Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-11-22, 08:17   #21601
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Ojoj, tipisko lietuvio mastymas. Koktu tokius pareiskimus skaityti
Tokiem pirkejam maziausiai pendeli reikia ispirti kai supranti susitikimo tiksla.. Gadina laika zmoniu, su savo nuderejimais. As kai parduodu pasakau, galutine kaina tokia, atvaziuosi ir zysi kad dar nuleisciau, gausi per kepure. Dazniausiai nebeatvaziuoja, nu bet garantija kad nesugedino tavo laiko
tai tas pirkėjas niekad nebegrįš ps tave ir kitiem pasakys, kad iš tavęs nepirktų. nemoki bendraut su klijentais ;] tavo darbas yra pardavynėt mašiną ir bendraut. aš niekad puse dienos nestoviu prie mašinos ir nebirbinu svetimo kuro. norės parduot, parduos, nenorės tegul stovi. aš perku tik už gerą kainą. ir šiaip jei pats pardavynėji mašinas, žinai, kad gerų mašinų tu nepardavynėji, taip kad nereikia nervuotis ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-22, 08:22   #21602
raimis528
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-03
Gyvenamoji Vieta: Kedainiai
Pranešimai: 537

raimis528 is on a distinguished road



Standartinis

Ojoj, atvaziuoju as apziureti tavo masinos, ir primelaves kad pardavineji ledine. Gauni per kepure, kad sugaisinai mano laika.Kaip tau toks scenarijus?
Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Ojoj, tipisko lietuvio mastymas. Koktu tokius pareiskimus skaityti
Tokiem pirkejam maziausiai pendeli reikia ispirti kai supranti susitikimo tiksla.. Gadina laika zmoniu, su savo nuderejimais. As kai parduodu pasakau, galutine kaina tokia, atvaziuosi ir zysi kad dar nuleisciau, gausi per kepure. Dazniausiai nebeatvaziuoja, nu bet garantija kad nesugedino tavo laiko

raimis528 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-22, 08:25   #21603
nobodiez
 
nobodiez's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-28
Pranešimai: 135

nobodiez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
tai tas pirkėjas niekad nebegrįš ps tave ir kitiem pasakys, kad iš tavęs nepirktų. nemoki bendraut su klijentais ;] tavo darbas yra pardavynėt mašiną ir bendraut. aš niekad puse dienos nestoviu prie mašinos ir nebirbinu svetimo kuro. norės parduot, parduos, nenorės tegul stovi. aš perku tik už gerą kainą. ir šiaip jei pats pardavynėji mašinas, žinai, kad gerų mašinų tu nepardavynėji, taip kad nereikia nervuotis ;]
Is kur tu zinai, kad cia darbas jo? Tipo visi kas pardavineja yra perekupai tavo pasaulyje
Ir jei tu nepirksi , nesakyk kad niekas nepirks Cia yra logiska, as pasakau galutine savo kaina, kad nereiktu nervu gadintis ir zyst, o pirkejas turi ideja ar jo galimybes tai isnesa ar ne, ir nereikia speliot pakeliui nuleis/nenuleis. Jei randi beda, kuri nebuvo paaiskinta skelbime, tada galima kalbetis kazka del sutvarkymo, o ne cigoniskai verkt susitikus, kad tau toli teko atvaziuot, ir reiks padangas keistis kitais metais, del 50LT...

nobodiez neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-22, 08:29   #21604
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nobodiez View Post
Is kur tu zinai, kad cia darbas jo? Tipo visi kas pardavineja yra perekupai tavo pasaulyje
Ir jei tu nepirksi , nesakyk kad niekas nepirks Cia yra logiska, as pasakau galutine savo kaina, kad nereiktu nervu gadintis ir zyst, o pirkejas turi ideja ar jo galimybes tai isnesa ar ne, ir nereikia speliot pakeliui nuleis/nenuleis. Jei randi beda, kuri nebuvo paaiskinta skelbime, tada galima kalbetis kazka del sutvarkymo, o ne cigoniskai verkt susitikus, kad tau toli teko atvaziuot, ir reiks padangas keistis kitais metais, del 50LT...
zyst ir maldaut ne mano charakteriui. pasakau savo kaina, jei domina, tada ir važiuoju apžiūrėt mašiną

