Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-03-13, 11:28   #37601
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
tą pirmą nupirkčiau nebent prie statybų kokiem cemento maišam parsivežt ;] rafi, žiūrėk į normalesnius variantus, visgi ilgom kelionėm perki, kas bus jei vidury kokios vokietijos stakanas nulūš ? kėbulas sutrešęs, nesužiūrėsi visų mazgų ;]
Dabartinio namo statybom buvau Ford Galaxy paemes 2009 metu greituske uz kapeikas - visa salona ismeciau ir laksciau pirmyn-atgal pigiai ir patogiai. Ir tai turesiu kitas statybas imsiu minimum koki transporteri nes daug kas ir netilpo ir teko samdyti vezejus

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-03-13, 12:22   #37602
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,714

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

http://auto.plius.lt/skelbimai/amg-l...8-4121416.html

nekelia pardavejas rago, nuo kokios masinos cia sitie? ar cia gal replikos?

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-03-13, 12:22   #37603
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

nėra skelbimo

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-03-13, 12:25   #37604
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,714

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

buvau narsyklej issisaugojes, dabar ir man neatidaro. viskas aisku kodel nekelia.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-03-13, 12:53   #37605
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
tu vezi kazka i uk? nerandu nei vieno protingo argumento,kodel reiktu po europa lakstyt su anglu . ar cia kad sutaupyt perkant 600eu? ar kad nereiketu registruot ant saves? bet juk normalu galima uzregistruot ant kokio vargdienio..........
i uk nevazineju. Asmeniniai motyvai rinktis angla, kuriuos jau esu sakes ne karta (nereik TA, nebaisu fotikai, anglai daznai tvarkingesni buna ir 60proc europinoi kainos. ir dar kitu dalyku begales.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-03-13, 12:54   #37606
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
tą pirmą nupirkčiau nebent prie statybų kokiem cemento maišam parsivežt ;] rafi, žiūrėk į normalesnius variantus, visgi ilgom kelionėm perki, kas bus jei vidury kokios vokietijos stakanas nulūš ? kėbulas sutrešęs, nesužiūrėsi visų mazgų ;]
kodel tau toks ten tragiskas variantas atrodo? kad papuve dureliu kampai? na ziureciau kita varianta, bet nelabai randu kazka geresnio.. O siaip nusipirkau e klase w211(aceit naujesnis) tai po pasivazinejimo kalnais pradejo deze trukcioti, sbc pradejo degti klaida, tai tas tai anas. Atsibodo. Galvoju pasiimsiu ackarika tikrai turetu buti patikimesnis, vien jau del to, kad maziau visko prikista. Na tik aisku beda del kebulo korozijos. o varikliai dezes pagal kitus tai neuzmusami.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-03-13, 13:03   #37607
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,241

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
i uk nevazineju. Asmeniniai motyvai rinktis angla, kuriuos jau esu sakes ne karta (nereik TA, nebaisu fotikai, anglai daznai tvarkingesni buna ir 60proc europinoi kainos. ir dar kitu dalyku begales.
spausdinsi tax lapa? taip,tai kodel lietuvisko negali atsispausdint,tik nesakyk kad zalip popieriaus sunkiau gaut,o del fotiku nerandi bedziaus ant ko uzregistruot?
tas pas mane mieste,geros komplektacijos 1700 kainuoja,bet ji ir padrozes ne uz 700 parduosi,nu bet tau geriau matyt,nu bet per lietuva ir iki varsuvos tikrai kaifas vaziuot.........

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-03-13, 13:13   #37608
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
spausdinsi tax lapa? taip,tai kodel lietuvisko negali atsispausdint,tik nesakyk kad zalip popieriaus sunkiau gaut,o del fotiku nerandi bedziaus ant ko uzregistruot?
tas pas mane mieste,geros komplektacijos 1700 kainuoja,bet ji ir padrozes ne uz 700 parduosi,nu bet tau geriau matyt,nu bet per lietuva ir iki varsuvos tikrai kaifas vaziuot.........
tax lapo nera yra tik uz lango kisamas, yra MOT lapas. Zalio apziuros lapo lietuvoj neparodysi padirbto,nebent uzsienyje. Surask zmogu be anstoliu ant ko uzrasyt masina ir kuriam baudos? tu biski pergalvok ka pasakei
Uz 1700 parodyk? man reik universalo.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-03-13, 13:55   #37609
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
tax lapo nera yra tik uz lango kisamas, yra MOT lapas. Zalio apziuros lapo lietuvoj neparodysi padirbto,nebent uzsienyje. Surask zmogu be anstoliu ant ko uzrasyt masina ir kuriam baudos? tu biski pergalvok ka pasakei
Uz 1700 parodyk? man reik universalo.
nebere to tax disko katra reikdavo uz lango kisti,jis panaikintas praeitu metu pabaigoj.

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-03-13, 15:10   #37610
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,241

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
tax lapo nera yra tik uz lango kisamas, yra MOT lapas. Zalio apziuros lapo lietuvoj neparodysi padirbto,nebent uzsienyje. Surask zmogu be anstoliu ant ko uzrasyt masina ir kuriam baudos? tu biski pergalvok ka pasakei
Uz 1700 parodyk? man reik universalo.
rafi,pajurio dziaugsme tu,viska as pergalvojes,jei tu nerandi ar nemoki padaryt nereiskia,kad neina. sita uz 1700 duoda tikrai,gal 1650 padaryciau.
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...126926060.html

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.