Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-02-17, 15:16   #36831
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Sigucci View Post
Na man reikalingu dalyku daug nera, tiek tas priputimas sedyniu nenaudingas, sildymas ar saldymas taipogi nesudaro esminio skirtumo.
Pagrinde pliusais laikyciau tai - distroniku. start&stop funkcija kuri esant kamsciui uzgesina masina..
MEDINIS VAIRAS is a MUST.
Na o toliau tikrai niekas nenaudinga arba labaiii retai naudojama.


Butent! Tas 3.2 benzinas manau, kad spausi, krioks ir nieks nevyks .


Na dujos taipogi antras galvos skausmas .


Yra tiesos )))

Na kiek praeita karta ziurejau degalinei kainas ,tai salerka buvo bent jau dvigubai brangesne uz dujas. Eksplotavimas taipogi siektiek brangesnis - toks pat kaip ir aptarnavimas masinos su duju iranga..
nėra pas w220 start/stop funkcijos.

m112 su dujomis eksploatacija ilgalaikėje perspektyvoje bus gerokai pigesnė. jau apie sumą už kurą net nešneku.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 15:16   #36832
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

e350 4matic, tabacco brown interjeras, stovis superinis, gal kam?

IMG_0223.JPG

IMG_0222.jpg

kaina bus kazkas apie 16k eur

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 16:35   #36833
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
nėra pas w220 start/stop funkcijos.

m112 su dujomis eksploatacija ilgalaikėje perspektyvoje bus gerokai pigesnė. jau apie sumą už kurą net nešneku.
dujos man ipatingas pliusas kai duoda kazkokias lengvatas, kaip daugelyje uzsienio saliu.. pvz ivaziavimas i centra nemokamas, arba statymas mieste nemokamas, ar siaip kazkokios kitos lengvatos, o pas mus kaip tik viskas brangiau, nors realiai tai ekologiskesnis kuras uz benzina, ir N kartu ekologiskesnis uz dyzeli, ypac be katalizatoriaus(turbut 80proc be jo ir vazineja LT) cia yra pagrindinis duju pliusas mano atzvigliu. aptarnavimai gal irgi manau siek tiek pigesni bus, bet tik ne kuras(cia velgi kaip kam, man ne, kitaip gal pigiau) bet pirmo fakto nepaneigs net didziausias dyzeliu salininkas

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 16:44   #36834
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Sigucci View Post
start&stop funkcija kuri esant kamsciui uzgesina masina..
Tokios funkcijos nebuvo w220 modelyje. Greiciausiai is neisprusimo painioji su Keyless go, nes yra uzvedimo mygtukas ant begiu svirties

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 16:52   #36835
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,307

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
dujos man ipatingas pliusas kai duoda kazkokias lengvatas, kaip daugelyje uzsienio saliu.. pvz ivaziavimas i centra nemokamas, arba statymas mieste nemokamas, ar siaip kazkokios kitos lengvatos, o pas mus kaip tik viskas brangiau, nors realiai tai ekologiskesnis kuras uz benzina, ir N kartu ekologiskesnis uz dyzeli, ypac be katalizatoriaus(turbut 80proc be jo ir vazineja LT) cia yra pagrindinis duju pliusas mano atzvigliu. aptarnavimai gal irgi manau siek tiek pigesni bus, bet tik ne kuras(cia velgi kaip kam, man ne, kitaip gal pigiau) bet pirmo fakto nepaneigs net didziausias dyzeliu salininkas
Jaigu pirkti sausa benza ir det dujas tai mano atveju visiskai neapsimoka.. Duju idejimas kaip minimum 4stukos lt! Su normaliais purkstukais ir kompu ne lenkisku STAGU..
Beto as nuvaziuoju iki 20tukst. kilometru per metus. Kada jos man atsipirks? Tikriausiai po kokiu 2metu. O jaigu masina turesiu tik vienerius? Tai visiskai neapsimoka.
Nusipirkti su dujom labai bijau, nes tai jog zmogus dejo dujas reiskia, jog neturejo pinigu ant benzino, o jaigu neturejo ant benzino tai manau didele tikimybe jog taupe ir ant duju irangos. Ko pasekoje trauka skiriasi, nedirba taip graziai ar dar kaskas....

