Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-13, 23:30   #31
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Taip ir padarysiu. Bet mano logika sako: jeigu filtrai uzsimese, turi but maziau oro, bet jis turi buti puiamas dar karstesnis? Negi vel kasnors nutiko, kas kainuos stukom
Kazkaip anksciau neatkreipiau demesio i sita dalyka, nzn ar taip buvo
Kompas rodo kazkokia klaida su klima, bet raso, kad kazkokiu atveju ja galima ignoruoti
Gal kas turit instrukcija kaip isimt filtrus? Paziuresiu bent bukle


Paskutinį kartą redagavo Marozas; 2012-02-13 23:37 val.
  Cituoti
Old 2012-02-14, 01:16   #32
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

prie to pacio...pas manes irgi tokia pati beda bmw (e38) stovint vietoje pucia salta ora,tik pavaziavus ar pagazavus pradeda pusti silta ora....pvz uzgesinus varikli ir vel uzkurus silta dirba ant benzino,nepermeta duju,tik pagazavus ar pradejus vaziuoti,tik tada perjungia...draugas sako,kad tipo sistema nuorinti reikia....sioj savaitej varysiu pas pazystama meistra,ziuresiu ka sakys taip pat vaziuojant kartais pucia karstesni ora,kartais vesesni....gal kokiu patarimu bus?

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-14, 08:45   #33
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Taip ir padarysiu. Bet mano logika sako: jeigu filtrai uzsimese, turi but maziau oro, bet jis turi buti puiamas dar karstesnis? Negi vel kasnors nutiko, kas kainuos stukom
Kazkaip anksciau neatkreipiau demesio i sita dalyka, nzn ar taip buvo
Kompas rodo kazkokia klaida su klima, bet raso, kad kazkokiu atveju ja galima ignoruoti
Gal kas turit instrukcija kaip isimt filtrus? Paziuresiu bent bukle
isimi bardacioka ir iskart matosi filtrai.
Citata:
Pradžioje rašė ilmarelis View Post
prie to pacio...pas manes irgi tokia pati beda bmw (e38) stovint vietoje pucia salta ora,tik pavaziavus ar pagazavus pradeda pusti silta ora....pvz uzgesinus varikli ir vel uzkurus silta dirba ant benzino,nepermeta duju,tik pagazavus ar pradejus vaziuoti,tik tada perjungia...draugas sako,kad tipo sistema nuorinti reikia....sioj savaitej varysiu pas pazystama meistra,ziuresiu ka sakys taip pat vaziuojant kartais pucia karstesni ora,kartais vesesni....gal kokiu patarimu bus?
jauciu pas tave neveikia varikliukas kuris varineja antifriza. pas mane ant merso buvo identiska beda.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-14, 12:05   #34
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ilmarelis View Post
prie to pacio...pas manes irgi tokia pati beda bmw (e38) stovint vietoje pucia salta ora,tik pavaziavus ar pagazavus pradeda pusti silta ora....pvz uzgesinus varikli ir vel uzkurus silta dirba ant benzino,nepermeta duju,tik pagazavus ar pradejus vaziuoti,tik tada perjungia...draugas sako,kad tipo sistema nuorinti reikia....sioj savaitej varysiu pas pazystama meistra,ziuresiu ka sakys taip pat vaziuojant kartais pucia karstesni ora,kartais vesesni....gal kokiu patarimu bus?
Antifrizo lygi paziurek, turejau panasia beda ant Mazdos, uztekdavo dapilt ir pradedavo silta pust ant laisvu apsuku, nors nieko keisto manau nebutu, jaigu tau si problema atsiranda prie -20, nes tokiam ore ne vienoj auto esu pastebejas, kad ijungus sildyma ant laisvu apsuku, gana drastiskai variklio temperatura krisdavo

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-14, 13:37   #35
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
Antifrizo lygi paziurek, turejau panasia beda ant Mazdos, uztekdavo dapilt ir pradedavo silta pust ant laisvu apsuku, nors nieko keisto manau nebutu, jaigu tau si problema atsiranda prie -20, nes tokiam ore ne vienoj auto esu pastebejas, kad ijungus sildyma ant laisvu apsuku, gana drastiskai variklio temperatura krisdavo
antifrizo norma yra,gal dar net truputi per daug ...

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-14, 14:02   #36
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ilmarelis View Post
antifrizo norma yra,gal dar net truputi per daug ...
Nezinau, kaip ten bmw'e sistema, bet Mazdoj budavo toks variantas, nors ir pletimosi bakelis pilnas, i radiatoriu eidavo supilt iki 1l antifrizo, tai jai yra pacio radiatoriaus kamstis, nepatingek ji atstukt ir patikrint

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-14, 19:45   #37
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane irgi identiška bėda su W140 - ant laisvų stovint pučią vėsų orą, padidėjus apsukom - šiltą. Nusipirkau šiandien naują cirkuliacinį varikliuką, šiom dienom keisiu, pranešiu apie rezultatus

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-14, 20:04   #38
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Pasikeiciau filtrus. Kainavo 5lt, pasikeiciau per 10min, ypatingai nesudetinga
Pradejo pust stipriau, bet vistiek negaunu norimo karscio... Gal as cia issigalvoju?
Bet manau uzstacius ant hi, masinoj turetu pasidaryt taip karsta, kad su striuke nepasedetum, o man nedidelis skirtumas jaucias tarp hi ir 22c.
Kitas klausimas, ar normalu, kad variklio darbine temp biski maziau nei 80l? Neturetu but 90? Ar ziema taip buna

  Cituoti
Old 2012-02-14, 20:25   #39
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Pasikeiciau filtrus. Kainavo 5lt, pasikeiciau per 10min, ypatingai nesudetinga
Pradejo pust stipriau, bet vistiek negaunu norimo karscio... Gal as cia issigalvoju?
Bet manau uzstacius ant hi, masinoj turetu pasidaryt taip karsta, kad su striuke nepasedetum, o man nedidelis skirtumas jaucias tarp hi ir 22c.
Kitas klausimas, ar normalu, kad variklio darbine temp biski maziau nei 80l? Neturetu but 90? Ar ziema taip buna
Pas mane, kai normaliai isyla, tai ant 21 neimanoma su striuke but cia +- 15 min ziemos laiku. O del temperaturos, jei per kamscius sedi, tai aisku, kad variklis gauna mazai apkrovu ir nesusyla nomaliai, as kartais tik 20 km pravaziaves pasiekiu darbine temperatura. O jei pastoviai 80 laikosi, tai jau turbut ateina laikas tavo termostatui.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-14, 20:35   #40
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

pas mane tapati beda kaip pas Feibi bet pas mane ir gale atskira klima, tai glas kai nustatytas ant 27 tai ranka pridejus prie groteliu per kurias pucia tai net ranka svyla o priekyje padarius ta pati vos siltas pucia. turiu kitus elektromagnetinius voztuvus bandysiu pakeist ziuresim ar kas pasikeis.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.