Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-01-18, 09:29   #23421
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

labiausiai bijau del rudziu.. Noretusi susirast nerudyjancio, geriausiu atveju netvarkyto kebulo
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3259296.html
sitas visai nieko, bet jau telefonu pasake, kad pries 4 menesius rudys pasalintos neaisku kaip kokybiskai ir kokios ten rudys tos buvo..

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-18, 09:33   #23422
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
labiausiai bijau del rudziu.. Noretusi susirast nerudyjancio, geriausiu atveju netvarkyto kebulo
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3259296.html
sitas visai nieko, bet jau telefonu pasake, kad pries 4 menesius rudys pasalintos neaisku kaip kokybiskai ir kokios ten rudys tos buvo..
isgaidintas. Man tie juodi ratai baisiau nei baisu, nudazyti belenkaip isvis

Ziurek kad butu nedauztas ir nedazytas, tada rudziu tikimybe maza. mano buvusio kebulas buvo idealus. Kai tik nusipirkau ibraukiau arka garaze, taip ir atvazinejau 1,5 metu su nubraukti iki pat metalo, tai nesupuvo per 2 ziemas. Aisku kartais patepdavau rudziu suriseju paprastu is senuku skirtu tvoroms

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-18, 09:40   #23423
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

del juodu ratu skaitau cia maziausia beda, galima juos perdazyt. Del nedauzto ir nedazyto bandysiu ziuret aisku, bet toki rast bus manau sunkoka.. be to tokiu oru jie visi atvaziuoja neplauti, tai sunku atskirs dazytas vietas, nors as jau igudes atpazint kazhkaip is akies kur dazyta kur ne..
Supratau viena, jie buna arba jau rudyjantys ziauriai, arba atvaryti is kazkur, kur nera saltu ziemu ir ten jau rudziu visiskai nera. Tokiu kaip ir tarpiniu variantu nera lyg ir... nebent tesiog pasalintos neseniai tos rudys.

Sita ziurejom: http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3144695.html
telefonu sake kebulas superinis, tik ant kapoto taskiukas. Realiai ten ne taskiukas, o jau kapotas pakeitimui ir visur rudyja po bishki. Mano akim ziurint tai kebulas lavonas, tik i shrota. Salonas sujotas, visi mygtukai, rankeles uztrintos.. Ant drive vietoj stovint viskas vibruoja viduje.. zodziu nevertas demesio visiskai. Nors komplektacija tikrai nebloga.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-18, 09:43   #23424
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Nori neparudijusio, perki itala, ir geriausia is kuo pieciau

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-18, 09:46   #23425
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
del juodu ratu skaitau cia maziausia beda, galima juos perdazyt. Del nedauzto ir nedazyto bandysiu ziuret aisku, bet toki rast bus manau sunkoka.. be to tokiu oru jie visi atvaziuoja neplauti, tai sunku atskirs dazytas vietas, nors as jau igudes atpazint kazhkaip is akies kur dazyta kur ne..
Supratau viena, jie buna arba jau rudyjantys ziauriai, arba atvaryti is kazkur, kur nera saltu ziemu ir ten jau rudziu visiskai nera. Tokiu kaip ir tarpiniu variantu nera lyg ir... nebent tesiog pasalintos neseniai tos rudys.

Sita ziurejom: http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3144695.html
telefonu sake kebulas superinis, tik ant kapoto taskiukas. Realiai ten ne taskiukas, o jau kapotas pakeitimui ir visur rudyja po bishki. Mano akim ziurint tai kebulas lavonas, tik i shrota. Salonas sujotas, visi mygtukai, rankeles uztrintos.. Ant drive vietoj stovint viskas vibruoja viduje.. zodziu nevertas demesio visiskai. Nors komplektacija tikrai nebloga.
O is foto atrodo normalus

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-18, 09:46   #23426
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Nori neparudijusio, perki itala, ir geriausia is kuo pieciau
kaip tik man sake visi italai lavonai. Tas vat kuri minejau virsuje kaip tik is Italijos.
Man sake kazhkas, kad is Vokietijos nepalyginamai geresnes bukles buna nei is Italijos ar kokios Belgijos.. nzn kiek cia tiesos.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-18, 09:47   #23427
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
kaip tik man sake visi italai lavonai. Tas vat kuri minejau virsuje kaip tik is Italijos.
Man sake kazhkas, kad is Vokietijos nepalyginamai geresnes bukles buna nei is Italijos ar kokios Belgijos.. nzn kiek cia tiesos.
As Italo nepirkciau vie todel kad sudega ju salonai, atsiranda papildomai barskesiai kuriu vokieciai niekada neturi, oda sukieteja ir greiciau trintis pradeda. Vokietijoj mano akimis geriausi variantai.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-18, 09:47   #23428
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,329

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

apple,jeigu juodi ratai,tai jau masina isgaidinta?keistas suvokimas...isgaidinta masina buna,kai peleku is degaliniu prisiperka ir prisikabineja vikokiu nesamoniu.man asmeniskai juodi ratai labai graziai ziurisi,tad savo kategoriskuma galetum truputi sumazint ir nepirst savo nuomones kitiems.is tavo postu susidaro vaizdas,kad tavo nuomone yra geriausia,tvirciausia ir negincijama
vanix,jei mergaite vazineja viena ir ieskote ekonomiskumo,tai imkit c220 compakta ir nesukit galvos.traukos tam varikliui per akis

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-18, 09:48   #23429
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
O is foto atrodo normalus
jo, is foto labai grazus, ypac salonas. Realybe kita ten tesiog rudys dar ne ryzos, bet daug kur pakelti dazai, burbuliukai ir t.t. po metu bus visas ryzas O salonas kazhkaip nufotkintas taip, kad nesimato, kad vairuotojo sedyne patrinta konkreciai, sone vos ne skyle jau.. cheminis ten jau nepadetu manau.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-18, 09:51   #23430
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
apple,jeigu juodi ratai,tai jau masina isgaidinta?keistas suvokimas...isgaidinta masina buna,kai peleku is degaliniu prisiperka ir prisikabineja vikokiu nesamoniu.man asmeniskai juodi ratai labai graziai ziurisi,tad savo kategoriskuma galetum truputi sumazint ir nepirst savo nuomones kitiems.is tavo postu susidaro vaizdas,kad tavo nuomone yra geriausia,tvirciausia ir negincijama
vanix,jei mergaite vazineja viena ir ieskote ekonomiskumo,tai imkit c220 compakta ir nesukit galvos.traukos tam varikliui per akis
Man butent tie juodi ratai yra isgaidinimas visiskas, ir jei jie tau graziai atrodo tai nereiskia kad man jie prades patikt taip kad savo kategoriskuma pasilaikyk sau

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.