Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-03, 23:51   #2551
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Shalomm View Post
Va čia jau tikrai įdomu, kokie tie vardai?
jei parašyčiau savo vardu priskirtus pavadinimus tai būtų man iškarto banas šiame forume

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-03, 23:53   #2552
Shalomm
 
Shalomm's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-23
Gyvenamoji Vieta: Telšiai/Klaipėda
Pranešimai: 370

Shalomm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
jei parašyčiau savo vardu priskirtus pavadinimus tai būtų man iškarto banas šiame forume
Ups, gal galima kažkaip korektiškai išsireikšti?

__________________
Nėra netikros patirties....
Shalomm neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-03, 23:57   #2553
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Nors pabandysiu prisiminti lietuviškus gražius tų vardų pavadinimus: pijokas, paleistuvis, nepatikimas ir dar kartą paleistuvis.

Nors su visais tai vardais gyvenu sėkmingai kol kas vienintelėje santuokoje jau per 18 metų, turiu dvi dukras ir laimingą žmoną, kuri niekam negali irodyti kad taip nėra, tačiau jau per tiek laiko pavargo visiems tai irodinėti, tai dabar sako kad taip - aš toks esu, bet svarbu pinigus namo parnešu. Ir aplinkiniai girdėdami tokį atsakymą yra laimingesni kad atseit jie teisūs buvo visąlaik

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-03, 23:58   #2554
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

dabar už savaitės išvykstu į sanatoriją pailsėti - tai jau visi vienbalsiai sako: ar žinai ko jis ten važiuoja? Be pažymos grižusio į namus nepriimk

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-04, 00:00   #2555
Shalomm
 
Shalomm's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-23
Gyvenamoji Vieta: Telšiai/Klaipėda
Pranešimai: 370

Shalomm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
Nors pabandysiu prisiminti lietuviškus gražius tų vardų pavadinimus: pijokas, paleistuvis, nepatikimas ir dar kartą paleistuvis.

Nors su visais tai vardais gyvenu sėkmingai kol kas vienintelėje santuokoje jau per 18 metų, turiu dvi dukras ir laimingą žmoną, kuri niekam negali irodyti kad taip nėra, tačiau jau per tiek laiko pavargo visiems tai irodinėti, tai dabar sako kad taip - aš toks esu, bet svarbu pinigus namo parnešu. Ir aplinkiniai girdėdami tokį atsakymą yra laimingesni kad atseit jie teisūs buvo visąlaik
o varge, čia matyt kažkokie poelgiai arba pavydas išprovokuoja tokį vertinimą iš aplinkos :-) Bet jeigu pačiam ir artimai aplinkai netrukdo, tada viskas ok.

__________________
Nėra netikros patirties....
Shalomm neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-04, 00:07   #2556
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Na mano gyvenimas toks: nuo pat vaikystės esu muzikantas. Visą gyvenimą esant galimybei grojau ir dabar groju vestuvėse. Vestuviniai muzikantai visuomenės akyse tai pijokai ir paleistuviai
Dvidešimt metų išdirbęs vairuotoju tiek Lietuvoje tiek po visą europą - furistai kas tokie yra?
Kai su savo žmona susipažinau ir ženyjausi tuo metu dar dirbau taksistu - vėlgi vardas *****
Dabar furą mečiau dėl sveikatos ir pilnai užsiėmiau savo visą gyvenimą puoselėtu verslu, kuris sekasi paskutiniu metu labai puikiai. Savaitgaliai toli gražu ne namie - ką aš veikiu? Geriu ir paleistuviauju
Jau per pusantrų metų nebevartoju visai alkoholio - aha, reiškia pragėriau kepenėles
Važiuoju kasdien į garažą remontuoti mašinų - sako mano žmonai kai kas - o žinai kas pas jį atvažiuoja ir ką jis ten remontuoja?

Va taip ir gyvenu.
Na ką atsiskleidžiau šiame forume pilnai, taigi kolegos MB mylėtojai, galite susipažinti su manimi iki galo www.muzikavisiems.ten.lt

Aš žinau, kad daug kas pasakys, jog furos vairavimas, mašinų remontas ir muzika yra nesuderinami dalykai, tačiau aš sugebėjau savo gyvenime suderinti viską ir netgi šeimyninį gyvenimą.
P.S. ir dabar kai kas supras, kodėl man dėl gyvenimo būdo ir darbo buvo jau neišvengiamai reikalingas universalas vietoje turėto sedano


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2011-01-04 00:15 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-04, 00:22   #2557
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
Na mano gyvenimas toks: nuo pat vaikystės esu muzikantas. Visą gyvenimą esant galimybei grojau ir dabar groju vestuvėse. Vestuviniai muzikantai visuomenės akyse tai pijokai ir paleistuviai
Dvidešimt metų išdirbęs vairuotoju tiek Lietuvoje tiek po visą europą - furistai kas tokie yra?
Kai su savo žmona susipažinau ir ženyjausi tuo metu dar dirbau taksistu - vėlgi vardas *****
Dabar furą mečiau dėl sveikatos ir pilnai užsiėmiau savo visą gyvenimą puoselėtu verslu, kuris sekasi paskutiniu metu labai puikiai. Savaitgaliai toli gražu ne namie - ką aš veikiu? Geriu ir paleistuviauju
Jau per pusantrų metų nebevartoju visai alkoholio - aha, reiškia pragėriau kepenėles
Važiuoju kasdien į garažą remontuoti mašinų - sako mano žmonai kai kas - o žinai kas pas jį atvažiuoja ir ką jis ten remontuoja?

