sveikos tarpinės....žodžiu po gero kapitalinio)
3: Tepalo spaudimo daviklis ryškiai pjauną grybą
Pas visus motorus pagal idėją turi būti 3, bet po tiek kiek jis būna nuriedėjęs 2 jau yra neblogai
Aš irgi girdėjau, kad šituose varikliuose tokių kliurkų kaip komutatorius nėra, o jei komutatoriaus nėra tai kaip ir nėra kam gesti Ar aš klystu?

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
nu grazus mersas ka cia ir bepridursi
butu idomu palygint kietuma R19 su originaliom spyruoklem ir R17 zeminta ir kietom spyruoklem
Gal kada pabandysi. Čia mano geriausiam draugui ieškom kupo.

Citata:
Pradžioje rašė Jerry View Post
Jei apsukos ant laisvu zemos tai vertetu pereit deagnostika, gal tik kokia slangute nedajunkta arba labai rimciau kas(pvz komutatorius nusibaigineja).
Labai gerai situos variklius tikrina kreves pr. gale toks meistrelis, jis juose puikiai gaudosi, bet pas ji reikia nuvaziuoti ir i eile uzsirasyti ir uzstata duoti, nezinau jo adreso, bet koks Vaidas gal zino.
Beto vaziuokle gerai ispurtyti gali kitas 124 mersu megejas autoservise prie birstono g.
O vaidas tik gerai nebrangiai sutvarkyti vaziuokle gali.

Matai, nėra galimybių tam Kaune tiek trintis Tikriausiai reikės jį imt kaip katę maiše, o po to razbiratsa. Kiek pažiūrėjau viskas daugiau mažiau vietoj. Dėžė reaguoja, stabdžiai stabdo, kuriasi ir gesinasi puikiai, kondišynas šaldo, važiuoklėj niekas nebarška. Vistiek grįžę į Vilnių statytsim ją ant keltuvo ir tvarkysim viską iš pagrindų kas ten bebūtų. Tik vienas dalykas neduoda man ramybės tai tas drebulys stovint.

O sio merso labai negraziai perdazyti priekinis ir galinis bamperiai, nes turetu buti tokios spalvos kaip moldingai ant dureliu.
Kiek zinau siu mersu su siais varikliais tepalo spaudimo rodikle turi buti ant 3 ir ant laisvu sukiu.
Tai ten tikrai mažiau.

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Nu tai dėvisi motoras, viskas normalu Pas mane biški dūmas mėlynuoja iš duslintuvo (tarpinė pakirmijo ir vožtuvų gumos matyt jau paseno), tai rodo 1,5 kažkur, iki tol buvo nemažiau 2....kaip po 400000km, tai sakyčiau neblogai
O pas tave laikosi ar šokinėja? Klausiu, nes ten kartais pašoka, po to nusileidžia. Kiek esu matęs, tai neturėtų šokinėti.

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Jei neklystu vakar su situo mersu apsisuko pries pat nosi man, tai turiu pasakyt, kad as taip su R17 nevazineju kaip jis su R19 ir siaip trumpai as ji maciau, bet pagal mane per aukstai stovi, negraziai atrodo, turbut tie R19 ji iskelia ar kaip nzn.
Nu ten tokie kapitalūs geziukai, o dėl aukščio, tai pasakyčiau, kad pats tas. Tik, kad galas šiek tiek aukščiau atrodo.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-10, 07:12   #38
marius w124
 
marius w124's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-26
Gyvenamoji Vieta: Radviliškis
Pranešimai: 2,291

marius w124 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Nu tai dėvisi motoras, viskas normalu Pas mane biški dūmas mėlynuoja iš duslintuvo (tarpinė pakirmijo ir vožtuvų gumos matyt jau paseno), tai rodo 1,5 kažkur, iki tol buvo nemažiau 2....kaip po 400000km, tai sakyčiau neblogai
Pas mane 711000 kai sušyla krenta iki 1,5 ryte tik užkurus visada 3. Pavasari nekrisdavo žemiau 2.

marius w124 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-10, 07:13   #39
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Man tas mersiukas patinka graziai atrodo! PAsiderint kaina o poto pasitvarkysi jei kas blogai-ne nauja masina jug.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-08-10, 07:31   #40
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

na del tepalo spaudimo maziausiai pergyvenciau,aplamai labai pigus motoras jei perkant srote siaip paziurek kur purkstukia eina i pati varikli,tuos laidus,nemanau kad jie bus keisti,tai pamatysi kaip trupa nuo ju izoliacija,bus proga bent kaina pamust daugiau ten jokiu stebuklu nera

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.