Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-10-25, 22:26   #31
midsomeris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
pigiausia yra pasitikrint tepalo lygi, nes tai nieko nekainuoja dar beje klausimas, pakelus ant keltuvo, ir bandant vaziuot irgi tie patys garsai yra salone ? ar tik kai masina stovi ant zemes ir gauna apkrovos?
nuo to vibracija jau nebedings neturiu keltuvo, ant duobes buvau as ji uzvares

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Tokie yra patys geriausi ir protingiausi žmonės Jie paskui iš manęs dėžes perka, ne jų jau smigusios būna
gerai, pasistengsiu tokiu nebuti


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2010-10-25 22:35 val.
  Cituoti
Old 2010-10-25, 22:32   #32
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

kažko man tokia nuojauta kad bus be reikalo draskoma mašina eksperimentuojant be tikslios diagnozės ir leidžiami bereikalingai pinigai.
Pamastyk, kaip galima tau pasakyt nuo ko pradėt ardyt, jei per kompiuterio ekraną ta vibracija tavo mašinos nesijaučia nei pas vieną. Mes tik diskutuojame apie galimus to dalyko niuansus, o toliau reiktų žiūrėt natūroj. O kad palysi po mašina ir GERAI pasižiūrėsi tai nieko nepakeis.
Tegu tau nors realiai savo darbą suprantantis žmogus atsisėda už tavo vairo ir pajaučia visą situaciją. Nes esu susidūręs ne kartą kada žmonės pakeičia puse mašinos vardan eksperimento kas gali būti ir vis tikisi kad patys išspręs savo problemas ir bus pigiau, o finalas gaunasi kaip visada. Be reikalo nereikia švaistyt pinigų. Čia tau toks draugiškas patarimas

Edgi, tai nesupratau ar tokie kurie nekeičia tepalų yra geriausi žmonės ar tie kurie keičia tepalus?


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2010-10-25 22:39 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-25, 22:35   #33
midsomeris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
kažko man tokia nuojauta kad bus be reikalo draskoma mašina eksperimentuojant be tikslios diagnozės ir leidžiami bereikalingai pinigai.
Pamastyk, kaip galima tau pasakyt nuo ko pradėt ardyt, jei per kompiuterio ekraną ta vibracija tavo mašinos nesijaučia nei pas vieną. Mes tik diskutuojame apie galimus to dalyko niuansus, o toliau reiktų žiūrėt natūroj. O kad palysi po mašina ir GERAI pasižiūrėsi tai nieko nepakeis.
Tegu tau nors realiai savo darbą suprantantis žmogus atsisėda už tavo vairo ir pajaučia visą situaciją. Nes esu susidūręs ne kartą kada žmonės pakeičia puse mašinos vardan eksperimento kas gali būti ir vis tikisi kad patys išspręs savo problemas ir bus pigiau, o finalas gaunasi kaip visada. Be reikalo nereikia švaistyt pinigų. Čia tau toks draugiškas patarimas
nu jo , tiesa sakai. gal gali rekomenduot pas ka kreiptis ?

  Cituoti
Old 2010-10-25, 22:36   #34
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Aišku, kad tie, kurie nekeičia Nuo jų tik pelnas didėja. Kuo daugiau tokių žmonių, tuo man verslas gerėja

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-25, 22:36   #35
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė midsomeris View Post
nu jo , tiesa sakai. gal gali rekomenduot pas ka kreiptis ?
Deja aš esu iš Panevėžio, o tamsta matau Kaune todėl tau pagelbėti nežinau kaip

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-25, 22:37   #36
midsomeris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Aišku, kad tie, kurie nekeičia Nuo jų tik pelnas didėja. Kuo daugiau tokių žmonių, tuo man verslas gerėja
ta pati parasyt norejau

  Cituoti
Old 2010-10-25, 22:38   #37
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Aišku, kad tie, kurie nekeičia Nuo jų tik pelnas didėja. Kuo daugiau tokių žmonių, tuo man verslas gerėja
Va tą ir norėjau išgirsti, nes man irgi remontui daugiau mašinų atvaro tokie

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-25, 22:40   #38
midsomeris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

gal pas Vaida is pasiles g. ar jis tik vaziuokle uzsiima?

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
Deja aš esu iš Panevėžio, o tamsta matau Kaune todėl tau pagelbėti nežinau kaip
Kaune tik mokausi. Siaip is rokiskio as


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2010-10-25 22:46 val.
  Cituoti
Old 2010-10-25, 22:46   #39
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Greičių dėžių (jei tai būtų reikalas) aš deja neremontuoju. Reikalui esant keičiu agregatus. Variklius dar skrodžiu mirties diagnozei nustatyti ir tada vėl skaičiuoju kas pigiau ar dėti kitą ar gaivinti esamą. Toliau važiuoklę tvarkau ir kas nelabai prie dūšios tai kebulo remonto darbai. Trūksta man patalpų. Du garažus turiu skirtingose miesto vietose ir vienas su duobe kitas be ir lakstau kaip ****** bagažinę irankių prisidėjęs iš garažo į garažą. O tie garažai irgi siauri. dar jeigu tvarkau tipo nedideles VW audi mašinas dar garaže apeit jas galiu, o jei isivarau w124 - kaput. Vietos nėr. Ir būna kad ardau ir remontuoju netgi prie garažo durų ir stengiuosi imti tokius darbus daryt, kad mašina neliktų pas mane kitai dienai nes nepaliksi svetimos mašinos lauke prie garažo stovėt.


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2010-10-25 22:56 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-04, 14:22   #40
midsomeris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Sveiki. nusprendziau pasikeist variklio pagalves, nes vibracija yra didele. stovi pagalves orginalios geltona rodykle, o as nusipirkau kazkokias tipo sitam modeliui aftermarketus (raudona rodykle). tu aftermarketu skiriasi siek tiek forma ir apacia, kazkokios trys duobutes yra, o orginale yra viena ji.

Afterio kodas: F816 31859 124 240 17 17.
Googlej ziurejau, tai raso kad turetu tikt, o gal kas zino kaip is tikro?
Attached Images
File Type: jpg w124_pass-vi.jpg (80.1 KB, 14 views)

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.