Va taip ir gyvenu.
Na ką atsiskleidžiau šiame forume pilnai, taigi kolegos MB mylėtojai, galite susipažinti su manimi iki galo www.muzikavisiems.ten.lt

Aš žinau, kad daug kas pasakys, jog furos vairavimas, mašinų remontas ir muzika yra nesuderinami dalykai, tačiau aš sugebėjau savo gyvenime suderinti viską ir netgi šeimyninį gyvenimą.
P.S. ir dabar kai kas supras, kodėl man dėl gyvenimo būdo ir darbo buvo jau neišvengiamai reikalingas universalas vietoje turėto sedano
1. Jau kažkurioje forumo skiltyje prisistatei.
2. Mano akimis žiūrint laikas persikelti iš Panevėžio, kartais žmonės per daug kalba. Nors, žinoma, negaliu teigti, kad taip nėra, galbūt tu rimtai ne remontuoti važiuoji.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-04, 00:24   #2558
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

žinai, aš pasakysiu kaip tas katinas iš vieno seno multiko - o mane ir čia gerai maitina

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-04, 00:29   #2559
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
žinai, aš pasakysiu kaip tas katinas iš vieno seno multiko - o mane ir čia gerai maitina
Aišku kiekvienas čia iš savo varpinės kalbam, bet kai pagyvenau Vilniuje, pagalvojau kad visai nenorėčiau gyventi Panevėžyje. Bet žinoma fazendos už miesto gražiems savaitgaliams labai norėčiau.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-04, 00:30   #2560
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
as ne apie garso varzybas kalbu,tiesiog labai geri komponentai ,stiprintuvai ir t.t.focal ,rs audio ar panasios firmos, ten ir buna apie du kw
Šiuo metu aparatūros galingumui matuoti naudojami standartai sukuria tikrą maišalynę. Rinkoje galime pamatyti solidžios firmos stiprintuvą, kurio galingumas 50W kanalui ir pigų „noname“ muzikinį centriuką, besipuikuojantį lipduku 1000 W. Tokie dalykai gali įvesti į nesvarumo būklę eilinį pirkėją. Todėl panagrinėkime, ką gi iš tikro reiškia tie užrašai ir standartai.
Sovietmečiu buvo naudojami du galingumo matavimo parametrai: nominalus ir sinusinis. Teisingiausias būtų nominalus galingumas, jis pradžioje ir buvo naudojamas, o po to, pasimokius iš užsienio marketingo gudruolių, buvo pradėtas naudoti sinusinis. Pavyzdžiui, visiems žinomos kolonėlės S-90 yra 35 W nominalaus galingumo, (senas pavadinimas 35AC) o dabar pervadintos į S-90 pagal sinusinį galingumą. Pažiūrėkime, ką gi jie reiškia.
Nominalus galingumas

Tai toks galingumas, kuriam esant, išlaikomi visi aprašytieji specifikacijoje parametrai, kaip iškraipymų koeficientas ir pan.
Sinusinis galingumas

Tai toks, kada aparatūra gali atkūrinėti realų muzikinį signalą neribotą laiką be fizinio aparatūros sugedimo. Paprastai jis 2–3 kartus didesnis už nominalų.
DIN

Panašus į sinusinį galingumą, tik vietoje realaus muzikinio signalo naudojamas taip vadinamas „rožinis triukšmas“.
RMS

„Rated Maximum Sinusoidal“ – kai kada „Root Mean Squared“ - galingumas, kurį aparatūra gali atlaikyti vieną valandą be gedimų, grojant realų muzikinį signalą. Apytikriai viršija DIN 25–30 proc.
PMPO

Beprotiškasis galingumas, kurį aparatūra atlaiko 1–2 sekundes, padavus 200 Hz signalą. Viršija DIN apie 20 kartų. Štai šitą parametrą paprastai ir naudoja gudruoliai, pigios aparatūros gamintojai. Tai tokia nesąmonė, kad net nėra nusistovėjusi transkripcija. Vieni vadina „Peak Momentary Performance Output“, kiti „Peek Music Power Output“ arba „Pulse Maximum Power Output“.
Kolonėlėms labai svarbus parametras yra jų jautrumas. Jei vienų kolonėlių jautrumas bus 96 dB, o kitų pvz., 89 db, tai norint abi girdėti vienodu garsumu, į antrąsias reikės paduoti 5 kartus didesnį galingumą.
Akustikos jautrumas, pvz. prie kolonėlių parašyta jautrumas 90 dB, iš tikro reiškia dydį 90 dB/W/m, kas reiškia, jog ši akustinė sistema gali sukurti 90 dB didesnį garso slėgį nei 0 dB lygis 1 m atstumu, kai į ją paduotas 1 W galingumas. Už 0 dB yra priimtas toks garso slėgis, kuris atitinka žmogaus girdimumo ribą 1–4 kHz diapazone, t. y. jautriausioje žmogaus ausiai dažnių juostoje. Jo dydis 0,000002 N į kv. metrą.
Paprastai buitinių kolonėlių galingumas yra 84–102 dB ribose. Jautrumas 84–88 dB laikomas žemu, 89–92 dB vidutiniu, o 94–102 dB dideliu.
Pavyzdžiui, 20–30 dB yra žmogaus ausies jautrumo riba kai dar suprantami žodžiai, normali kalba 40–60 dB, motociklas 80–90 dB, o skausmo riba yra 130 dB.
Taigi, galingumas, kurį skaitome aparatūros aprašyme, tikrai nėra svarbiausias parametras, apibrėžiantis aparatūros kokybę ir klasę.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.