Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-10, 20:02   #2911
jokerris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
z1000 piktas motociklas draugas anglijoj toki turi nugriebes tikrai super mocas. o koki keturati pasiemei? as tai noreciau kazko 600cc gixxer'is labiausia traukia
kadangi tevai ukininkauja, tai neemiau galingo(bus tevui darbinis arkliukas), bet pradziai uztenka- yamaha big bear 350, kai grystu po mokslu savaitgaliais, tai kaifas kai gali nulekti prie upes ar po miskus pavezinti.
va cia ana savaite vezinomes - http://videogaga.one.lt/video?id=odkyacjlfpatuksec

  Cituoti
Old 2011-01-10, 20:03   #2912
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,970

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

ducati mano draugas turi tai jo jau kox 5 mocas dar turi ir GSX'a 2009m tai sake kad dukati tik uz varda moki GSX'as rimtesnis o man tai jie abu vienodi (tehnine puse) o seip akei grazesnis GSX'as zeurei noreciau ir labai norejau moco zadejau vasara pirkti praejuse bet nusipirkau "urva" visos mano santaupos sabakst

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-10, 20:04   #2913
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jokerris View Post
labai rimtas motociklas!
MV AUGUSTA F4 - man meno kurinys!
joa grozis tas MV

na draugas turi ducati 999 tai teko pralekt vasara galiu asakyt tik tiek kad tie visi litrai mopedai blemba. o ir valdymas superinis. kaip pagalvoju gyvena gi zmones sugalvojo nusipirko bmw 650 apinauji po kiek laiko uzsinorejo gavo ducati nu ir visa kita gauna ir tik delto kad laiku ir tinkama moteri vede

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-10, 20:10   #2914
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jokerris View Post
labai rimtas motociklas!
MV AUGUSTA F4 - man meno kurinys!
Citata:
Pradžioje rašė jokerris View Post
kadangi tevai ukininkauja, tai neemiau galingo(bus tevui darbinis arkliukas), bet pradziai uztenka- yamaha big bear 350, kai grystu po mokslu savaitgaliais, tai kaifas kai gali nulekti prie upes ar po miskus pavezinti.
va cia ana savaite vezinomes - http://videogaga.one.lt/video?id=odkyacjlfpatuksec
nu jei jum gerai tai gerai, man toks keturatis tik nervus sukeltu 650 grizlis netraukia, bombardierius tas naujas ten jau tipo keturaciu keturatis irgi nieko blatno bet dar galima lakstyti su tokiu, va turi sportini keturati tevo draugas ,sukises 20k euro tai ten tai tikrai smagu bet cia kaip ir su masinom visada bus kazkas geriau ,pasaka be galo, mane tai traukia du ratai ,britvos ir super moto

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
ducati mano draugas turi tai jo jau kox 5 mocas dar turi ir GSX'a 2009m tai sake kad dukati tik uz varda moki GSX'as rimtesnis o man tai jie abu vienodi (tehnine puse) o seip akei grazesnis GSX'as zeurei noreciau ir labai norejau moco zadejau vasara pirkti praejuse bet nusipirkau "urva" visos mano santaupos sabakst
gsx paprastas mocas, viskas pas ji tvarkoj , isvaiizda gera,kaina normali , o ducati tai cia jau jo.. kaina per didele, ir man japonu garsas malonesnis skardesnis zymiai ,ducacio toks uznesantis i keturati ,bet geras geras ,negalima sakyti kad blogas


Paskutinį kartą redagavo driuliauskas; 2011-01-10 21:18 val.
ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-10, 20:14   #2915
jokerris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
nu jei jum gerai tai gerai, man toks keturatis tik nervus sukeltu 650 grizlis netraukia, bombardierius tas naujas ten jau tipo keturaciu keturatis irgi nieko blatno bet dar galima lakstyti su tokiu, va turi sportini keturati tevo draugas ,sukises 20k euro tai ten tai tikrai smagu bet cia kaip ir su masinom visada bus kazkas geriau ,pasaka be galo, mane tai traukia du ratai ,britvos ir super moto
maksimalistas as tai nuo mazu dalyku pereinu prie didesniu
pradejau nuo deltos, poto miniukas su minsk varikliu, poto jawa, iz'as, honda cbr 600, o toliau jau nezinau

  Cituoti
Old 2011-01-10, 20:18   #2916
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jokerris View Post
maksimalistas as tai nuo mazu dalyku pereinu prie didesniu
pradejau nuo deltos, poto miniukas su minsk varikliu, poto jawa, iz'as, honda cbr 600, o toliau jau nezinau
blemba kazkaip nesinoretu pirkti 125 aprilos manau kas turi smegenu galima pradeti kad ir su litru ,bet tiesiog nesinori tiek daug arkliu po sikna gerai ir kiek 600cc turi, pilnai pakanka, bet kiek su motomanai snekejau tai visi sako uztenka 600 po to kita sezona iesko 750 po to 1000 ir ant galo prasideda hayabusos

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-10, 20:24   #2917
jokerris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
blemba kazkaip nesinoretu pirkti 125 aprilos manau kas turi smegenu galima pradeti kad ir su litru ,bet tiesiog nesinori tiek daug arkliu po sikna gerai ir kiek 600cc turi, pilnai pakanka, bet kiek su motomanai snekejau tai visi sako uztenka 600 po to kita sezona iesko 750 po to 1000 ir ant galo prasideda hayabusos
uztenka 600 per akis, visu pirma reikia ismokti ir juos visus isnaudoti bet atvirai pasakius as britvos nebenoreciau, metus atvezinau cbr, kad ir turi smegenu, bet astrus labai cia daiktas, po to kai du pazystami uzsimuse, kai pavasari as su draugu stirna nuskynem(su jo ninja900), praejo kazkaip tas uzsidegimas paaugliskas..
bet kiekvienas mastome skirtingai, bei renkames kas kiekvienam atrodo teisingiausia

  Cituoti
Old 2011-01-10, 20:25   #2918
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

kai pajudi is vietos visos smegenys pasilieka prie starto

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-10, 20:27   #2919
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

na nz as tai turiu suzuki bandita ir man pilnai uztenka nes gal galvoju kitaip nereikia ten man, kad 5 saiba vienkes dar eitu man svarbu pats tas procesas mocas kelione tas visas kaifas vaziuojant ir panasiai, o uzsimust tai visada spesi, be to ir taip kartais vos speji antra imest o ziuri jau, kad stot reikia pirmu 100 eina o keturati turiu dviem varoma kina ir tai galiu pasakyt tikrai nenervina jis manes geriau tikrai negu nieko, nulekt i miska desreliu ziema prasikept su draugais keliukais visokiais tai tikrai malonu, visokiu bajeriu dar buna kaip visad

sabarkst neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-10, 20:29   #2920
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
kai pajudi is vietos visos smegenys pasilieka prie starto
negerai tada ,reik bent kazkiek smegenu pasiimti ,nes greit reiktu gramdyti zarnokus su tokiu mastymu

ruškė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.