Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-13, 16:37   #31
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

sveikas, turbut su tavim ir bendravom bmw forume apie w215 mersus
Grazus mersas, grazi spalva

Manau tik galejai tuos r18 ratus palikti ir susirasti jiem zieminius ratus.. Nes juk ir ziema masina turi graziai atrodyti.. ne tik vasara.. As pats nusipirkau e65 su r18 ratais, tai nekeiciau i mazesnius, susiradau r18 padangas(aisku jos brangesnes) bet masina nors ir ziema, bet i masina panasi

  Cituoti
Old 2012-02-13, 17:06   #32
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

As galeciau irgi ant r19 uzsidet ziemines, bet neapsimoka. Ismesciau po sezono turbut.
17 negaila ziema per bortus vazinet ir tt.
Ir siaip su placiom padangom negerai. Porse turiu 265/35 r18 ziemines padangas, tai neimanoma pavaziuot lyginant su mano r17 merso.

  Cituoti
Old 2012-02-13, 17:23   #33
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

bumeris nesveikas, reikejo jum pafilmuot koks garsas isibegejant
Sekmes su CL, o kad sidabrinis, tai is praktines puses geriau ir mazi pabraizymai nuo dazno plovimo ne taip i akis krenta
Del ismetimo tai is tikruju net pats atgalis (nekeiciant bakelio) priduoda kitoki ismetimo tona, su kitom masinom esu tai isbandes

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-13, 17:27   #34
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
As galeciau irgi ant r19 uzsidet ziemines, bet neapsimoka. Ismesciau po sezono turbut.
17 negaila ziema per bortus vazinet ir tt.
Ir siaip su placiom padangom negerai. Porse turiu 265/35 r18 ziemines padangas, tai neimanoma pavaziuot lyginant su mano r17 merso.
nu nzn as su r18 245/45 zieminem jokiu problemu eina visur super ant kelio visai neslidineja.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-13, 17:38   #35
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Tikiuosi autoriu temos nesupyks, bet kalbant apie ismetima. Tai va w211 280cdi su amg angaliais idomus toks sprendimas.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI

Paskutinį kartą redagavo Joshua; 2012-02-13 18:32 val.
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-13, 18:54   #36
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

o uzklijavus amg ant bagazines ir arkliu prisidetu..

Citata:
Pradžioje rašė arturas7x View Post
Tai vat ir as pastebejau,kad uzsidejus man paprastus antgalius nuo Cl tai garsas susvelnejo...o juk tik antgalius uzsidejau. Nors vizualiai ten ju vidus irgi skyresi. Taip ,kad gal net nereikia ieskoti brangiu ismetimo bakeliu,uztektu surasti originalius AMG antgalius nuo sio modelio.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-13, 19:11   #37
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

na gal tavo klausa superine kaip kaciu
kad kazka isgirsti logiskai mastant galinius bakelius bent pakeisti reikia

Citata:
Pradžioje rašė arturas7x View Post
na turbut mano mersas kitoks buvo..sakau kaip buvo Beto antgaliu kaip sakiau vidus net labai skyresi,greiciausiai siaip AMG nusprende pakeisti antgaliu vidu Aisku tu geriau manau zinai,turbut neviena amg esi turejes

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-13, 20:21   #38
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Vidaus foto neturiu kol kas, bet pasitaisysiu, jeigu ispuls laisvesnis savaitgalis padarysiu fotosesija kokia nors, tikiuosi sestadieni jau uzsideti acr222, atejo remelis,liko nudazyti ir voila,registruojam!

Auto pirktas lietuvoje jau parvarytas is usa.

Del antgaliu, na siaip teoriskai galime pasamprotauti. Galbut ir gali kazkiek, labai labai minimaliai itakoti garsa, taip manau del to kad: tarkime orginalus antgalis yra tiesiog 50mm apvalus vamzdis,tai jeigu detume antgali ovalo formos,arba kaip elipse kokia buna,pro ji einantis garsas butu itakojamas antgalio formos ir to pasekoje, galbut 1% ir galetu pasikeisti garsas.
Bet cia tik samprotavimai, realiai nemanau kad butu jauciamas skirtumas,is kitos puses nebandziau keisti antgaliu ir stebet ar keiciasi garsas, jei zmogus sako kad jaute skirtuma,tai gal ir jaute,nebuvau nemaciau,nera reikalo pyktis.
As netikejau kad perdaryti bakeliai gali taip pakeisti garsa, septintukas gan tylus buvo, uzmynus pasigirsdavo riaumojimas ir tiek, po bakeliu perdarymo, iki 2k apsuku buvo toks zemas garsas salone,bet neerzinantis,duslus,o jau vaizuojant kai uzmini....pasaka! geriausiai kadanors isleisti 1600lt turbut

