Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-05-09, 21:34   #251
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nu sveria kaip normalus varztas, turetu skest

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-09, 21:48   #252
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nu sveria kaip normalus varztas, turetu skest
tik mano laidu,kartu nepriduok, nes itariu ten daugiau,geru metalu,nei panasonicu varzhtuose ? ))))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-09, 21:58   #253
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

reiks priduot ir laidus tavo pries tai sudeginus

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-09, 22:01   #254
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
reiks priduot ir laidus tavo pries tai sudeginus
tada tau liks dirzhas,kad kalte nuplauti, o muila ash tau atsiusiu

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-07, 18:30   #255
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Idaliau, o pas tave veike apsvietimas salono gale kur sonuose lemputes yra, as pasikeiciau i naujas lemputes, bet nieks ten nesviecia, kai reik nakti konors salone tamsoj gale ieskoti, kai vaikas buvo nuo buto raktus pametes tai uzsikrusau, nei prozektorio nei lempeckos veikia.
Kaip jas prikelti?
Ir dar, kaip pas tave baigesi darbai su tuo pritraukeju, nes reiktu, kazkaip ji atgaivinti, tik galvoju ar vezti pas elektrikus ar kita pirkti.

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-07, 18:35   #256
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Patikrink pritraukėjo motoriuką pirma. Jei jis geras bus rėlė mirus arba laidai nusilankstę. Šviesos gale įsijungia mygtuku centrinėje konsolėjė arba nuo durų. Kartais atiddarius galaines duris jos gali ir nesuveikti, bet atidarius kažkurias priekines duris privalo užsidegti. Jei nedega reikia tikrinti jungtuką (dažna bėda beje) ir saugiklius.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-07, 19:02   #257
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

kiek as atsimenu, varikliukas veikia pritraukejo, tik ten kazkoks slangelis berods buvo uzglusintas pas ji, dalius pajunge kad veiktu, paskui kazkas atsitiko, tai suprato del ko uzglusinta buvo

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-07, 21:26   #258
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

pradėsiu viską iš pradžių:

salono apšvietimas visos lemputės veikė pas mane kuo puikiausiai. Galinėse stoikėse (4 vnt šviestuvėlių) užsidegdavo arba rankiniu būdų ijungiant mygtuką centrinėje konsolėje (pats kraštinis dešinėje pusėje) aukštyn, arba atidarius bet kurias duris (išskyrus galinį kapotą) jei mygtukas perjungtas žemyn. Beje mygtukas mano jau keistas buvo ir pirktas pas Edgį. Viskas turi veikti kaip priklauso. Tik neveikia apšvietimas beja ir signalkė nuo galinio kapoto, nes originaliai visas tas dalykas turėtų ko gero veikti nuo pritraukimo mechanizmo padėties, bet aš tau rodžiau kur už zapaskės yra laidas paliktas galiniam kapotui prijungti, tik nebespėjau to padaryt

Dėl galinio kapoto pritraukėjo jis buvo mano visai išimtas ir tau idėtas į bagažinės dėžę. Jo bėda buvo tokia:
Iš italų mašina grižo su atjungta to mechanizmo elektrine fiške kapoto viduje. Aš pajungiau ir apsidžiaugiau kad veikia pritraukėjas, bet neilgai. Pasirodo kai atidarai kapotą ir palaukus kokia puse minutės jis pradėdavo takšėti ir užkirsdavo kapoto užraktą ir tada nebebuvo imanoma net užtrenkti kapoto, todėl aš nebeieškojau kame šaknys ir jį visai atjungiau ir išėmiau, nes man tokie dalykai prie "navarotų" nesiskaito

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-12, 12:51   #259
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
pradėsiu viską iš pradžių:

salono apšvietimas visos lemputės veikė pas mane kuo puikiausiai. Galinėse stoikėse (4 vnt šviestuvėlių) užsidegdavo arba rankiniu būdų ijungiant mygtuką centrinėje konsolėje (pats kraštinis dešinėje pusėje) aukštyn, arba atidarius bet kurias duris (išskyrus galinį kapotą) jei mygtukas perjungtas žemyn. Beje mygtukas mano jau keistas buvo ir pirktas pas Edgį. Viskas turi veikti kaip priklauso. Tik neveikia apšvietimas beja ir signalkė nuo galinio kapoto, nes originaliai visas tas dalykas turėtų ko gero veikti nuo pritraukimo mechanizmo padėties, bet aš tau rodžiau kur už zapaskės yra laidas paliktas galiniam kapotui prijungti, tik nebespėjau to padaryt

Dėl galinio kapoto pritraukėjo jis buvo mano visai išimtas ir tau idėtas į bagažinės dėžę. Jo bėda buvo tokia:
Iš italų mašina grižo su atjungta to mechanizmo elektrine fiške kapoto viduje. Aš pajungiau ir apsidžiaugiau kad veikia pritraukėjas, bet neilgai. Pasirodo kai atidarai kapotą ir palaukus kokia puse minutės jis pradėdavo takšėti ir užkirsdavo kapoto užraktą ir tada nebebuvo imanoma net užtrenkti kapoto, todėl aš nebeieškojau kame šaknys ir jį visai atjungiau ir išėmiau, nes man tokie dalykai prie "navarotų" nesiskaito
neveikia x4 galines lemputes, patikrinau saugiklius, vis tvarkoj
nustojo veikti ir automatinis sviesu isijungimas, pabandziau ten su tuo mygtuku pajungineti, bet nepasitaise

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-12, 16:32   #260
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

koks automatinis sviesu ijungimas? salone kai durys atsidaro?

Citata:
Pradžioje rašė Jerry View Post
neveikia x4 galines lemputes, patikrinau saugiklius, vis tvarkoj
nustojo veikti ir automatinis sviesu isijungimas, pabandziau ten su tuo mygtuku pajungineti, bet nepasitaise

mikis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.