Dyzelis tepalu keitimas zenkliai didesnis (na bent ant BMW) nezinau kaip su mersais. Beto papildomos problemos - turba, egr, dpf ir dar visokie vakumeliai..
Aisku buna ir taip, kad gyvenime neatidarysi kapoto taciau manau visi suprantam, jog ne perliukai i ta lietuva grysta.

O beto mano marsrutai labai trumpi iki darbo 3-4km ir atgal. Kartais per diena apie 50km. Bet irgi trumpais atstumais. Tai kol man tos dujos isijungs as daug benzino isdeginsiu, taigi velgi kokia cia ekonomija?? 730d valge mano marsrutais 12,13l salerkos. 320d irgi automatas valgo 10. O su dujom bus jog benzino savaitei 15litru, duju 55..
E38 730d 275km (savaite) - 30.5Leur
E46 320d 275km (savate) - 27.5eur
W220 S500 275km (savaite) - 15eur + 26.4eur.

Ir matom skirtuma

MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 17:05   #36836
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Jeigu nusipirksi su dujom, tai gali tiesiog nepilt duju ir vazinet ant benzo ir niekas ten nesiskirs trauka nuo grynai benzo. O siaip jeigu nera duju, tai dar yra variantas kad zmogus vazinejo i rusyna pilti benzo, todel ir nera duju. O tokiu yra nemazai. Tada kas liecia taupyma masinos prieziurai, tai dar klausimas kas blogiau

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 17:56   #36837
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,241

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

bent du savininkus i metus sitas egzempliorius turi pakeist .
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-4074831.html
o kazkas 9k sake normalu uz 320.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 19:32   #36838
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

kai prikolas, padujintas
http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...126862301.html

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 19:34   #36839
liutasss
 
liutasss's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-17
Pranešimai: 665

liutasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Sigucci View Post
Jaigu pirkti sausa benza ir det dujas tai mano atveju visiskai neapsimoka.. Duju idejimas kaip minimum 4stukos lt! Su normaliais purkstukais ir kompu ne lenkisku STAGU..
Beto as nuvaziuoju iki 20tukst. kilometru per metus. Kada jos man atsipirks? Tikriausiai po kokiu 2metu. O jaigu masina turesiu tik vienerius? Tai visiskai neapsimoka.
Nusipirkti su dujom labai bijau, nes tai jog zmogus dejo dujas reiskia, jog neturejo pinigu ant benzino, o jaigu neturejo ant benzino tai manau didele tikimybe jog taupe ir ant duju irangos. Ko pasekoje trauka skiriasi, nedirba taip graziai ar dar kaskas....

Dyzelis tepalu keitimas zenkliai didesnis (na bent ant BMW) nezinau kaip su mersais. Beto papildomos problemos - turba, egr, dpf ir dar visokie vakumeliai..
Aisku buna ir taip, kad gyvenime neatidarysi kapoto taciau manau visi suprantam, jog ne perliukai i ta lietuva grysta.

O beto mano marsrutai labai trumpi iki darbo 3-4km ir atgal. Kartais per diena apie 50km. Bet irgi trumpais atstumais. Tai kol man tos dujos isijungs as daug benzino isdeginsiu, taigi velgi kokia cia ekonomija?? 730d valge mano marsrutais 12,13l salerkos. 320d irgi automatas valgo 10. O su dujom bus jog benzino savaitei 15litru, duju 55..
E38 730d 275km (savaite) - 30.5Leur
E46 320d 275km (savate) - 27.5eur
W220 S500 275km (savaite) - 15eur + 26.4eur.

Ir matom skirtuma
o jei zmogus nepirko benzino ir taupumo sumetimais pirko dyzeli ? nebijai kad taupe ant masinos eksplotacijos ??? juk dezelistai dar taupesni uz dujininkus

liutasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 19:37   #36840
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Jeigu nusipirksi su dujom, tai gali tiesiog nepilt duju ir vazinet ant benzo ir niekas ten nesiskirs trauka nuo grynai benzo. O siaip jeigu nera duju, tai dar yra variantas kad zmogus vazinejo i rusyna pilti benzo, todel ir nera duju. O tokiu yra nemazai. Tada kas liecia taupyma masinos prieziurai, tai dar klausimas kas blogiau
sveikiau teisingai dirbanti duju iranga nei rusiskas ar baltarusiskas benzas

vytis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.