Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-11-07, 10:29   #31
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,562

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė hardas999 View Post
W124 ar W210 susirask grįžusį iš šiltų kraštų ir nebus problemų dėl korozijos.
Reikia ziureti kur jis italy buvo naudotas,,ne visur ten saule non stop..

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-07, 10:31   #32
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,241

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

w220 uz 4k eu,beveik pasmerktas daugiau stovet servize,nei but eksplotuojamas ir parudijas turetu but gerokai/arba po ziemos bus.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-07, 11:36   #33
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Nuderek pora tukstanciu nuo forumiecio KK w220 juodo ir kaip tik bus ir dujoms ir aptvarkymui

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-07, 12:20   #34
Asterix
 
Asterix's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-16
Pranešimai: 413

Asterix is on a distinguished road



Standartinis

man tai cia vaikiskai skamba autoriaus komentarai.

W210 rudys kaip ir c klases automobilis ir jokio cia skirtumo, ne nauja masina perki... Isvis dar su klevo lapu pirkti w140?? Nupirk bulka ir tegul praktikuojas, arba isvis ta kaip ir prase w123, nei rink limuzino klases automobilius

Asterix neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-07, 12:27   #35
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

tiek w210 tiek w203, tiek w220 tiek w140 puna panasiai. Masinoms jau daug metu. Maziausiai puna w211, bet uz tokius pinigus nieko doro nesigaus, nebent koks 2.2cdi

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-07, 12:58   #36
Vilmantas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-05
Pranešimai: 31

Vilmantas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Asterix View Post
man tai cia vaikiskai skamba autoriaus komentarai.

W210 rudys kaip ir c klases automobilis ir jokio cia skirtumo, ne nauja masina perki... Isvis dar su klevo lapu pirkti w140?? Nupirk bulka ir tegul praktikuojas, arba isvis ta kaip ir prase w123, nei rink limuzino klases automobilius
Aš turėjau omenyje, kad senesni jau bus gerokai papuvę, negu naujesni. O ir naujesni labiau apsimokėtu dėt apsauga nuo korozijos, negu senesniam. Aš nieko blogo nematau važinėt su klevo lapu. Kam praktikuotis žmogui, kuris jau moka vairuoti ir pasiryžęs pirkti normalia mašina normaliam vairavimui. Mano sūnus jau išėjo iš durno amžiau, kad lakstytų.

Vilmantas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-07, 13:42   #37
oldtimer
 
oldtimer's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-05
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 239

oldtimer is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vilmantas View Post
Aš turėjau omenyje, kad senesni jau bus gerokai papuvę, negu naujesni. O ir naujesni labiau apsimokėtu dėt apsauga nuo korozijos, negu senesniam. Aš nieko blogo nematau važinėt su klevo lapu. Kam praktikuotis žmogui, kuris jau moka vairuoti ir pasiryžęs pirkti normalia mašina normaliam vairavimui. Mano sūnus jau išėjo iš durno amžiau, kad lakstytų.
Amžius dar ne viskas. Aišku jei seną pirkti už 3k ir lyginti su naujesniu už 16 tai taip. Bet kad ir tą patį 124 perkant už 16, na net ir būnant priekabiam galima tikėtis šio to jau neblogo, o tuo tarpu seną "naują", kurio kainos nuo tiek vos prasideda kažin. Aišku senas nebus toks saugus ir t.t. Taip pat ir kam jaunam moksleiviui(?) į mokyklą važinėt tokia barža kaip w140? Tai tada gal dar longą su vairuotoju, tada jau pratintis prie normalaus gyvenimo ramiai vežiojamam gale? Žinoma smagu pradėti nuo eso, bet gal verčiau palikt erdvės augimui, nes antrą auto teks pirkti jau w222, o kas po to? Nebent senų, sudėtingų, didelių mb entuziastas ir krapštysis su juo...

oldtimer neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-07, 13:57   #38
Vilmantas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-05
Pranešimai: 31

Vilmantas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė oldtimer View Post
Amžius dar ne viskas. Aišku jei seną pirkti už 3k ir lyginti su naujesniu už 16 tai taip. Bet kad ir tą patį 124 perkant už 16, na net ir būnant priekabiam galima tikėtis šio to jau neblogo, o tuo tarpu seną "naują", kurio kainos nuo tiek vos prasideda kažin. Aišku senas nebus toks saugus ir t.t. Taip pat ir kam jaunam moksleiviui(?) į mokyklą važinėt tokia barža kaip w140? Tai tada gal dar longą su vairuotoju, tada jau pratintis prie normalaus gyvenimo ramiai vežiojamam gale? Žinoma smagu pradėti nuo eso, bet gal verčiau palikt erdvės augimui, nes antrą auto teks pirkti jau w222, o kas po to? Nebent senų, sudėtingų, didelių mb entuziastas ir krapštysis su juo...
Paskui sakė jis sieks G klasės 6x6 O apie w124, tai aš nemačiau, kad jis kainuotu daugiau, negu 10k. Nū čia jo toks sprendimas, jeigu jam patinka, tegul perka. w140 yra tas pats skaityk w124, tik su daugiau navarotu ir ilgesnis (aš taip suprantu).

Vilmantas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-07, 13:59   #39
Vilmantas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-05
Pranešimai: 31

Vilmantas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
tiek w210 tiek w203, tiek w220 tiek w140 puna panasiai. Masinoms jau daug metu. Maziausiai puna w211, bet uz tokius pinigus nieko doro nesigaus, nebent koks 2.2cdi
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3933618.html

Vienas jau atsirado su neaiškios būklės.

Vilmantas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-07, 14:04   #40
dovcreat
 
dovcreat's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-02
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai - Vilnius
Pranešimai: 648

dovcreat is on a distinguished road



Standartinis

Ką jūs kišat senus w124 ar panašiai. Žmogus renkasi iš naujesnių.

dovcreat neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.