Kazkas prase video kaip uzmynus garsas budavo, turiu kelis video, bet turekit omeny kad visi video daryti su telefonu,tai 3d efektu nesitikekit





Del duju tai neplanuoju deti, visu pirma nes tiesiog neapsimoka man, su sia auto i metus manau prasuksiu nedaugiau kaip 6000 km, tai realiai jos tik po dvieju metu ant nulio atsistos. O antra, tai kaip ir kazkas sake,kam cia gadinti ta motora,,psihologiskas isitikinimas galbut cia daugiau,mazai kuo grystas,bet be duju as ramiau miegu. Sis auto toks kaip hobis gaunas man,megstu tobulint,kazka pasidaryt auto,vazinetis naktimis gatvemis, tiesiog kaifas man,tai kam ji dujomis gadinti
Kas liecia m5,tai nenustojau svajot apie ji, tikiuos kad kita met pavyks isigyti ir m5, kiek domejausi tai mane suzavejo ta masina, 5l motoras su 400 ag ir mehanine deze,be elektroniniu nesamoniu.. das auto!

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-13, 20:27   #39
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Sveikas glutaminai! taip su manim bendravai bmw forume

Del ratu tai kaip ir sakiau, prioritetas buvo kuo greiciau patikras praeiti,suvedima pasidaryti,geometrijos pazyma gauti, o laukti r18 275/40 galiniu padangu,tikria neturejau noro,kai tuo labiau garaze metesi nenaudojami orginalus mb ratlankiai,na kai nusiploviau,tai nuo siknos akiu neina atitraukti,ratu net nematau..

Klausimas r19 turetojam, koks padangu aukstis pas jus?

Del 4 antgaliu tai jie man ziauriai grazus, su 2 kazkaip nesiziuri man, per mazai dudu gale kaip tokiai karvei..

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-13, 21:21   #40
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AudriusA View Post
Vidaus foto neturiu kol kas, bet pasitaisysiu, jeigu ispuls laisvesnis savaitgalis padarysiu fotosesija kokia nors, tikiuosi sestadieni jau uzsideti acr222, atejo remelis,liko nudazyti ir voila,registruojam!

Auto pirktas lietuvoje jau parvarytas is usa.

Del antgaliu, na siaip teoriskai galime pasamprotauti. Galbut ir gali kazkiek, labai labai minimaliai itakoti garsa, taip manau del to kad: tarkime orginalus antgalis yra tiesiog 50mm apvalus vamzdis,tai jeigu detume antgali ovalo formos,arba kaip elipse kokia buna,pro ji einantis garsas butu itakojamas antgalio formos ir to pasekoje, galbut 1% ir galetu pasikeisti garsas.
Bet cia tik samprotavimai, realiai nemanau kad butu jauciamas skirtumas,is kitos puses nebandziau keisti antgaliu ir stebet ar keiciasi garsas, jei zmogus sako kad jaute skirtuma,tai gal ir jaute,nebuvau nemaciau,nera reikalo pyktis.
As netikejau kad perdaryti bakeliai gali taip pakeisti garsa, septintukas gan tylus buvo, uzmynus pasigirsdavo riaumojimas ir tiek, po bakeliu perdarymo, iki 2k apsuku buvo toks zemas garsas salone,bet neerzinantis,duslus,o jau vaizuojant kai uzmini....pasaka! geriausiai kadanors isleisti 1600lt turbut

Kazkas prase video kaip uzmynus garsas budavo, turiu kelis video, bet turekit omeny kad visi video daryti su telefonu,tai 3d efektu nesitikekit





Del duju tai neplanuoju deti, visu pirma nes tiesiog neapsimoka man, su sia auto i metus manau prasuksiu nedaugiau kaip 6000 km, tai realiai jos tik po dvieju metu ant nulio atsistos. O antra, tai kaip ir kazkas sake,kam cia gadinti ta motora,,psihologiskas isitikinimas galbut cia daugiau,mazai kuo grystas,bet be duju as ramiau miegu. Sis auto toks kaip hobis gaunas man,megstu tobulint,kazka pasidaryt auto,vazinetis naktimis gatvemis, tiesiog kaifas man,tai kam ji dujomis gadinti
Kas liecia m5,tai nenustojau svajot apie ji, tikiuos kad kita met pavyks isigyti ir m5, kiek domejausi tai mane suzavejo ta masina, 5l motoras su 400 ag ir mehanine deze,be elektroniniu nesamoniu.. das auto!
M5 e39 man paliko didziausia ispudi. Nezinau kaip laikas trasose, valdomumas, bet adrenalino pojutis, sukeliama galia ir tas jausmas, geresnis nei RS6, RS4, E50 AMG... nu tikra bomba. Nors zmones sneka, kad M3 e46 dar ziauresnis modelis

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.