Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-09-06, 18:45   #3441
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ganz View Post
O mane kartais nervina invalido vietos. Atvaziuoji prie kokios dideles parduotuves...Masinu pilna, statyti nera kur ir 5 invalido vietos...Vat as paimu ir pastatau jei neilgam, negi db prileks tiek invalidu kad visas vietas uzims...taip nebuna
Dar ir seimos vietos atsirado...Tuoj ir bobuciu ir dar beleko atsiras.... Noresi pastatyti masina taj varysi i pati gala, kad parktronikus nuluptu
Citata:
Pradžioje rašė Modis00lt View Post
sutinku as su tavim, jei jau pilna masinu ir nera kur statyti neilgam nera cia jau ne nuodeme pasistatyti.
ir kaip jum toli pasakykit randasi aiksteles galas? reik su troleibusu vaziuot iki parduotuves iejimo? pamatuokit kiek laiko uzims nueiti nuo invalidu vietos iki duru, ir nuo kito aiksteles galo iki duru? koks tas skirtumas? 15 sekundziu? 30 ? gerai kad yra tokiu kurie nufotkina, ir nusiuncia lpept@vrm.lt nuotraukas, gal kazkada ir jus papulsit.

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-06, 19:01   #3442
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Cia tai susimokejai, nusispjovei ir ramus. Kai rasit 2 nuleistus ratus (nesubadytus, nepradurtus, o tiesiog be ventilio) tada bus idomiau
2 ne siaip sau Materialinis nuostolis 0lt, o uztat kaip linksma

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-06, 19:12   #3443
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

kazkada pamenu dede vairuotoju dirbo, veziojo imones direktoriu su passatu B5, tai buvo 98 metais, passatas irgi buvo 98 metu o dabar isivaizduokit su tokiu

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-06, 19:48   #3444
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

As geriau nekomentuosiu nieko apie tuos, kurie statosi masinas invalidu vietoj... O cia gera mintis apie ventiliu atsukinejima

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-06, 20:27   #3445
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Cia toks pastebejimas...O jeigu as lb skubu ir man reikia 5 min uzbegti? O jeigu lietus lyja stipriai? smagu turbut 100 metru eiti...Beto as skecio nesinesioju su savimi kadangi su masina esu...Taip, jeigu yra vietos, tai visada statau ten kur galima, bet tikrai nesirosiu per kokia Kuciu isvakariu diena ieskot vietos ir vazineti po visa Akropolio aikstele.... Dar ir tu invalidu vietu tektu laisvu pieskoti...Arba netoli manes parduotuve Rimi. Tris invalidu vietos prie iejimo ir bankomato, o man reikia tik nusimti pinigelius tarkim 5 val. dienos kai visi zmones suvazeve po darbu ir vietos 0. Negi man daba statyti prie kelio kazkur uz 100 metru kai galiu salia pasistatyti ir po 2 min isvaziuoti... Gerai nenukrypkim nuo temos, kas ka uzmate?


Paskutinį kartą redagavo ganz; 2012-09-06 20:37 val.
ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-06, 20:38   #3446
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ganz View Post
Cia toks pastebejimas...O jeigu as lb skubu ir man reikia 5 min uzbegti? O jeigu lietus lyja stipriai? smagu turbut 100 metru eiti...Beto as skecio nesinesioju su savimi kadangi su masina esu...Taip, jeigu yra vietos, tai visada statau ten kur galima, bet tikrai nesirosiu per kokia Kuciu isvakariu diena ieskot vietos ir vazineti po visa Akropolio aikstele.... Dar ir tu invalidu vietu tektu laisvu pieskoti...
Cia toks pastebejimas... Absurdas... Juokinga kai vyriskiai taip myzcioja... Sorry, netaikau, tau asmeniskai, taikau visiems trizniams. O jau kai stato i invalidu vietas, kad ju geldu neapgadintu - cia jau ubago sindromas. Tokie zmones prasilenkia su elementaria pagarba zmogui... Tikuosi, kad mano sunus uzaugs teisingu zmogumi ir netries i kelnes del savo geldos ar kitu materialiniu dalyku.
Tiesiog cia mano nuomone, ir siuo poziuriu ji kategoriska ir nekintama

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..

Paskutinį kartą redagavo Aistė; 2012-09-06 20:44 val.
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-06, 20:43   #3447
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Yra fizine ir protine negalia turintys žmonės. Kitokio varianto nematau.
Aš kelis mėnesius su ramentais važinėjau ir tai nei karto nepastačiau į invalido vietą.

GĖDA!

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-06, 20:45   #3448
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Prie ko cia myscioja? Gal pas mane namas dega ir as neturiu laiko 100 metru distancijas begioti...
Jausiu geda tada kai invalidas atvaziuos ir tai matydamas as savo masinos nepatrauksiu...

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-06, 20:47   #3449
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ganz View Post
Prie ko cia myscioja? Gal pas mane namas dega ir as neturiu laiko 100 metru distancijas begioti...

Smegenys dega, ar ko gero jau seniai isdege ir galvoj liko tik siulas nuo vienos ausies iki kitos
Uzuojauta siuolaikinems panoms Liunda sutuacija su jaunuoliais siais laikais, liudna... Jie tiesiog spinduliuoja "ismintimi" ir "vyriskumu".

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-09-06, 21:00   #3450
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,967

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
Cia toks pastebejimas... Absurdas... Juokinga kai vyriskiai taip myzcioja... Sorry, netaikau, tau asmeniskai, taikau visiems trizniams. O jau kai stato i invalidu vietas, kad ju geldu neapgadintu - cia jau ubago sindromas. Tokie zmones prasilenkia su elementaria pagarba zmogui... Tikuosi, kad mano sunus uzaugs teisingu zmogumi ir netries i kelnes del savo geldos ar kitu materialiniu dalyku.
Tiesiog cia mano nuomone, ir siuo poziuriu ji kategoriska ir nekintama

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.