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-22, 08:31   #21605
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė raimis528 View Post
Ojoj, atvaziuoju as apziureti tavo masinos, ir primelaves kad pardavineji ledine. Gauni per kepure, kad sugaisinai mano laika.Kaip tau toks scenarijus?
jeigu kalbi konkreciai apie mane, tai as uz save garantuotas 101procentu, bet jei kalbi apskritai - tai scenarijus geras. Man irgi nepatinka melagiai arba tiksliau, nedasakantys iki galo

Citata:
tai tas pirkėjas niekad nebegrįš ps tave ir kitiem pasakys, kad iš tavęs nepirktų. nemoki bendraut su klijentais ;] tavo darbas yra pardavynėt mašiną ir bendraut. aš niekad puse dienos nestoviu prie mašinos ir nebirbinu svetimo kuro. norės parduot, parduos, nenorės tegul stovi. aš perku tik už gerą kainą. ir šiaip jei pats pardavynėji mašinas, žinai, kad gerų mašinų tu nepardavynėji, taip kad nereikia nervuotis ;]
As viska zinau, tik juokinga zmones, norintys nudereti kosmine kaina nuo sumos. O tiksliau, iesko durneliu, bet kai paskambina tokie tau, tau nepatinka kad tave tokiu laiko Na zodziu, esme ne ta visai buvo, esme kad ieskai tvarkingos masinos, ir nori nupirkti uz lavono kaina, nu zmones atsibuskit.. Esu ir as pora variantu tokiu uzgaudes, bet cia tiesiog tas pats, kas loterijoje laimet, visi zmones vertina savo turta...

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-22, 08:32   #21606
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 546

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nobodiez View Post
Is kur tu zinai, kad cia darbas jo? Tipo visi kas pardavineja yra perekupai tavo pasaulyje
Ir jei tu nepirksi , nesakyk kad niekas nepirks Cia yra logiska, as pasakau galutine savo kaina, kad nereiktu nervu gadintis ir zyst, o pirkejas turi ideja ar jo galimybes tai isnesa ar ne, ir nereikia speliot pakeliui nuleis/nenuleis. Jei randi beda, kuri nebuvo paaiskinta skelbime, tada galima kalbetis kazka del sutvarkymo, o ne cigoniskai verkt susitikus, kad tau toli teko atvaziuot, ir reiks padangas keistis kitais metais, del 50LT...
Pritariu. Argumentuotai visuomet galima rast bendra sprendima del kainos. O apskritai, kaip kazkas minejo is auksciau, cia varguoliu forumas. Kas turi atitinkamai saskaitoj ir perka MB, cia nesedi

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-22, 08:35   #21607
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

http://suchen.mobile.de/auto-inserat...ml?origin=PARK

Dėžės defektas, manau nebrangu

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-22, 08:36   #21608
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

čia sėdi tie, kurie nori bendraut, nori kažko sužinot, padiskutuot. o šiaip tai dideli pinigai sugadina žmones dažnai, pats tą turėtum žinot ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-22, 08:38   #21609
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 546

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
čia sėdi tie, kurie nori bendraut, nori kažko sužinot, padiskutuot. o šiaip tai dideli pinigai sugadina žmones dažnai, pats tą turėtum žinot ;]
As visiskai sutinku su tuo, kad sugadina. Man tik atrodo keistas kai kuriu zmoniu poziuris i MB ir pinigus.

P.S. Nieko asmenisko.

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-11-22, 08:41   #21610
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
As visiskai sutinku su tuo, kad sugadina. Man tik atrodo keistas kai kuriu zmoniu poziuris i MB ir pinigus.

P.S. Nieko asmenisko.
tas clk jau stovi labai senai. aš dar prieš perkant range rover mačiau jį, o tai buvo prieš nepilnus metus. tai ko dabar man nepabandyt pažaist ir sutart gerą kainą ? aš visur deruos ir nekaip nors mandrai, o mandagiai. jei matau, kad tikrai geras variantas, pačiam sąžinė neleidžia skriaust žmogaus.

simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.