Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-10-06, 11:06   #31821
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,245

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
tegu nesvaigsta apie mygtuku bloka uz 100lt ir panele uz 300lt. Cia ne w202 ir net netinka nuo w220
nu prie 100 + dar 100 galima nusipirk : http://allegro.pl/mercedes-cl-w215-l...613543234.html
paneles tvarkymas irgi mazdaug 300+300

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-06, 11:36   #31822
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,605

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

[QUOTE=rafis;357503]
Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post

Tai tu man neaiskink, nes tu esi per mazs zmogus kad man aiskintum.

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-06, 11:43   #31823
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
nu prie 100 + dar 100 galima nusipirk : http://allegro.pl/mercedes-cl-w215-l...613543234.html
paneles tvarkymas irgi mazdaug 300+300
Ta mygtuku bloka tiesiog reiketu nuvaziuoti i ta srota kur pirkau medini remel ir paprastya apsikeist mygtuku blokais, jis man ana as sita, bet kazkaip nesukau smegenu del to, bet jei sakot krenta i akis as nuleksiu ir apsikeisiu su juo tais mygtuku blokais, nu damesiu max 50lt. tik kad ten vel ardyt visa panele tingisi o del odos, pamatytumet gyvai kazkaip manau nelabai i akis krenta, manau i akis labiau krenta mb kazkokie apsivemalave mygtukai ant vairo, nezinau kodel ,bet kiek turejau mersu pas visus juos kazkokie aptirpe jie ar kokie, bandziausu spiritu valyt pagrazejo bet tingejau toliau vargt. kaip yra taip yra
o jei daryt iki galo, ir kas is to, butu viskas iki galo, ka man rykste pasiulytu 25 stukas? atsipeikekit ubagais esam ir tarp ubagu gyvenam, geriau pigiau o ne kokybiskai.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-06, 11:47   #31824
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
pamatytumet gyvai kazkaip manau nelabai i akis krenta
keista.. foto ziurint i akis ziauriai krenta, o realiai nekrenta? Dazniausiai buna atvirksciai

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-06, 11:52   #31825
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
keista.. foto ziurint i akis ziauriai krenta, o realiai nekrenta? Dazniausiai buna atvirksciai
nu kas iseda i masina niekas net nepakomentuoja, nors apie kitka yra komentaru, net pirkeju pora buvo niekas nemate ) tai pagal mane ne itin krenta jei nezinai. beje, hungeriui paantrinsiu kad panele apsiutoi kainuoja 400lt max cia pilna, o jei ten ta maza vieta graziai ikomponuot ten iki 100lt kainuotu, tik aisku, sudetingai manau nusiima panele.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-06, 12:02   #31826
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Rafinuotas butu geras perpardavejas jei negydytu pirkejus kaip sita smulkmena sutvarkyt 50 lt, ana paklijuot uz 100, dar ten persiut uz 400 o pats sutvarkytu ir sau uz darba dar uzmestu. Man negaila perekupui sumoket jei jis sutvarko ta masina nuo remontu iki registracijos - bet kai sumoki tik del to kad jis pirmas prie tralo stovejo tai aciu, ne

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-06, 12:14   #31827
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
Rafinuotas butu geras perpardavejas jei negydytu pirkejus kaip sita smulkmena sutvarkyt 50 lt, ana paklijuot uz 100, dar ten persiut uz 400 o pats sutvarkytu ir sau uz darba dar uzmestu. Man negaila perekupui sumoket jei jis sutvarko ta masina nuo remontu iki registracijos - bet kai sumoki tik del to kad jis pirmas prie tralo stovejo tai aciu, ne
As galiu sutvarkyt viska, jei atsiras kleintas,dameta pusantros stukos tu kasiaku nebeliks bet duodu ranka nukirst kad zmones tokie, jiem dzin tas ilenkimas ar kt smulkmena, svarbu pigiau.. Juk taip ir masinos perkamos.. tie patys pazystami kaip perka matau.. uz kiekviena smulkmena numusineja kaina, o kai parsivaro,net stambiu ilenkimu nesalina, ai dzin vaziuoja ir tiek )

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-06, 12:20   #31828
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,562

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Tokio kaip SL ar CL pirkejas kitoks negu paprastos masinos.

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-06, 12:25   #31829
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Tokio kaip SL ar CL pirkejas kitoks negu paprastos masinos.
matau as jau tuos pirkejus
Kiek stovi cl uz didele, tfu rinkos kaina realiai lediniu cl'u. Ir jie nejuda metai is metu.. Kodel mano seno cl uz 25 stukas niekas neima? nors ledinis? aparatura perdeta visa.. nupoliruotas, r19 org ratai su zieminem ir vasarinem naujom padangom, kiek pamenu jis mokejo vien uz ziemines 2 stukas. dujos sukrautos padorios, purkstukus naujus pirkes duju yra..Ogi viskas perniek.. stovi ir neparduoda, nors ten nera prie ko prikibt, abc pompa keite du amortikus naujus keite.. tai kur tie cl potencialus pirkejai? kodel rykste is jo neperka o man siulo savo kaina juk pas mane lavonas su isdrasyta panele... KODEL???

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-10-06, 12:37   #31830
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

kiek čia gali forumas suktis apie vieno žmogaus mašiną, kurios taip ar anaip niekas čia nepriks? kažkaip vos ne p3 lygis, kai vienas žmogus sugeba atkreipti viso forumo dėmesį į save, kai visi plėšo maikes dėl nieko.

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-2844299.html ką apie šitus modelius žinot, galit pasakyt? gerokai geresnis nei senasis vežimas?

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.